Dizzy_eM

Frekvence na první pohled neslibuje žádné zázraky. Pravděpodobně bude zařazena do programu komerční televize na všední den a vy jí se znuděným opovržením ukončíte život dálkovým ovladačem... Pokud vás tedy předtím nenapadne omrknout pár komentářů na ČSFD. Když spatříte hodnocení, vráska na čele se vám prohloubí o to víc. Tentokrát ale úžasem... a zvídavostí. A věřte tahle zvídavost se opravdu vyplatí. Po prvních pár minutách se ocitáte na stejné frekvenci jako John s Frankem a z jejích vln vás vytrhnou až závěrečné titulky. Opravdu dobrý thriller s funkčními dialogy překvapí notnou dávkou napětí, která procvičí i váš močový měchýř...ano, ani na záchod jsem si nechtěla odskočit, abych o něco nepřišla :o) Navíc u filmů na téma "zahrávání si s časem" vždycky čekám nějaký průser. Čekala jsem ho i tady, ale on se nekonal. Fungující scénář v souladu s kvalitní režií udává ten správný kmitočet. Dávám 90Mhz ;) SPOILER: nebýt toho patetického šťastného konce, dám klidně i 5* ()

kovarex

Prvotní premisa měla celkem zajímavý potenciál, ale když se z toho na konci stane zase další amerikcý akčnohrdinský konec kde spolu bojují hlavní záporák a klaďas a kde se pořád snaží vyvolat city velice neumětelským brkáním na strunu rodiny, způsobilo to pouze zhnusení. ()

Zdenda

Rekl bych to asi takhle - první půlka filmu nuda k uzoufaní, to mě fakt vůbec nebavilo. Zato druhá půlka byla boží!!! Napětí, překvapivé zvraty a tak nějak sem k nim i přirostl a vyjímečně sem si přál štastny konec. YAHOO. ()

Baki

Naprosto obycejny snimek, ktery jsem videl jiz davno na Prime, ale vim ze me zaujal. Nebylo tam nic uchvatneho a preci me necim oslovil. ()

Toustovač

Obrovské překvapení (proto možná oněch pět)! Před několika lety jsem náhodou tento film viděl v televizi (a ještě větší náhodou - ó, díky náhodě za to - jsem ho také nahrál). Velmi se mi líbil příběh, ač hrátky s časem, ostatně jako v téměř každém podobně orientovaném snímku, dávají tu větší, tu menší smysl. Atmosféra to ale příjemně vyvažuje. ()

Quendi

Tak nevím, přišlo mi to hrozně dlouhé a roztahané a navíc mě to prostě nijak zvlášť nechytlo. V podstatě jsem čekala, že zápletka filmu se bude točit okolo Johnovy snahy zachránit otce a místo toho jsem dostala další tři zápletky, jejichž tempo se postupným mícháním nehezky zvyšovalo, až jsem si pak jen přála, aby to už hlavně nějak skončilo. ()

zly.dvojce

Nenápadný filmeček, který mne o to více potěšil. Dennise Quaida mám rád od dob, kdy s Meg Ryan cestoval miniponorkou v těle jednoho nešiky a Jamese Caviezele jsem si oblíbil během chvíle. A když film táhnou dva takový sympaťáci, už má nakročeno velmi dobrým směrem. Když se k tomu navíc přidá zajímavá směsice rodinného dramatu a nečekaně pro mě i thrilleru, je mému spokojenému diváctví učiněno zadost. Nejlepší film na den otců :-) ()

Vikinec

Zpracování dobré, i slza ukápla. Jednu hvězdu mínus za moc ambiciózní námět, který má tolik chyb, kolik jich má každý film o cestování v čase. No tento možná o něco málo míň ()

pekas

Filmy kde se hraje se změnami v minulosti mívají vždy problém s logickými děrami. U tohodle filmu se povedlo tyto díry udržet v přijatelné míře, to je první pozitivum. Další pozitivum je slušná gradace napětí. A v neposlední řadě solidní herecké výkony. Shrneme-li si to, zase jeden kandidát na čistou pětku a to i po několika shlédnutích. ()

han.ci

Z filmů s tématikou cestování v čase a měnění minulosti jsem vždycky trochu nesvá, ačkoliv je to zajímavé téma, je to vlastně blbost a ve filmu nikdy nezahrnou všechny důsledky oné změny. Poté, co se otec zaplete do případu vražd, je děj docela předvídatelný a akční scény jsou trochu nadsazené, aneb hasič se stává hrdinou a jeho manželka supermanem. Nicméně film to není špatný, herci taky fajn. ()

Dinsberg

Skvěle rozjetá trojtě praralelní podívaná, zaobírající se otázkami možnosti změn minulosti či znalosti budoucnosti. A pak že Osudový dotek (taky užasný počin) byl první. I onen americký závěr má zde svoje místo, jen mi tu trochu chybí symbol zdviženého prstu. ()

pe3czech

První polovina snímku mě hodně zaujala, bohužel s přibývajícím časem film stékal ke klíšovitosti, vágnosti a taky trochu k nudě. Bohužel mi přišlo, že si autoři vzali příliš velké sousto s náročným námětem, jenž velmi slušně rozpracovali, s tím, že v druhé půlce došel dech a vše se urychleně látalo k happyendu. Přesto nadprůměrný film pro večerní program TV NOVA, za což jí patří dík. ()

jprmusic

Výborný film bez reklamy - skvělá režie i scénář, Quaid i Caviezel a vůbec celé obsazení perfektní - velmi příjemné a osvěžující - jednu hvězdu ubírám za uslintanej konec, i když musím přiznat, že mi u tohohle filmu zas tak nevadil. ()

jafuska

film o projení pomocí radiostanice v období několika let nazpět, syn nalézá po vlnách rádia hlas svého otce, a snaží se ho uchránit od věcí, které se už dávno staly, a nebo, aby se staly trochu jinak, bohužel, ale nenalezla jsem v tomto filmu nic extra, že bych z tohoto filmu měla nějaký větší zážitek, rychle vyšumí, zapomenu, ale špatný to nebylo, prostě jen průměr nic víc. ()

vlKousek

Pro mě po dlouhé době nějaký film, kterému můžu dát 5* a vyjádřit obdiv scénáristům za skvělý námět i hercům za výkony, prostě supr film, na který by mě nebýt zkušených uživatelů čsfd, ke kterým si chodím pro nápady na co koukat, ani nenapadlo kouknout :) ()

Peter-1307

Tento film sa ku mne dostal vlastne náhodou, cez jeden, dnes už nevychádzajúci mesačník o filmoch. Nič mi nehovoril, samotné obsadenie, tiež nič moc, ale kombinácia sci-fi, thriller, krimi s možnosťou cestovania v čase, tak to ma už presvedčilo. I tak som ho videl až o pár týždňov neskôr ako som ho mal. Ale po pozretí výsledok predčil všetky moje očakávania. Prvé čo je skutočne špičkové je jeho vskutku viac než dobrý námet a scénar, veľmi inteligentný a hutný. Druhé, čo ma zaujalo tak to je réžia a samotné herecké výkony celý film vlastne len umocňujú. Na začiatku síce je nasadené prekliate rýchle tempo, ale o čo je neskúr pomalšie o to viac je dej zamotanejší, ale pritom dej neodbočuje a nerozmieňa sa na drobné. Držal ma skutočne až do konca. Škoda toho záveru, no ale čo už. I tak je to pre mňa vysoko nadpriemerná snímka. ()

Ferenzo

No teda musím říct, že velice milé překvapení. Dost mě ten nápad s budoucností a minulostí děsil, co z toho bude, ale nakonec je to velice příjemný krimi drama, které pěkně svižně jede a dokonce to dává i smysl, ale předem upozorňuji, že u toho musíte trošku zapřemýšlet, aby to do sebe zapadlo :). Příjemných 80%. ()