poster

Vetřelci

 • USA

  Aliens

 • Velká Británie

  Aliens

 • Československo

  Votrelci

 • Slovensko

  Votrelec 2

Akční / Dobrodružný / Horor / Sci-Fi

USA / Velká Británie, 1986, 137 min (SE: 154 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anthony
  *****

  Cameron přitvrdil, vedle napětí (i toho tu je dost) se přidala akce, místo party ztroskotanců bojujících o život na scénu přichází parta mariňáků s drsnými hláškami a účinnými zbraněmi. Místo temného klaustrofobického sci-fi hororu, přichází hororový sci-fi akční film. I Hornerova hudba je dynamičtější než Goldsmithovy temné tóny. Závěr je navíc řemeslníkem Cameronem v podstatě přesně obkreslen z jedničky.(16.7.2003)

 • AngelAngie
  *****

  Klasika .. která nedělá ostudu prvnímu dílu, krása!(29.5.2008)

 • pan Hnědý
  ****

  Dokonalá xenomorf sága, která je nejdůmyslnější, nejdynamičtější a nejpropracovanější ze všech. James Cameron se nesoustředil pouze na atmosféru jako Ridley Scott (i když se k ní nepřiblížil), ale dokonale Aliena posunul do dalších sfér a žádný základní prvek Seance Fiction mu neproklouzl mezi prsty. ALIENS jsou dokonalé ve všech stránkách filmu - geniální vzhled Alienů v celé své kráse (H. R. Giger má nesmírnou představivost), vesmírných lodí, akčních scénách s mariňáky, důmyslné atmosféře, intenzivní práce se stíny a světlem v temných chodbách, skvělé kamery, humorem posádky a napětí v naprosté extázi. Film, který v srdci nikdy nezemře, a ve své podobě nebude překonán. Director's cut je nezapomenutelná must see záležitost.(7.9.2011)

 • B!shop
  *****

  Komentar k Special Edition. Tohle je megalni masakr. Cameron to rozjel pekne ve velkym, strasna halda vetrelcu, jejich matka, zajimavej, ale predvidatelnej pribeh (Zvlast kdyz to clovek videl hodnekrat.), lepsi triky, lepsi kamera a lepsi hudba. Navic tu je od zacatku soustredena pozornost na Sigourney, ktera je tady jeste vostrejsi nez predtim a kdyz vezme do ruky bouchacky, rozstrily toho vic nez marinaci. I kdyz vetrelci nastoupi az zhruba po hodine filmu, dej predtim nenudi, hezky navaze na prvni dil a hezky se seznamime s posadkou a dej je zajimavej. Pak nastane 90 minut hodne napinavy rezby, zakoncene perfektnim "pestnim" soubojem. Navic se tu predstavi totalni krutak Bishop Lance Henriksen, kterej udela vychytavku s nozem a nakonec vytece. Z dalsich hercu se mi docela libil Bill Paxton, posranej az za usima a pak Michael Biehn, kterej hral taky dost dobre. A i ta mala holka byla dobra. Nejlepsi dil.(21.8.2006)

 • Matty
  ****

  Tak tihleti akční slizouni se do mé přízně vetřeli na nejdelší dobu. 85% Zajímavé komentáře: choze, vincent, joker2, Tequila(19.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace