Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Zázračný basketbalista musí zvládnout nejrůznější stresové situace, aby překonal nepřízeň osudu a naučil se, co to znamená mít opravdovou kuráž. (Apple TV+)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

mám rád sportovní dramata a v tomhle ohledu funguje Swagger dobře.Díky tomu kudy se příběh - mnohdy očekávatelně - ubíral sem měl sice strach,že se začne hodně tlačit na pilu kolem BLM,potažmo meToo a covidu,ale naštěstí se tak nestalo.To všechno tu sice je,ale oceňuji,že se tvůrci nevydali cestou,že to budou drtit za každou cenu a naopak šli cestou,že věcem nechali volný průběh (protože to přeci jen hýbe dnešní - nejen - Amerikou) a nechali postavy aby se tady chovaly přirozeně a uvěřitelně.Jediné co mi přišlo trochu over the top bylo,když nějací zlí běloši zavolali na snídající basketbalový tým bezdůvodně policii,která se samozřejmě chovala jako debil.Je sice možné,že to tak v Americe funguje,ale sem to nezapadlo vzhledem k tomu,že jinak se postavy chovají až překvapivě rozumně.Není to sice úplná jablečná topka,ale na druhou řadu se podívám rád...70% ()

Sidenius 

všechny recenze uživatele

mistrně zpracované sociálně - sportovní téma. Od vynikající výpravy přes velice poutavý příběh až po svižný děj. Apple umí natočit. ()

Reklama

Galerie (12)

Reklama

Reklama