Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální" společnosti kompenzuje geniálním talentem. Mike má totiž neobyčejné kombinační schopnosti a dovede uhodnout, jaké karty mají v ruce jeho partneři v pokeru. Na rozdíl od většiny profesionálních hráčů se ale Mike snaží nepodvádět a v tom se rozchází se svým komplicem, utápějícím se v dluzích (Edward Norton). (oficiální text distributora)

owwidius

Mrte medzi 3 a 4 tento filmik. Ako ono je to vlastne celkom dobre, pozeralo sa na to prijemne. Pokerove sceny su cool a aj herci vpoho (hlavne teda John Malkovich a Edward Norton). Ale par dni po pozreti mi to uz nejak vyprchalo a je to predsa len skor taka jednohubka. [#109/2013] ()

Shredo

Stret dvoch pre mňa hereckých maestrov na jednom plátne nesplnilo moje očakávania. Námet bol skvelý a mal potenciál, no bolo to podané moc plytko a povrchne. Nestihol som absorbovať ich osobnosti do hĺbky akoby si to žiadalo. Napriek tomu radím tento film do osobitej kategórie vzhľadom na moju lásku k pokru a moju ex-obživu :) ()

Nerd4Dreaming

Poker mi nic moc neříká, ale díky tomuhle filmu chápu, proč je pro tolik lidí velkou vášní. Damon OK, Norton jako floutek Worm nakonec není tak výrazná postava jakou jsem si myslel že bude, ale kdo mě fakt potěšil je hlavně Malkovich, je vidět že si svoji roli užíval maximálně. Už dlouho jsem ve filmu neslyšel takhle libozvučnej ruskej přízvuk. ()

agassi68

Poker neovládam, Norton klasický krivák, Damon slušňák vyrastajúci v zlej partii. Do toho láska, peniaze, problémy s gamblerstvom. Pozrieť a zabudnúť.. ()

strikeman

Spolu s Cincinnati Kid asi nejlepší snímek o pokeru, tento samozřejmě modernější, takže napínavější, svižnější a divácky přitažlivější. Je znát, že na vzniku spolupracovali hráčští profesionálové. Pokerové matche jsou navíc zrežírovány a vynikajícími hlavními protagonisty zahrány tak, že vtáhnou do hry jak znalce, tak diváky touto hrou nepolíbené. Akorát ten film není pro gamblery moc poučný :-) ... 85% ()

helloween93

Moc se mi do Rounders nechtělo, ale film vás v podstatě ihned vtáhne do děje a vy sledujtete osudy dobráckého Matta Damona a jeho vykutáleného kamaráda “Červa” Edwarda Nortona. Finální hra Damona proti Teddymu KGB, který velmi pečlivě rozebírá sušenky Oreo, byla hodně napínavá a strhující. Vysílalo AMC. 4* ()

Lyžař

Tohle tema me bavi. Karty, sazky, psychologie atd atd. Jenze tenhle film ma i slepy mista. A tak se to holt bohuzel na **** vysplhat v mych ocich nedokaze :) ()

hribisko

Špatná společnost a karban, miloslečno, karban! Pošilháváním do cizích karet při chatrném osvětlení přišel jsem o zrak! ()

Pingu

Nejlepší film o pokeru co znám ! Víc netřeba dodávat, snad jen "skvělej" Matt Damon a Edward Norton !!! ()

Kingjiri

Stylově jsem jel po celou dobu projekce poker face. S výjimkou závěrečný partie s Malkovichem jsem zkrátka nenašel žádnej vyloženě zajímavej nebo napínavej moment. Musim však přiznat, že bijáky s karetní tématikou nejsou mym oblíbenym žánrem a Rounders jsem dal šanci jen kvůli hereckýmu obsazení, ve kterym mě ale zklamalo málo prostoru pro Nortona. Situaci moc nezachránila ani delší stopáž. Kromě castingu stojí za pozitivní zmínku snad jen zručná filmařina, dvě silnější hvězdy. ()

Razzor_82

Hazard na hraně životního bankrotu. Fascinující role pro poker face Damona z něhož sálá hráčská vášeň, která je mu drogou. Norton je skvěle drzý know-it-all. No a Ruský mafián Malkovich  pojídající sušenky drží celý film skvěle v napětí. Hutné prostředí hráčského prostředí. Film má i mnoha letech energii, napětí i náboj. Nebýt slabšího finále, tak jdu ještě výš. 8/10 ()