Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální" společnosti kompenzuje geniálním talentem. Mike má totiž neobyčejné kombinační schopnosti a dovede uhodnout, jaké karty mají v ruce jeho partneři v pokeru. Na rozdíl od většiny profesionálních hráčů se ale Mike snaží nepodvádět a v tom se rozchází se svým komplicem, utápějícím se v dluzích (Edward Norton). (oficiální text distributora)

Bawnjourno

Film co si na nic nehraje a bude se líbit i těm co pokerem zrovna nežijí. Ukázka toho, že někomu jde o hru, někomu jen o prachy a těm co v tom umí dobře chodit o obojí. Díky dobře vybraným hercům, nezapomenutelnému ruskému přízvuku Johna Malkoviche a skvělému soundtracku jde o decentní drama. ()

Dim-mak

Damon, Norton, Malkovich...a hrajou Hold´em. V podstatě sportovní příběh, korunovaný závěrečnou hrou, natočenou naprosto brilantně. Může být film (o pokeru) lepší? ()

jiricek86

Detailní nahlédnutí do světa pokeru. Opět vynikající Edward Norton jako červ. John Malkovich jako šéf KGB se svým ruským přízvukem exceluje. pokerová psychologie a svět kolem toho na jedničku. ()

Zeddi

Hodnotím z pohledu velkého fandy (a i hráče) Texas Hold´em Pokeru. Ve filmu jsou perfektně vystiženy základy této varianty Pokeru a Matt Damon co by hráč v této hře umí zatraceně dobře chodit. Film už je dobrý v tom že Matt Damon umí vyhrávat čistou hrou tzn. využívá jen svého hráčského umění a zkušeností a nepotřebuje používat švindl jako jeho přítel v podání Edwarda Nortona. Navíc u filmu tohoto tipu většinou někdo obírá, buď casina v Las Vegas nebo nějakého neporazitelného ultra karbaníka. Tady se jedná o formu živobití a to vkládá do filmu další prvek netradičnosti a vytříbenosti. Film má příběh má spád, divák se nenudí. Zkrátka jeslti máte rádi filmy kde karty jen šustí a točí se velké peníze vřele doporučuji. ()

john986

Asi nebudu se svym nazorem jedinej, ale pro hrace pokeru jde takrka o kultovni film. Hry jsou realisticky a ne jako ve vetsine filmu, kdy se u hracu v jedne hre potkaji kralovska flash, poker a 2x full house... proste nadstandart!!!! ()

Ajay

Filmík ze světa hráčů pokru, kde se nehraje o spropitné. Damon jako klaďas, Norton v roli rádoby kamaráda, kterej má na svědomí všechny průsery a John Malkovich jako pravej ruskej boss. I když nejste fanoušky pokru, tak to stojí za vidění, napětí zde nechybí. ()

glaedrr

Pro fanoušky pokeru povinnost...Jen taková drobnost,která mě štve u hodně americkejch filmů-proboha proč se vždycky někde objeví ruskej komunista a chce lámat těm hodnejm kosti?...Hodně mi vadil dabing Malkoviche,znělo to dost směšně, ale jinak skvělej film kterýmu k dokonalosti moc nechybí. ()

vecneZivec

Přiznávám se, jsem ovlivněn. Hraju poker, tendle film ve mě vyvolal touhu po tom poznat poker. Mám rád Edwarda Nortona, nemůžu jinak než five stars. A co tu předvádí Malkovich? Jeho ruská angličtina je, jak by řekl DJ Arnoštek, prostě boží. Nehledě na to, že je to jediný a pořádný film o pokeru, a to se po tomto filmu natočila spousta dalších... Zároveň je to film, který může sledovat i úplný pokerový laik. ()

Etherium

Človek by čakal, že najväčšie filmové napätie zažije pri nejakej super akčnej scénke, alebo pri prichádzajúcom vrahovi k obeti... a čo takto pri hráčskom stole, kde každý jeden pohyb, každé gesto, záber na kartu a žetón znamenajú dychberúce divadlo. Umocnené dobrými výkonmi hercov. Film využil svoj potenciál, aj keď som očakával, že Damon predvedie svoje schopnosti aj na poli právnickom, ale to už je vedľajšia záležitosť. 90 %. ()

Tomas_PO

Nebyt poslednych 30 minut, tak davam 2/5. Pokru som nikdy nerozumel a asi ani nechcem, mozno teda subjektivny pristup. A pritom to vsetko ma tak blizko k skvelej teme rokov 50tych, k Atlantic City, Chicagu...Avsak Matt Damon v roli pokroveho nekompromisneho tvrdasa, to snad nie. Nepresvedcivy profesor a dalsie nedotiahnute mikropostavy ani nestoja za rec. ()

carAnthony

Veľmi pútavá dráma o pokri s veľmi dobrým Damon-om a nesympatickým (no takisto výborne hrajúcim) Norton-om a "príjemným" Malkovich-om. Damon je hlavička, no naivák a Norton typický zmrd s malou štipočkou charakteru. Zápletka aj rozuzlenie veľmi dobré no niečo tomu chýbalo... Veľmi slabé 4 alebo veľmi silné 3... rozhodol so sa pre tri! Rozhodne sa to však dá pozrieť viac-krát, tak možno v budúcnosti hodnotenie dvihnem. //70%// ()

Kushina

Skvělý a krásný film o hazardu jménem poker. Miluji poker a ve filmu je krásně vidět to myšlení dobrých hráčů, že to není jen o tupém zírání do karet a o štěstí, ale o zkušenostech a pozorování. Hlavní jak se špatně hraje, když vy jste génius a váš kamarád debil a stejně při něm pořád stojíte, ale nakonec ho musíte pustit k vodě, jinak by vás stáhl taky. Mladý Damon zahrál roli skvěle a vlastně když jsem viděl jeho mladý obličejík sám jsem si připadal hrozně mladá a plný naděje. 80% ()

M.J

Edward Norton mě začíná bavit čím dál víc! Skvělé drama o pokeru..Trošku předvídatelný konec, ale what ever. Mezi "bráchy" byla opravdu solidní chemie a dobře se na ně dívalo. Asi nejlepší "poker movie".. 7.5/10 ()

Kozlowski8

Pohodová a hodně dobrá zábava s úžasně vypjatými scénami u pokerového stolu, s parádně vyprofilovanou dvojicí "kamarádů", kdy jeden neustále doplácí na průšvihy toho druhého, skvělí Matt Damon a Edward Norton (nelze ale opomenout ani Johna Malkoviche a pár dalších). Film, který tě vcucne jako malinu a nemusíš být ani fandou pokeru. Hodně dobré 4*. 80%. ()