Když se šílený zločinec začne považovat za génia, je čas poslat za ním Jamese Bonda. Pierce Brosnan v hlavní roli britsko-amerického akčního filmu. Tajný agent Jejího Veličenstva James Bond dostane za úkol prověřit aktivity mediálního tiskového magnáta Elliota Carvera. Jeho noviny a televizní stanice totiž s podezřelou hbitostí přinesly zprávu o zkáze britské válečné lodi Devonshire. Ta se z neznámých důvodů ocitla v čínských teritoriálních vodách a potopilo ji pravděpodobně torpédo z čínského bojového letounu. Bond však zjistí, že to byl ve skutečnosti Carver, kdo Devonshire poslal ke dnu. Jednak tím získal atraktivní materiál pro nejnovější vydání svého deníku Zítřek, jednak z vraku lodi ukradl raketu s jadernou hlavicí. Ze své lodi, která je pro radary neviditelná, hodlá střelu vyslat na Peking, aby vyvolal konflikt Číny a Británie a následnou globální válku. A hlavně aby pak rozšířil své mediální impérium po celé planetě. James Bond a jeho čínský protějšek, půvabná agentka Wai Lin, však ještě neřekli své poslední slovo... (Česká televize)

Ekdahl

Za mě bondovský průměr. Zápletka - fakt přitažená za vlasy, sorry. Padouch - bez charismatu. Jeho poskoci - slabí. Zlatý Jaws nebo Nick Nack. Mr. Gupta, to mělo být jako co? A v tomto filmu byly zřejmě bondovky obohaceny o nový, bohužel nepříliš radostný rozměr: product placement. Mluvím o onom mnichovském výrobci kárek. Co má co Bond jezdit v BMW, šmarja? Patrně s ohledem na beznadějně tupé diváky je pak ještě pro jistotu posazen na motorku BMW (ne že by nebyla pěkná, o tom žádná). Mezi klady řadím Brosnana, zbytečně velkej hezoun, ale typově v pohodě, na rozdíl např. od Craiga. A pár slušných akcí. ()

mpet

Jednoznačně moje nejoblíbenější bondovka. Proč??? V hlavní roli je Brosman (podle mě nejlepší představitel Bonda), dále je tu skvělý soundtrack, svižný děj, slušná akce a navíc v tom hraje výborná Michelle Yeoh, která je pro bondovky trochu netypická ženská postava. Prostě nejlepší bondovka co zatím byla natočena (kam se na tyto filmy hrabou ty šílenosti s Craigem v hlavní roli). ()

topol999

Tak po skvělém Brosnanovi ve Zlatém oku přišlo tohle solidní zklamání, připisoval bych to asijskému prostředí, ale hlavně záporákovi, ale ne z důvodu, že by byl vysloveně nezáživný, ale kolik takových maniaků už tu bylo? Možná bych to viděl jinak, kdyby ho nehrál Pryce. Opravdu nevím... Opět áriec? Že by někdo opisoval z Jen pro tvé oči? ! Toto byla slabota! Prostě mě to moc nebavilo. 3* ze shovívavosti k Pierceovi. ()

vampvegetar

No 18 pre Bonda. Ďalšia brosnanovka, ktorá je ale až preťažená akčnými kvalitnými prvkami ( i keď zväčša fungujú a podľahneme im, no sú skôr pre akčného diváka bez náročného deja ). Točí sa to okolo magnáta, ktorý má "nabehnuté v štýle old bondoviek" na rozpútanie svetového konfliktu a má na to prostriedky, finančné, profesijné i iné. Celé sa to rozkĺže po zabití ex-bond girl ( to ho dosť namíchne ), potom to už smeruje k finále cez azijské naháňačky s nápomocnou agentkou, všetko v lákavých kulisách pretkaných pušných prachom, spleťou bežiacich nôh a do toho vtipné zvládanie po ruke sa vyskytnutých použitelných i (ne)použitelných mobilných prostriedkov. Taká jazda a streľba so spútanou Michelle na motorke bola efektná, no ponorkové "odseknutie" strojcu vojnového ohrozenia bolo trošku strohé a pre mňa nekomfortné. Ale chutné dielo s veľmi peknými bondgirl, čo ukázali oku lahodiace scény ( škoda rýchleho konca Teri nahradenej kopajúcou, strieľajúcou a sprchujúcou východnou agentkou ) a ešte neunaveným novým bondovým predstaviteľom. Remeselne viac ako dejovo za 4. ()

aneta105

Na první Bondovku s Brosnanem to nemá, ta měla šmrnc, a tahle ho nemá, je i s akcí nudnější a nezáživná. Herecké a akční výkony oproti přeedešlému filmu klesl. Za mě 60% ()

SNCIS

"Chápete, jak je tato situace absurdní?" - "Ne víc než válka kvůli sledovanosti." V pořadí 18 bondovka! Brosnan podruhé jako 007. Znovu je tak přirozený a v každé scéně C()()L. Vypadá to, že mu to snad psali na tělo, nebo se pro tu roli narodil. Bondgirl: Je tu seriálová Lois Leinová (Teri Hatcher), nebo sexy číňanka Michelle Yeoh. Líbili se mi hodně obě. Nejvíce mi v hlavě utkvěla scéna, kde Bond prchá na motorce před helikoptérou, nebo jak ovládané přes mobilní telefon vozidlo. "Další Carverův mrakodrap. Málem bych si myslel, že trpí megalomanským komplexem." Záporák i příběh se povedl. Celý film provází klasická Bondovká melodie a působí to moderně. Nicméně Zlaté oko bylo o dost lepší, ale i tak je tohle skvělý akční film. - 80%. ()

trotlicek

Je to klasik a hlavně po večerech. Connery a Brosnan jsou pro mě Bondové párEkseláns! Žádnej Krejk nebo Daltn. TomorrowNeverDies frčí na vlně hračiček - perfektní hračičkové Bávo, madeInChina bunkr a špiclová loďka - tohle prostě všichni musí žrát jak Žemlovku. Záporák vyšinutej magor v podobě Džonatana na výbornou a Helper v podobě árijskýho Stempera ještě povedenější - ti dva zapadli jak negerskej penis do roury o průměru 20 cenťáků. Celej film jede na 7 stupeň jako týnejdžr po notné dávce Extáze na pražský párty - humbuk pyčko! Brosnan s VejPěknouČíňankouLin tvoří skvělý hero pár. Hudba v podání Arnolda opět skvostná; neméně pak Sheryl se svým megaBond hitem - ten song můžu poslouchat denně. Full House bro! ()

v.pohode

Brosnan a BMW 750i E38 je prostě nejvíc. K tomu Ericssona jako dálkový ovladač BMW. Kdyby tenkrát hoši od filmu tušili, že se dnes ty auta na dálku ovládat přes mobil dají. Dle mého Bondovky s Brosnanem patří k těm nejlepším! ()

gggggg

Jediné pozitívum som videl vo vrchole kariéry pána Q, ktorého BMW tento krát trhlo všetky rekordy, čo sa týka nových a zaujímavých vylepšení. Bondovka podľa mňa nič nové neponúkla, len nanovo natočené scény, ktoré boli v jej predchodcoch. ()

Foltest

V Zítřek nikdy neumírá se plně projevuje slabost a vyčpělost brosnanovských bondovek. Ano, film předkládá i pár zajímavých scén, jako je například útěk z hamburských garáží, přesto je ale snímek jaksi plytký. Nepomáhá mu ani, alespoň pro mě nesympatická bondgirl. Může za to podle mě špatný výběr herečky, jelikož ta se na roli očividně příliš nehodila. Obecně tomu prostě něco chybí. Je to dobrý film, ale přesto už to prsotě není ono. Když si vezmu, že jsem v dětství míval bondovky s Brosnanem nejradši, Zítřek nikdy neumírá mě velmi zklamal. ()

opatstviolov

Zítřek nikdy neumírá je pro mě spíše zklamání. Tentokrát mě to tolik nevtáhlo, celý film byl velice průměrný. Ale za nějaké vcelku dobré akční scény dávám o bod navíc. 6/10 ()

bernstein

(JB18) „Neveřte o mně všemu Moneypenye“, „Meine schätze ... máte nadáni na jazyky Jamesi ... neptejte se ... neptám“ (Moneypenye je sekretářkou ředitele Britské tajné služby M, je to emancipovaná žena, která si ráda zaflirtuje s Jamesem Bondem) ... mám rád tyto a podobné dialogy. "Víte pan Bonde, mám náhradní plán ... aha, ja také ..." Opět dobrá bondovka. ()

Kelinej

Agent 007 na prahu digitálního věku. Jinak standardní bondovka se zajímavým padouchem, kterému mohlo být věnováno víc prostoru. Nejvíc si však člověk z tohoto filmu zapamatuje parádní honičku v ulicích Bangkoku. ()

Skladatel Hvězdné brány a bondovek v Praze

Skladatel Hvězdné brány a bondovek v Praze