Borin.P

Přišlo mi to trochu zmatené a nedotažené, hlavně začátek. Přesto je pro mě výsledek mírný nadprůměr. Dávám 75%, protože je zde zpracováno mé oblíbené téma cestování časem. Děj je přehledný, lehce srozumitelný, ale celkově má prostě navíc. Film, který neurazí, ale znovu si ho nejspíš nepustím. ()

Paserak

Dal jsem si s tímhle filmem na čas....skoukl jsem to proto abych zjistil do jaké míry je dílo inspirováno Londonovým románem Tulák po hvězdách...hodně. Tudíž to není originální, ale přesto zajímavé. Kdo chce originál...Tulák po hvězdách je parádní kniha... ()

Evbad

Je fajn někomu změnit život k lepšímu a moci se přesvědčit, že se to opravdu povedlo. Brody skvělý jako vždycky a Keira stokrát lepší než v Pirátech. ()

MrLinhy

Celkem zajímavý ´´Psycháč´´. Adrien je bezpochyby dobrý a herec a celkem se mí líbila i Keira ( Jinak jí moc nemusim) Film o cestování časem, víc se mi, ale líbil Zdrojový kód :) ()

metztlimoon

K vyššie popísaným žánrom by som doplnila ešte jeden: romantický. Tak svojsky, ale má to oveľa väčšie grády ako tie typické zaláskované filmy. Áno, kvapla aj slza. 85% ()

v.indruchova

Předem musím říct, jak do filmů zasahují velké společnosti např: alkohol a to nemluvím o tabákových, kolik filmařům nastrkali do kapes, aby naše děcka naučili kouřit?( v této myšlence doporučuji film:děkujeme, že kouříte) Hold business je business. Výborné herecké výkony. Snímek je velmi nevšední a proto se mi líbí. Není to slátanina má to všechno svůj smysl, ale to se dozvíte postupně. Je to smutné. A kdo zažil na sobě mnohá příkoří o to víc pochopíte a dokážete se vcítit do myšlenek hlavního hrdiny. Kdo není konzervativní a popustí myšlenku nevšednosti a ve sci-fi je jako doma a to na této planetě,..tak je to film pro vás. Craig (Bond) má zde velmi zajímavou roli, opravdu mě to pobavilo i když snímek není ani zdaleka komedií. Doporučuji. (A velmi častá věta ve snímku:) Já nejsem blázen. ()

kelet

Na začiatku som si myslel, že to bude o nejakom vojakovi, ktorý má problémy kvôli vojne. Nakoniec sa však z toho vyklul celkom zaujímavý a pútavý príbeh, kedy človek "vďaka" liečbe na psychiatrickej liečebni predbehne vlastnú smrť a dokáže tak ovplyvniť aspoň osud niekoho iného, keď už má svoj spečatený. Filmy, v ktorých figuruje nejakým spôsobom psychiatrická liečebňa, ma vždy pútali a boli mrazivé. Neradím tento snímok na najvyššie pozície, no určite nie je zlý. Dobre pracuje s temnou atmosférou a prebiehaním z jednej reality do druhej, pričom používa dobrú vizualizáciu. Ak však čakáte nejaký brutálne kasový trhák, budete sklamaný. Mňa však tento film nesklamal. Hodnotenie: 75% ()

MaxQ69

Nad celým příběhem se v první polovině filmu nese velký otazník. Velká záhada, které chce nic netušící divák strašně moc přijít na kloub. Přeskakování v čase, nejistota, jestli je opravdu zločinec, ztráta paměti, neustálé přesvědčování, že je blázen. Když po hodině člověk pochopí, že se umí myšlenkově (a snad i fyzicky?) přenést do budoucnosti (nebo alespoň si to myslí), říká si "aha, to je zajímavý, co asi přijde dál?". Jenže v tom je právě ten háček. Ono nepřijde už nic. Čekal jsem pecku, jakou jsem obdržel od novějšího Prokletého ostrova. Ale ve chvíli, kdy člověk zjistí, že jde pouze a jen o to nahlížení do jiné časové roviny, pochopí, že spousta nesrovnalostí z celého filmu zůstanou divákovi nevysvětlené. Kladně hodnotím atmosféru a umění získat si divákovu pozornost (první věta "a tehdy to bylo poprvé, co jsem zemřel" je opravdu fantastická - byť už dál není nikde vysvětlený její smysl). Mínusové body ode mě film získává za herecké obsazení (Keira Knightley ani Daniel Craig se tam opravdu nehodili. Dále působí velkolepě a unikátně, ale přitom nepřinese nic nového ani překvapivého a skutečnost, že je vneseno do příběhu tolik záhad, které nejsou vysvětleny (místo toho, aby byly třeba logicky propletené) mě nutí hodnotit maximálně 60% ()

Miska2712

Tento film určite stojí za pridanie do filmovej databázy, ale aby som si ho pozrela ešte raz, určite nehrozí. Našla som ho v článku pri podobných filmoch ako je osudový dotyk, len nejako to nemalo ten istý zmysel a v tomto filme sa objavovalo viacero mysterióznych scén. Je pravda, že pri niektorých scénach som sa stratila a snažila som sa pochopiť, ale aj tak som našla súvislosti. Celá pointa vzniká až na konci filmu, čo je škoda, pretože až vtedy ma začal baviť :) ()

kolly13

Brody a Brody, o nikom jiném to není. Jasně, Knightley, Kristofferson i Graig zdatně sekundují, ale Brody to táhne. Mistrovsky. Hudba podtrhující emoce a probouzející takřka čtěnářskou představivost, jakkoliv je to ve flmu těžké. ()

brasek

Podľa hodnotenia na ČSFD (aktuálne 78%) som očakával rozhodne lepší snímok. Osobne mi to pripadá veľmi laxné a dejovo biedne. Snímok podsúva pocit, že je to vlastne len nechcené dielo. ()

Parsek

Mám to prostě rád a nemusí u toho být spousta počítačů, a futuristických kulis. I když i to má něco do sebe... Ale o čem mluvím jsou "časovky". A tato je zvláště povedená. Jen ten konec, proč film tak sympaticky evropský musí tak docela drsně americky skončit? No i tak velmi, velmi nadprůměrné podívání. ()

Xylobalsam

Žádné originální téma, ale o to je vše více a detailněji propracované. Poselství, které vám utkví v paměti je silné jako ústřední herecká dvojice, hlavně Brody. Pochopitelně konec mohl být více zamotanější, ale i toto stačí na velmi příjemný a hřejivý film. ()

Katie

Ačkoli se mi THE JACKET líbil, mám z něj rozporuplný pocit.... určitě je to film, který stojí za zhlédnutí, téma je zajímavé, ale asi ho stačí vidět opravdu jen jednou. ()

Kratasedf

Víte, že se budete koukat na hodinu a půl ňákýho filmu a po dokoukání si řeknete, že jste vyděli dvě hodiny špičkovýho filmu. Já si to naprosto vychutnal, potřeboval jsem vydět dobrý film a tohle bylo lepší než dobrý.:-) ()

LordMalak

Herecky rozhodně zajímavé (hlavně zajímavá role Daniela Craiga), ale dějově pořád nějak váhám mezi 3* a 4*. Komentáře: Rogue, Legas ()

jjituska

Tenhle film má naprosto dokonalou atmosféru! Skvěle vystavěný příběh, perfektní kamera a výborní herci (Brody je jako vždy vynikající a Keira mě skutečně velmi příjemně překvapila). Těším se na další film, Johne Maybury. Všem vřele doporučuji:) ()