Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

Bat55

Jedna z najlepších komédií aké kedy boli. Výborná zábava, výborný humor a výborní herci. Ben Stiller je neodolateľný záporák, veľmi som si ho užil a jeho záporná postava je jednoducho skvelá. Vince Vaughn je v tomto filme veľmi sympatický, a to som veľa filmov s ním nevidel, ale dokonale ma pobavil aj v ďaľšej super komédii Nesvatbovi, kde si zahral po boku blonďatého Ovena Wilsona. Záverečná polhodinka na turnaji v Dodgeballe v Las Vegas je super a každý zápas (hlavne ten prvý a posledný), je neuveriteľne zábavný. Ak sa chcete dokonale pobaviť a odreagovať, odporúčam Dodgeball: A true Underdog Story všetkými piatimi. U mňa to je za 4*. /80%/... PS: Chuck Norris ako porotca, ktorý rozhodne o návrate diskvalifikovaného tímu poteší :-))) ()

kaylin

Když jsem snímek viděl před lety v kině, udělal na mě mnohem větší dojem, než jak se mu to povedlo v současnosti. Pořád tu jsou skvělé scény a některé výborné postavy, ale už mě to nedovedlo dostat tak jako tenkrát. Takže nakonec jen lehký nadprůměr, protože průměr si film nezaslouží. Vince Vaughn už ale tady ukazuje, jak je nijaký. ()

dr.Orlok

Naprosto trefné využití cameo rolí od Hasselhoffa jako německého trenéra, přes Lance Armstronga který hrdinovi "ukáže správnou cestu" až k správňákovi Chucku Norrisovi. Navíc egocentrický Ben Stiller , jenž onanuje pizzou ! ()

MATADOR

Tak ta jejich vybíjená je vážně dobrá.Vince Vaughn a jeho parta nemehel výtečná a ve chvíli, kdy začínají trénovat se opravdu jen kácíte k zemi.Ben Stiller hraje opravdového namyšleného "borce" a jeho nafukovací rozkrok :) srandovní.Ale konec je jak to tak bývá velmi ubohý,ale průměr to je tak co. ()

swed

Tahle komedie mě celkem příjemně překvapila. Díky krátké stopáži a velkému množství všemožných fórků, má Vybíjená spád a švih. Žádnou komplikovanou zápletku se od tohoto filmu ani čekat nedá, dobré komedii stačí originální nápad a vtip. Vybíjená má obojí. 7/10 ()

Thomassi

Film, kde se bojuje o osudy dvou posiloven. Jednu vede Vince Vaughn a druhou Ben Stiller. Jinak se zde setkáváme se spoustou jiných, svým způsobem originálních postav. Mezi nimi Chuck Norris :-), David Hasselhoff nebo Lance Armstrong. Ne že bych se nebavil, bavil, ale možná jsem čekal od tohoto filmu více. Nicméně u mě celý film táhl super výborný Ben Stiller, kterému záporná role padla nadmíru a jeho vtělení to nabubřelé a vyšinuté postavy Whita Goodmana, kterou si sám vymyslel :-) je naprosto geniální. 65%. ()

Aiax

Stiller po Zoolanderovi potvrdil, že vnáší do poněkud zaprděného žánru hollywoodské komedie nové a svěží větry. Oproti Zoolanderovi však znatelně přidal na hereckém výkonu a je to znát - svou frajírkovskou roličku si vystřihl s takovou chutí a přehledem, že nelze než zírat. Ostatní postavičky působí poněkud postavičkovatě, i přes záměrnou stylizaci do pestrobarevna a extrémna. Ano, je to blbina a infantilní šaškárna, ale ruku na srdce - už někdo z vás někdy viděl seriózní bláznivou komedii? Jděte na to nechte se bavit! P.S.. při prvním hodnocením jsem dal hvězdičky jen čtyři, při druhém jsem jednu přidal. Je to fakt mimořádně chytrá a vtipná záležitost. A počkejte si na kulervoucí závěr úplně na konci titulků!!! ()

Bones!

Příjemně jsem se pobavil, na chvíli mohl vypnout a v klidu bez přemýšlení odpočívat, prostě vše, co by měla komedie poskytnout... Stiller se zase vyřádil, jak už jsme u něj zvyklí, i když tentokrát to byl fakt celkem extrém, ale proč ne:-)Navíc poněkud neobyvklé sportovní téma vybíjená, co dodat. Že je to v podstatě hloupost? No a, alespoň si na nic nehraje! "Jednou jsem taky chtěl skončit, když jsem měl rakovinu mozku, plic a varlat najednou, ale chápu tě, určitě máš dobrej důvod."Tohle mě dorazilo:-) ()

reqiuem

když bych tomuhle filmu dal za 4* tak to bych musel přivřít obě dvě oči (a kdybych měl tři, tak všechny tři)..místy opravdu vtipná komedie, ale u sportu, kde po sobě lidi házej míčem se to dá očekávat...už jenom kvůli tomu je nasazena laťka dost vysoko..jediný co tenhle film zachránilo jsou herecký výkony.. ()

FilmFan24

Ulítlá, místy až vulgární komedie, která má opravdu koule! Stiller rád shazuje sám sebe a Vaughn skvěle přihrává. Příjemné překvapení. ()

Duotone28

Za prijebanu hudbu...na ktorej som si uletoval este hodku po filme,za picnuty scenar...ktory uz viac picnuty byt nemohol,a v neposlednom rade za skvely vykon cheafa micha bjukenena a cinkara chucka norrisa,nazdar! ()

togaf

Vince Vaughn a Ben Stiller je vražedná dvojce. Zde perlí především Stiller se vzhledem alá německý pornoherec. Škoda, že školní vybíjené nebyly takhle vtipné, možná bych si i oblíbila tělocvik. ()

JohnMiller

Absurdnosť !. Ono v amerických stupídnych komédiách je absurdnosť častá chcená či nechcená , ale málokedy funguje tak ako tuto. Priznám sa že ma to bavilo aj som sa nasmial. Pekná porcia vtípkov dobrých hercov a úžasných cameo postáv (Chuck Norris , David Hasselhoff to je prvá liga) Priznanie Bena Stillera na konci a jeho monológ o lacnej televíznej zábave iba potvrdil to čo som si myslel. Nikto s tohoto filmu to neberie vážne.. je to sranda ktorú môžem. ()

runner85

Pozeratelné, ale ničím nevynikajúce, trošku trapas ta vybíjaná, my sme to na škole hrali inak :D ... a mali sme lepšie pravidlá !!! ()

Aleee89

Tak musím říct, že na takové koniny (myslím to v dobrém i zlém) se dívám, jenom když mám náladu. Tu jsem předevčírem zrovna měla, takže jsem se nasmála. Ale děj, no děs, zase víte, jak to celé dopadne, kdo s kým skončí... Je to takové tupé a prostoduché, ale ten humor můj dojem z tohoto filmu vylepšuje. ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)