Dva piloti letectva Spojených států, major Victor Deakins a kapitán Riley Hale, jsou vysláni na zkušební let se dvěma atomovými raketami – mají simulovat přelet hranic. Deakins náhle na kolegu zaútočí, katapultuje ho a obě bomby shodí. Nálože však nevybuchnou, protože jsou blokovány proti nehodám a Pentagon vyšle na místo nehody mladého důstojníka Gilese. Záchranná četa v troskách letadla nenajde těla pilotů,ani rakety. Situace, kdy letectvo ztratí nevybuchlou atomovou bombu, má v Pentagonu krycí název Zlomený šíp, a tato akce právě nastává... Podle posledního Deakinsova hlášení celý incident způsobil Hale. Ten se mezitím probral z mdlob a je zatčen Hlídačkou Národního parku Terry, která ho našla. Podaří se mu ji však odzbrojit a vzápětí musejí prchat před Deakinsovými muži. Ti jsou domluveni se skupinou překupníků, kterým mají „ztracené“ atomové bomby prodat. Riley si domyslí, o co jde, vysvětlí vše Terry a společně se pustí do pronásledování konvoje, který ukradené bomby převáží. Jenže protivník je velice silný a neštítí se ničeho… (TV Prima)

Haymar

Taková tupá, leč neškodná, dynamická a příjemně koukatelná blbost, kterou povyšuje na lehký nadprůměr těžce charizmatický Deakins (v podání Jendy 3-Volty) a občasný jedinečný akční vychytávky made by Woo - sice tůze naivní ale přesto stále dobře fungující :-) ()

Hanes88

Opět jeden z těch lepších filmů s Travoltou. Zde ztvrárnil sice záporáka, ale i tak to zahrál velice dobře. Ch. Slater byl taktéž dobrý a děj byl taky celkem supr. Takže takový průměrný akční filmek. 60%. ()

TERRORDROME

Spolu s Živým Terčom najlepší Woov kúsok z jeho amerického obdobia. Nevýrazný Christian Slater je ako akčný hrdina samozrejme na prd a je naprosto prevalcovaný Travoltovým magorom. Najviac sa mi páčilo keď ten zločinecký papaláš furt pyskoval, Travolta ho zabil baterkou a hlesol, KUŠ! Dostatok akcie, neustále ničenie helikoptér, prestrelky, bitky, výbuch atómovky a to všetko natočené prehľadne, bez zmäteného strihu a trasenia kamerou typickým pre dnešnú dobu. Ak sa pri akčnom fime bavím zas a znova, menej ako štyry ruské hviezdy si nezaslúži. "Nech ťahajú keď nemajú zmysel pre humor"! ()

Prochy38

Asi nemohu jinak. Ono hraje hodně velkou roli na hodnocení, kdy a s kým se na film koukáte. Já byl s bráchou na chatě a tato akční jednohubka s povedeným Ch. Slaterem a hláškujícím famózním J. Travoltou neměla chybu. Do toho úžasná H. Zimmerova hudba! Příběh nebyl nijak složitý, což dopomohlo k pohodě. Fakt super. Marně přemýšlím, co bych vytknul klasické akční jízdě 90. let... Nic. I ta S. Mathis nebyla špatná! Chválím kvalitní dabing! ()

willis

Zase zmatený děj, navíc mám pocit, že nůžky střihače občas vystřihly i důležité navazující scény anebo tam něco chybí schválně a jedná se o režisérskou zkratku?. Woo mě ani ve svém druhém filmu nepřesvědčil..... vypadá to že je jako režisér dost přeceňován. ()

MkSallam

Velmi povedený snímek, který zaujme zejména povedenými akčními scénami, které pak udrží divákovu pozornost až do samotného konce. Navíc Travolta je skutečně záporňák k popukání. ()

Untentrauer

Náramně koukatelné béčko se spoustou drsňáků, drsných keců a zvratů....Stýská se mi po éře těchto filmů a mrzí mě že jich nenatočili víc! Hudba skvělá, střih skvělý, akční scény pěkně udělané....Nevěřím že to Travoltovi nikdo nepřeje :-) ()

wampire23

Snímok ničím zaujímavý, začínajúc klišoidným scenárom až po sladučký záver, hercov nevynímajúc. Takých tu máme stovky. Dokonca toto nepatrí podľa mňa ani k priemeru. Toto môže kľudne sekundovať Stevenovi Seagalovi alebo Chuckovi Norrisovi. Tým, že tu vidíme Travoltu to naozaj nemôžeme zachrániť. 40% ()

Ad4mson

Do důsledku takřka bezchybný akční film, který se může chlubit, klasicky zručnou režií hongkongského veterána. Zimmerův "western soundtrack" to pere do našich sluchovodů ostošest a Travolta si svého parchanta tradičně užívá (dabing Pavla Trávníčka jednoznačně ruluje). Co mě jen zamrzelo bylo to, že Woo v Hollywoodu prostě nedostává takový prostor pro své trademarky. Pár jich je, ale v tomhle případě platí rovnice: čím víc, tím líp. "Tak ať táhnou, když nemají smysl pro humor." ()

RomeroIsGod

John Woo a další akční klasika. Sice v jeho tvorbě slabší kus, ale pořád nadupanej akční nadprůměr s bédvojkou, hummerama, atomovkama a libovym Travoltou, kterej předvede perfektní kousek s baterkou. "Drž už chvíli hubu" 75% ()

Sega

Ano, uznávám že se možná nejedná o žádný mega rozpočtový super hit ale mě osobně se tento film hodně líbil. Příjemná stopáž, zápletka jasná hned od chvíle kdy se začíná mluvit o atomových bombách:) Ale hlavně zajímavé pouštní exteriéry a super parchant v podání skvělého Johna Travolty, to jsou věci, které u mě tento film posouvají trošku výš. A zárukou dobré zábavy je i režisérské křeslo Johna Woo. ()

KOZEL84

''At' táhnou k čertu,když nemaj smysl pro humor''.Jeden z těch filmů,které odhláškuju z paměti.''Ještě se neznáme.Já sem Max.''Skvělý Travolta-nudný Slater. ()

Mike.mk1

Vcelku nevýrazný ale přesto docela dobrý akčňák, akce sice není tolik, kolik bychom chtěli ale přesto vyloženě nenudí a místy je i vtipný, Travolta jako padouch taky ujde ()

Bohnice05

Vcelku dobrý kousek na zkrácení dlouhé chvíle. Bohužel je to jen průměrný akční film a nezachrání ho ani režie Johna Wooa, protože chyba je už na straně scénáře, který je docela snadno předvídatelný a už mockrát použitý a když už nepomůže režie, tak Travolta ani Slater nemají sebemenší šanci. Přesto film nijak nehaním a určitě se na něj dá podívat i více než jednou. Za zamínku pak ještě stojí vynikající theme song od Hanse Zimmera. ()

bangee odpad!

Woo mě tentokrát zase nedostal a nepřesvědčil... Laciný a levný příběh, hloupé dialogy, herci hrají, že nehrají...Konec a pointa nepřekvapí... Jediné, co to trochu zachraňuje, je hudba... ()