lvi_psouk

Kamarád mi doporučil podívat se na kazajku. Podle jeho popisu nic moc. Ale tak řekl jsem si, že je zima a zimní dlouhé večery skýtají ideální příležitost číhnout na něco nového. A musím říct, že jsem byl unešen celým filmem, jen na konci krapítek smutnej či co... ()

Wolfvater

Kráse je v jednoduchosti. A toto je geniálně jednoduché. A jednoduše geniální. Ale asi to není pro každého. Má duše byla po něčem takovém docela hladová, proto byla dobře nakrmena. ()

ssarka

zajímavé,ze začátku zmatené,ale pak jsem se chytla a už to jelo,chytlavé a za mě NE ANI TENTOKRÁT KEIRA NEHRÁLA.. ()

Alvin

Keira v době kdy ještě ta její standardní herecká poloha "křehká a zranitelná, leč odhodlaná", nebyla tolik okoukaná. Bróďa, vezoucí se zrovna na vlně popularity židovského pianisty, si tuhle odskočil do sanatoria pro válečné veterány a vyklube se nám z toho docela originální romanticko dramatické sci-fi u jehož závěru si i tvrďák mého kalibru fňukne. ()

skok01

Skvělé filmové dílo. Skvělý počin. I když děj zprvu působí trošku zmateně až chaoticky, ve skutečnosti je děj naprosto jasný a přehledný na rozdíl od jiných "rádoby přehledných filmů" a na rozdíl od jiných má svou jasnou strukturu, má svou "hlavu a patu". Snímek hodnotím veskrze pozitivně. Skvělá a velmi dobře propracovaná myšlenka celého filmu, skvělý scénář a hlavně naprosto bravůrní herecký výkon hlavní mužské postavy. Film mě naprosto oslovil a velmi pozitivně překvapil. Doporučuji. ()

SaMaeL98

O tomhle filmečku jsem slyšel už dřív, ale nikdy se mi nechtělo podívat se na něj. Nevím ani moc proč, možná jsem byl prostě líný. Nelituji toho, že jsem film viděl ale ani trochu. Podobnou tématiku v poslední době zbožňuji a Brodyho taky. Nebudu popisovat mé nadšení z děje a hereckých výkonů. Prostě se podívejte sami. ()

vassil

jelikož Londonův Tulák po hvězdách je jedna z mých nejoblíbenějších knih, tak samozřejmě potěší, že si někdo vypůjčil ústřední námět knihy. A nedopadlo to zle. Prostě - pěkný film. ()

Hromad_a

Snímek mě velice překvapil, postupný náběh si udržel moji pozornost v podstatě nepřetržitě. Je pravda, že v některých momentech je příběh dovysvětlen komentářem možná až příliš, což mi ale ani nevadilo, protože jsem nemusel tolik přemýšlet a mohl se nechat unášet atmosférou, která si mě chytla. Vzhledem k tomu, že pravidla, jak dokáže cestovat časem, nebyla zcela konkrétně definována, tak mi jinými kritizovaný konec ani nevadil a trochu otevřeně/neotevřeně to pro mě elegantně uzavřel. ()

kodwin

Hodně hutný film. Myslím, že napoprvé jsem nepobral všechno. Každopádně The Jacket zaujme. Tajemná a chladná atmosféra působí jako smrt - každou minutou se k ní blížíte a ona vás pomalu a jistě táhne k sobě ... ()

Lacro

Panečku, jsem naprosto potěšenej, jaká tohle byla pecka. Neskutečnej scénář, vynikající Brody a marně hledám, co bych tomuhle snímku vytknul. Smekám, tohle byla fakt paráda. ()

lobsang

Velice příjemné překvapení. Kdyby se trochu lépe dotáhl konec, bylo by to za čistých 80, takhle je to slušných 70%. ()

HHOKY

Velice zajímavý film.Zejména zvláštní cestování v čase a velice nápaditá zápletka.k tomu skvělý výkon Adriena Brodyho.Naopak mě trochu zklamala Keira,její výkon mi nic moc neřekl.Ale stejně,pro mě jeden z těch nezapomenutelných filmů. ()

Alexis

Zmínění podobnosti s Butterfly Effect se přímo nabízí, film má taktéž čistě na efekt vymyšlený hybatel děje, který z Jackett dělá jen scénáristickou hříčku. Kromě výborného Brodyho a jeho sugestivního hýbání očí, zatímco je svázán v mrazáku, zůstane tenhle zcela průměrný film v paměti jen díky Keire Knightley – jednak ji máme možnost vidět s cigaretou navíc i nahoře bez, což vzhledem k jejím tělesným proporcím zřejmě nebude příliš časté ()

FireFox

Herecký koncert pro tři. Brody, Knightley (mezi nima to hezky fungovalo) a Craig. Úvodní válečná scénka mě skoro odradila - na takový film jsem neměla náladu, ale postupně jsem byla vtáhnuta do děje. I přes jistou pochmurnost z filmu lehce sálala naděje v lepší budoucnost, kterou nakonec ovlivňujem každým svým činem. Víc takových filmů. ()

Untouchabl

Kdyby to byl první film který bych viděl na toto téma tak jasných pět hvězdiček ale po všech těch skvělých filmech je to jen velké zklamání ()