Reklama

Reklama

Zvukař

Filmy
1989

Klaním se, měsíci (TV film)

 

Pane králi, jdeme z dáli (TV film)

 

Stačí stisknout (TV film)

1988

Bludiště cest (TV film)

 

Cesta do krajiny Ty (TV film)

 

Hodina angličtiny (TV film)

 

Jen ty a já (TV film)

 

Kdo ví, kdy začne svítat (TV film)

 

Nanečisto (TV film)

Reklama

Reklama

 

O zrzavé Andule (TV film)

 

Třetí táta (TV film)

1987

Arabesky (TV film)

 

Bratři (TV film)

 

Ohňostroj v Aspern (TV film)

 

Vltavská víla (TV film)

 

Zatmění všech sluncí (TV film)

 

Zdaleka ne tak ošklivá, jak se původně zdálo (TV film)

1986

Dan (TV film)

 

Hlava plná slunce (TV film)

 

Návštěvní hodiny (TV film)

 

Pohádka z Kampy (TV film)

 

Prstýnek bez kamínku (TV film)

 

Záhada zamčeného pokoje (TV film)

1985

Jak se tančí brumbambule (TV film)

 

Kdo zachrání kovboje (TV film)

 

Mít někoho do deště (TV film)

 

O mrtvých jen dobře (TV film)

 

Růžový Hubert (TV film)

 

Václava Kašpara den pátý (TV film)

1984

Až já budu královna (TV film)

 

Chytrá princezna (TV film)

 

Pod maskou (TV film)

 

Čertův švagr (TV film)

1983

Cesta na Borneo (TV film)

 

Hodina splněných přání (TV film)

 

Jako kníže Rohan (TV film)

 

Ďábel ví hodně (TV film)

1982

Babička se zbláznila (TV film)

 

Dialog s doprovodem děl (TV film)

1981

Cesta do Rokycan (TV film)

 

O Vánocích už nechci slyšet ani slovo (TV film)

 

Proč se vraždí starší dámy (TV film)

1980

Italské jaro (TV film)

 

Předjaří (TV film)

 

Snídaně v pánském pyžamu (TV film)

 

Starožitníkův krám (TV film)

 

Zlatý náhrdelník (TV film)

 

Černé světlo (TV film)

1979

Akce Rys (TV film)

 

Anglický biftek s českou oblohou (TV film)

 

Bílá kočička (TV film)

 

Jak je důležité míti Filipa (TV film)

 

Poslední koncert (TV film)

 

Příbuzenstvo (TV film)

 

Svatební skandály slečny Juliány (TV film)

1978

Jak se zranit ve službě (TV film)

 

Julie pod balkonem (TV film)

 

Mapa zámořských objevů (TV film)

 

Muž pro domácnost (TV film)

 

Tři na lavičce (TV film)

 

Zítřek bez záruky (TV film)

 

Černá ovce (TV film)

1977

Jak zničit vlastní mužstvo (TV film)

 

Tetinka (TV film)

1976

Akce Býčí oko (TV film)

 

Bílá růže (TV film)

 

Doba strachu (TV film)

 

Poslední exil (TV film)

 

Zákon starého muže (TV film)

 

Ženitba (TV film)

1975

Muži jdou ve tmě (TV film)

 

Recepty doktora Kudrny (TV film)

 

Vilém Rozkoč (TV film)

 

Čert na zemi (TV film)

1974

Dům Doni Bernardy (TV film)

 

Generál chudých (TV film)

 

Hodinky bez vodotrysku (TV film)

 

Vrtkavý král (TV film)

 

Černá horečka (TV film)

 

Štafle (TV film)

1973

Bláznova smrt (TV film)

 

Krásná paní ševcová (TV film)

 

Kukačky (TV film)

 

Lesní panna (TV film)

 

Otevřený kruh (TV film)

 

Poslední dopis (TV film)

 

Sen noci svatojánské (TV film)

 

Tichý svědek (TV film)

1972

Don Juan (TV film)

 

Konec knihy VI. (TV film)

 

Královská ozvěna (TV film)

 

Muž a žena (TV film)

 

Muž, který chtěl být bohem (TV film)

 

Příběh se starou lenoškou (TV film)

 

Román lásky a cti (TV film)

 

Vražda před večeří (TV film)

1971

Cyrano z Bergeracu (TV film)

 

Dlouhý den v krátkém životě (TV film)

 

Dlouhý podzimní den (TV film)

 

Jeden ze soubojů (TV film)

 

Kamarádi (TV film)

 

Pomsta (TV film)

 

Slečnám nic nevadí (TV film)

1970

Bližní na tapetě: Příživník (TV film)

 

Bližní na tapetě: Zeď (TV film)

 

Byly noci májové (TV film)

 

Kouzelný dům (TV film)

 

Mata Hari (TV film)

 

Rapotínská tragédie (TV film)

1969

Aksál (TV film)

 

Dlouhé dopoledne (TV film)

 

Ještě špetku tymiánu (TV film)

 

Komediantská historie (TV film)

 

Maryla (TV film)

 

Obžalovaná (TV film)

 

Paní Bohdana (TV film)

 

Vyloženě rodinná historie (TV film)

 

Žalář nejtemnější (TV film)

1968

Zločin lorda Savila (TV film)

1967

Bidýlko (TV film)

 

Drahý lhář (TV film)

 

Jegor Bulicov (TV film)

 

Měsíc s dýmkou (TV film)

 

Podivný konec léta (TV film)

 

Studie jednoho strachu (TV film)

 

Ženitba (TV film)

1966

Noc bez úsvitu (TV film)

 

Někoho jsem zastřelil (TV film)

 

Spravedlnosti se meze nekladou (TV film)

 

Velká kapela (TV film)

 

Venkovská panička (TV film)

1965

Drahomíra (TV film)

 

Kůzlátka otevřete... (TV film)

 

Malér (TV film)

 

Oliver Twist (TV film)

 

Poslední opona (TV film)

1963

Marianna Pinedová (TV film)

 

Starostlivý otec (TV film)

TV seriály
1988

Strom pohádek

 

O třech synech (E06)

 

O chytré Marině (E05)

1986

Paragrafy na kolech

 

Smolař (E05)

1983

Doktor z vejminku

 

Nemovitost (E06)

 

Býk na žír (E05)

1982

Doktor z vejminku

 

Veřejné osvětlení (E04)

 

Láska a úklady (E03)

 

Důchod (E02)

 

Boty (E01)

 

Tři spory

 

Spor dramaturga Stroupežnického (E03)

 

Spor herečky Kvapilové (E02)

1981

Tři spory

 

Spor architekta Zítka (E01)

1980

Čas zakladatelů

 

Předvoj nového života (E03)

 

Hořký ústup (E02)

 

Příliv naděje (E01)

1970

Alexandr Dumas starší

 

Smrt Porthose (E03)

 

Marnotratný otec (E02)

 

Dobytí Paříže (E01)

1959

Potyčky s paragrafem

Pořady
1970

Herecké Vánoce

Divadelní záznam
1969

Charleyova teta

1961

Dalskabáty hříšná ves aneb Zapomenutý čert

Host

Ovládací panel

Reklama

Reklama