Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální" společnosti kompenzuje geniálním talentem. Mike má totiž neobyčejné kombinační schopnosti a dovede uhodnout, jaké karty mají v ruce jeho partneři v pokeru. Na rozdíl od většiny profesionálních hráčů se ale Mike snaží nepodvádět a v tom se rozchází se svým komplicem, utápějícím se v dluzích (Edward Norton). (oficiální text distributora)

Pawlisman

Celkově jsem tomu moc neuvěřil. Film naštěstí úplně nepropadá klasickým Hollywoodským karetním a sportovním modelům (ačkoliv happy end se i zde hlásí o slovo od samého začátku). I přesto se však ve filmu najde spousty nevěrohodností a kolísání mezi teenagerovským moderním stylem (vyprávěcí a la např. Klub rváčů) a zároveň pokusu o věrohodném ztvárnění pokerové hry. 6,5/10 ()

bolan

Filmy kde se hrajou karty a je tam nějakej až absurdně geniální blázen mě asi nebaví. Projelo to mnou bez většího dojmu s tím, že si na něj za pár dní ani nevzpomenu. Neutrálně za tři. ()

JK-Stinger

Super příběh, napětí, poker...No jo, fakt se mi to líbilo, hlavně Malkovich a jeho naprosto nezapomenutelnej ruskej přízvuk a drsný jméno Teddy KGB:) ()

Standic1

Pro milovníky pokeru povinnost... Matt Damon ve své roli ukazuje, jak moc je texas hold´em populární a nejen texas hold´em, ale poker všeobecně. Většina lidí ho nazývá hazardem a bojí se použít slovo sport, ale proč? Jak správně Matt Damon v hráčích tvrdí, jak je možné, že se na finálé wordl poker series setkávají stejní lidé? Správně, štěstí v tom hraje hodně malou roli, je to o dovednostech a cviku. Edwarda Nortona budete nesnášet (v dobrém slova smyslu), protože svojí roli odvádí také perfektně. Příběh naprosto perfektní, chytna vás a pustí až při závěrečné scéně. Tento film mě nikdy neomrzí. ()

kubyno

K dokonalosti tomu chyběl lepší příběh (dost lepší příběh). Ale zábava je to i tak, vlivem fajneho obsazení. Norton ví, jak diváka udržovat permanentně nasraného, a John Malkovich si zde vystřihl jednu z nejgeniálnějších rolí vůbec. ()

TheSpearCZ

Člověku tam chybí větší plynulost děje, a je to velká škoda, protože se tak divák nemůže plně vtáhnout do celého filmu a některé scény pak vypadají, že jsou jen výplní pro ty další - důležitější scény. Pro fanoušky pokeru a gamblingu to je skvělá záležitost, pro ty ostatní už tolik ale ne. Mě poker i gambling zajímá a proto jsem si při sledování Damona, Nortona a především Malkoviche ve finále naprosto liboval. A zmínit musím i hudbu, která byla taky suprová. Čisté 4* ()

biskin

Nejlepší pokerový film, co kdy byl natočen. Takto si dovolím definovat tenhle skvost. Pro každého hráče pokeru je povinnost ho zhlédnout. Závěrečnou partičku jsem viděl už asi 100×, dá se na to koukat dokola... Matt Damon i John Malkovich zde uplně herecky perlí. ()

Rocket

Tomuto filmu som sa vzhľadom na moju nevedomosť pravidiel pokru dlhšie vyhýbal. Keďže zákutia tejto úžasnej hry sa mi otvorili vďaka môjmu kamarátovi len nedávno, prišla mi na mušku i táto snímka, ktorá vynikajúco vysvetľuje rozdiel medzi šťastím a skúsenosťami. "Prečo si myslíš, že sa každý rok pri finálovom stole Svetovej série stretne pätica totožných chlapov? Sú to vari tí najštastnejší típci vo Vegas?". No Hráči niesú ani zďaleka len o pokri, poukazujú na to, aké dôležité je vydať sa na cestu za svojím snom a tiež sa zaoberajú úskaliami priateľstva. Aj keď si niekedy rád "uletím" na nejakej rozprávke- fantasy, najviac mi imponujú práve filmy z reálneho prostredia a keď naviac zobrazujú život v takom svetle, aký skutočne je, sú moje očakávania naplnené ešte o dačo viac. Tentoraz narážam na vzťah Mike-ho a Worm-a, ktorých "kamarátstvo" vyústi nakoniec do presne takého stavu, kam by som ho ako scenárista posunul aj ja. Tlačidlo Backspace si pri tomto komentári užilo už fakt dosť, keďže podobnejšie opísať môj osobný pohľad vec by zahŕňalo odkrytie istých spoilerov :). Damon sa drží svojho kamenného xichtu, Nortonovi sa zase dostáva malého priestoru, ale Malkovichov výkon je excelentne "diabolský", veď tak ako vždy :) ()

Košoun

Pohodový film stojící na výkonu Matta Damona a stále pro mě nesympatického Edwarda Nortona. Nesmím zapomenout na excelentního Johna Malkoviche a jeho ruskou angličtinu. Závěrečná partie Malkoviche a Damona je hereckým i pokerovým koncertem. Pravděpodobně film, který byste nemuseli vidět znovu, ale rozhodně nelitujete, že jste ho zhlédli. ()

Mr.Hudson

Výborný film s vynikajícím námětem. Z pokeru se stává celosvětový fenomén a tak podobných filmů bude určitě pouze přibývat a to je jen dobře. V tomto filmu jde především o kontrast lásky a hazardu. Můžeme tak vidět dva hráče jednoho s geniální schopností hrát poker a druhého s vychytralou grimasou ve tváři, kterou přenáší na pokerový stůl. A právě za všechno co jsem nyní vyjmenoval mohou pouze tři lidé a to vynikající režisér Dahl, ale především skvělí herci a jejich vynikající herecké výkony v podání Edwarda Nortona a Matta Damona. ()

Gastovski

Sice jsem v pokeru jedna velká žabařina, ale to, že skutečně dobří (rozumněj profesionální) hráči pokeru doporučují tento film jako nejlepší o pokeru, a přitom je narvanej tolika mýty, to snad ani nemohli myslet vážně. Můj názor na poker je takový, a za tím si stojím, že výhra je založena z 85-90% na štěstí, zatímco těch zbývajících 10% je nějaké to umění či prostá náhoda. Bohužel film prezentuje výhru, kde štěstí není zastoupeno ani desetinkou procenta, a to prostě nesnesu. Jednoznačně potěšil Malkovich, jako Rusoš byl výbornej, kord když se cpe sušínkama. Damon a Norton zahrají své, ale moc mi v rolích neštimovali. O nejlepším filmu z pokerového prosředí se z důvodů výše uvedených mluvit vůbec nedá, spíš je to takový šumáček, jednou vidět a při partičce pokeru si vzpomenout, že to je všechno přece jen o dovednostech a ne kartách ;) Hodně, hodně slabé 3*. P.S. Jelikož Damon hraje v reálu poker trochu víc než amatérsky, je s podivem, že nevyhrál WPT, když v tomto filmu hauruje a štěstí posílá do pr... pryč. ()

KosiR_ksr

Velmi dobrý scénář, ačkoliv jsme (vzhledem k tématice a hercům) původně čekal něco trošku víc vypointovaného. Snímek je napínavou podívanou, která je především přehlídkou hereckých hvězd (většinou v té době teprve vycházejících, ale ne neznámých) a jejich výkony skutečně stojí za to. A leckterý film by mohl být rád jen za to, kdyby mohl obsadit protagonisty z vedlejších rolí. 80%. ()

inachisio

Norton si vedl naprosto skvěle a scény s ním mě naprosto bavily. Matt Damon mi zde ale moc nesedl a až na pár zajímavých scén se jedná o docela prázdnou podívanou bez ničeho překvapivého nebo zajímavého. ()

ink flo

Matt Damon prohraje v pokeru všechny úspory, slíbí své holce, že už toho nechá a bude se s ní radši věnovat studiu právničiny. Jenže pak vyleze z lochu jeho starej kámoš Edward Norton a všechno je jinak. Mimochodem na tom začátku ho obral ruskej gangster s přezdívkou KGB, což je díky Johnu Malkovichi komediální postava, kterou si v té červené teplákovce a s přehrávaným přízvukem opravdu vychutnal. Je to vlastně taková gangsterka, akorát z gamblerskýho prostředí. ()

Toka

Film sem zhlédl jen kůli pokeru. Co sem od něj čekal, to se mi dostalo. Bylo zajímavý sledovat vývoj a průběh pokeru 13 let zpátky. ()