Joey

USA, (2004–2006), 16 h 15 min (Minutáž: 21–27 min)

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra (více)

Série(2) / Epizody(46)

Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia. Jeho hlavnou postavou je Joey (Matt Leblanc), ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil. Joey sa pokúša stať slávnym hercom. Jeho najväčším úspechom je úloha doktora Draeka Remoreya v seriály Tak ide čas. Táto práca mu dáva určitú istotu, ale nenapĺňa ho. Najväčšou jeho oporou je babička, ktorá ho vždy podporuje. Joey je šarmantný spoločník a netrpí núdzou o ženy, ale napriek tomu nemal so žiadnou z nich dlhodobý vzťah postavený na láske, okrem Rachel. Po tom, ako sa jeho priatelia rozpŕchnu, sa Joey presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Joey (Matt Leblanc) sa sťahuje z New Yorku do Los Angeles po tom, ako mu jeho zástupca oznámi skvelú novinu. Má pre neho nie jednu, ale hneď dve zaujímavé úlohy v televíznej šou a on si môže vybrať. Nanešťastie program, ktorý si vyberie nemá úspech, a ten, ktorý zavrhne sa stane hitom roka. Stretne sa so svojou sestrou Ginou (Drea De Matteová) , ktorá mu zoženie byt. Ginin syn Michael (Paulo Costanzo) prehovára Joeyho, aby s ním mohol bývať. Ale on s tým nesúhlasí, pretože by tým sestre ublížil. Po dlhom prehováraní Joey prikývne, ale odpoveďou je mu Ginin hnev... Joey sa zoznámi s mladou susedkou Alex (Andrea Andersová) a netají sa so svojimi sympatiami k nej. Zistí však, že je už zadaná... (oficiální text distributora)

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 5,9/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 50%, Audience Score - 82% | FDb.cz - 74,9% | Jako samostatný seriál velmi zábavný sitcom, jako pokračování Přátel totální odpad! :) ()

Blazkowicz

Kdo měl rád Joeyho v Přátelích, tak by tomu měl dát šanci. Není to vůbec špatné, občas je to dokonce vynikající. Hlavně 1. série. Humorově je to samozřejmě takový odklon k mainstreamu. Ale jak jsem psal na začátku, jen kvůli Joeymu, samotné bez něho to neobstojí. 3+* ()

MaxPower

Necekal jsem nic a hle je to lepsi nez pratele. Ty se mi taky moc libili, ale styl humoru nekdy trapny. Joeyho humor se mi libi a navic musim pochvalit i me dobre srozumitelnou anglictinu. ()

forrest11

Je to prekvapujuco zive a originalne. Cakal som len suche a nasilu spracovane "pokracovanie", ale tento humor sa mi celkom pozdava. ()

Weirdman

4/10... A budú tí hollywoodski producenti žmíkať prachy aj z úplne uschnutej handry... Budú a neprestanú... Morové rany na nich!!! ()

Mata84 odpad!

Uboha snaha nadviazat na megauspech Priatelov, ale u mna jednoznacne neuspesna. Neda sa na to pozerat. Ble ble ble ()

Gladi

O dost slabsi odvar priatelov ale este stale slusny nadpriemer,z Joeyho urobili este vacsieho tupca ako v priateloch,co mu ale neuskodilo:-) ()

walkingdead

Moc jsem od toho nečekal. Nakonec je to celkem příjemné překvapení, není to jen nastavovaná kaše Přátel, i když to opět staví na charakteru Joeyho. Hvězda navíc za neodolatelnou Lucy Liu. Další bych možná přidal za postavu Adama Goldberga, ale pět už by bylo moc:-) ()

xLOBOx

Joey mi připadá být lepším seriálem než přátelé. Oboje je sranda, možná, že přátelé mají více "silných" postav, ale nikdy mi k srdci nepřirostli, tekže je považuji za dobrý seriál jako mnoho dalších a u Joeyho se bavím mnohem víc. Skvělá zábava, doporučuji ()

milanko8

Větší seky než v přátelích, nechápu těch 72 %... Ale to mě osobně vůbec nevadí, jen to nechápu, to je celý... :D ()

blondboss

Pokračovanie sitcomu Priatelia bez priateľov. Stručne zhrnuté a zároveň výstižné. Pre fanúšikov Priateľov je toto proste povinnosť. Joeyho postava sa mi vždy páčila a ostatné postavy v tomto sitcome už len dotvárajú tú pravú atmosféru. Ale stále je sitcom Joey v hlbokom tieni Priateľov. Aj napriek tomu sú tu super hlášky a opäť štýl humoru, aký mám rád. Je len škoda, že to malo nižšiu úroveň, kvôli ktorej išla sledovanosť posledných častí rapídne dolu. Som mimoriadne sklamaný poslednou časťou, ktorá bola natočená už naozaj len z povinnosti. 75 % ()

elanista1

Phoebe sa vydala, Chandler s Monicou sa odstahovali a Rose s Raichel sa maju navzajom, a ktoze nam to ostal na ocot?:) Jeden zo siestich originalnych charakterov z legendarnych Priatelov sa rovna 1/6tina zabavy, ale aj tak to staci az na 3 hviezdicky. ()

Paladin25

Treba sa od toho odosobniť a nečakať že Joey to sám utiahne. Tento seriál má kopec zábavných momentov, no bohužiaľ nové postavy už nie sú tak zábavné ako tie staré ... ()

Lenka93

Pokud to nehodnotím jako pokračování Přátel, ale jako samostatný seriál, tak je to opravdu skvělé, ale pokud to mám hodnotit jako pokračování přátel, tak nic extra. Ale je to Joey a už jen vidět toho nádherného Matta LeBlanca stojí za to. Pro mě skvělý seriál, ale nesmí se srovnávat s Přáteli. Trochu mě mrzí, že když už do toho "naplácali" minulost Přátel, tak mohli alespon natočit jeden díl, kde by se za Joeym přijela podívat zbylá pětice. ()

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (více)