Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální" společnosti kompenzuje geniálním talentem. Mike má totiž neobyčejné kombinační schopnosti a dovede uhodnout, jaké karty mají v ruce jeho partneři v pokeru. Na rozdíl od většiny profesionálních hráčů se ale Mike snaží nepodvádět a v tom se rozchází se svým komplicem, utápějícím se v dluzích (Edward Norton). (oficiální text distributora)

Tery16

Drama se skvělým obsazením. Matt Damon je fakt skvělý. Edvard Norton v roli Červa byl taky přesvědčivý, každou chvíli jsem čekala, že něco pořádně zvorá a jemu se to teda fakt povedlo. Takového hrdinu byste nejraději zabili, aby to neustále nekazil. Pokeru sice moc nerozumím, ale po tomhle filmu se ho asi budu muset naučit. ()

cab

Pro hrace a milovniku pokeru povinnost, pro filmove labuzniky, kteri radi nenudici napinave drama s dobrymi herci a promyslenym scenarem nutnost nemene vysoka. Proc filmu podobneho razeni neni vic?! 90% ()

TerezaVanCZ

Pokud jste film ještě neviděli, doporučuji si přečíst základní pokrová pravidla bez nich nepochopíte zhola nic. Jinka se budete jako já pouze kochat stylem jakým Matt Damon s Edwardem Nortonem vykládají karty a snažit se prokouknout jejich nehybné obličejové grimasy při hře. I tak to stačí. ()

Carlinhos

Ač pokeru neholduji, tak tenhle film patří do zlaté sbírky. I proto, že v něm o poker v podstatě až tak nejde. Skvělí Damon a Norton, k tomu KGB, není co vytknout. ()

Mičl

Řada profesionálů pokeru a mých oblíbených hráčů označila Rounders za svůj nejoblíbenější film. Neříkám, že je tohle drama z jejich přirozeného sociálního prostředí taky můj top, ale řečeno pokerovou terminologií "pár kluků" Damon + Norton byla příjemná "handa" a po "riveru" jsem to cejtil na "raise" na 5*. ()

Paity

Velmi dobrý film ukazující odbrácenou stranu hráčství, respektive odvrácenou stranu karetního umění. Oba hlavní protagonisté, Matt Damon i Edward Norton se předhánění, kdo předvede víc a to jak hráč, tak herec a oběma se to rozhodně daří. ()

Mazlik4

O mladém filozofovi, který když zrovna netluče moudra divákovi do hlavy, sedne k pokerovému stolu. Hraní karet jako smysl života - proč né, ale k čemu tolik keců okolo? ()

divak84

las vegas bejby... srdcovka jménem poker. film podle skutečné události která se udála až po tomto filmu :))) damon i affleck na wsop tuším 2011 nebo 12.. ()

Scevola

Skvele herecke obsadenie asi v "najrealistickejsom" filme o pokery. Je vidiet ze sa na realizacii podielali profici z brandze. Malkovich opat vystruhal jednu z jeho typicky zaujimavych roli. 8/10 ()

Káronoš

Příjemná, večerní zábava a hl. pointa filmu je poker, což se mě zdá jako celkem pritažlivé téma. Ze sympatických herců, kterýma se film jenom hemžil, byl nejvíce vznesl Martina Landau, který se pro tuhle roli více než hodil a pak samozřejmě Edward Norton, který mě v žádném filmu nesklamal a tady zahrál opravdu báječně a jeho postava Worm byla úžasná, hltal sem mu slovo za slovem. Jako odpočinkové drama mě film "Rounders" uspokojil. Hodnocení:8/10 ()

Schuldiner

Nepříliš záživný film o hráčích pokeru. Nevim, co více k tomu říct... Pokud máte rádi karty, možná si přijdete na své, ale mě to moc nebavilo. ()

angloumene

Velká škoda, že přes všechny ty řeči o dokonalém čtení psychologie protihráčů, film samotný ukazuje spíše průměrnou psychologii hlavních postav. Když to ale pominu, zbytek stojí za to. Hlavně závěrečně finále s Borisem KGB donutí kdejakého pokerového nadšence nervózně ohýbat karty. Za mě 76 %. ()

prezdivaka

Tak aspoň vím, z čeho opisovali Kobry a užovky. Zřejmě to funguje, když zřím to vysoké hodnocení a recenze: skvělá filmařina, napětí... Hlavně je to předvídatelné až běda, filmařina se odehrává v pár pajzlech za hráčským stolem a nebýt hollywoodského hvězdného systému, bylo by to k pláči. Inteligentní kluk si nechá celý film srát na hlavu a zatáhnout se do životního maléru, přijde o svou lásku, aby pak najednou zahrál jako bůh v momentě, kdy už nejenže nic nemá, ale dluží všem kolem. Půjčí mu jeho židovský profesor a jemu ani nestojí za to, aby mu to osobně vrátil. Všechna klišé, co jich má scénárista po ruce tady najdete, ale proč ne, lidi to žerou a chtěj. Jedině Norton je důvod, proč ten film nešel do odpadu. ()

fastum

Ne že bych se vyloženě nudil, ale nějak mě ten film nevtáhl. Musím ale říct, že poslední karetní souboj s johnem malkovichem se mi fakt líbil a za to film nezavrhuju. ()

Matt Raider

Pokerový film u kterého si prostě nejste jisti výhrou nebo prohrou. Asi ze všech podobných je tento snímek výjimečný tím, že zaznamenává tvrdý dopad prohry. Norton opět vžitý do hraní jako nikdo a samozřejmě Damon jako hlavní postava prostě napsaný jako neuvěřitelný sympaťák. Milé překvapení. (80%) ()

Oralfabet

Matta Damona s Edem Nortonem bych asi byl ochotný sledovat i při nějakých nudnějších aktivitách, než je hraní pokeru, takže jsem se celkem bavil i přesto, že o pokeru nevím nic. Jo a John Malkovich s Oreama taky potěšil. Jinak tady není moc co řešit, je to prostě dobrý film. Toť vše. 7/10 ()

Renfield

Inzerát na ideálního diváka: "Znalost pokeru není nutná, ovšem je výhodou". Partie přeci jen tvoří většinu děje, jsou bezesporu nádherně natočeny a díky "komentáři" hlavního hrdiny, se dost dozví i člověk neznalí. Kamerové jízdy a kroužení kolem stolu jsou úchvatné, přechod na detail tváře hráčů potom přináší ještě více napětí. Výborná hudba vše dokonale doplňuje a dává tu pravou atmosféru. Přesto mám pocit, že kdo zná, prožije ještě více. Potom je tu část druhá, osobní, lehce červavá, nebo spíše červem řádně prolezlá. Postava Červa příběhu dodává jak humor, tak samozřejmě i drama, to především. Říkal jsem si, jak dlouho ještě bude mít Mike pocit dluhu k němu, co všechno ještě přetrpí, uhradí, co všechno ještě bude muset ve svém životě opustit. Edward Norton je v roli Červa fantastický, což ovšem platí i pro Matta Damona, u kterého to díky usedlejšímu Mikeovi možná není tolik znát. Oni herci jsou tu vůbec skutečným trumfem, ve (občas až příliš) vedlejších rolích je tu Martin Landau, Famke Janssen, John Turturro a především jedinečný John Malkovich jako Teddy KGB! On (a samozřejmě i jeho oplatky) dávají finální partii ještě větší herní grády, zkrátka vrchol pokerového filmu jak má být. 80% ()