Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální" společnosti kompenzuje geniálním talentem. Mike má totiž neobyčejné kombinační schopnosti a dovede uhodnout, jaké karty mají v ruce jeho partneři v pokeru. Na rozdíl od většiny profesionálních hráčů se ale Mike snaží nepodvádět a v tom se rozchází se svým komplicem, utápějícím se v dluzích (Edward Norton). (oficiální text distributora)

MrPierc

Tento film jsem již viděl 2x a doslova mě strhl. Ten pocit,když musíte něco rychle sehnat a vrátit a obrátíte se i na slušné lidi, kteří vám věří. Norton zde hraje opravdu nevyrovnaného hajzlíka, který prostě neví, kdy má dost. Líbí se mi i nehappyendový konec. ()

Attta

Pěkně odvyprávěné, skvěle zahrané, dobře hudebně podkreslené a k tomu správná dávka napětí. Kdo si v životě alespoň párkrát v životě zahrál texas hold'em o opravdové peníze, tak má určitou výhodu v tom, že ví jaký je pocit z parádní výhry nebo jaké to je prohrát uplně vše během děsně krátkého okamžiku a v tomhle filmu to dokázali vystihnout velice věrohodně. U mě totální spokojenost. ()

Streeper

Mám ráda filmy o pokeru, vždycky mají dost zajímavý příběh, ale tohle mě docela zklamalo. Matt Damon mi přišel jako duchem nepřítomný a bylo mi jedno, co se s ním na konci filmu stane, což by divák u hlavní postavy pociťovat neměl. Škoda, že to nebylo kratší a zajímavější. ()

zuzinka2

Pohodová snímek, při kterém ty dvě hodiny utečou jako by nic a ještě se u toho příjemně pobavíte. V hlavních rolích skvělí Damon a Norton a taky trocha toho hazardu. ()

TommyLeeJape

Jelikož mi poker není cizí a Matt Damon s Edwardem Nortonem jsou jedni z mých oblíbených herců, nemohl jsem se tomuto filmu dlouho vyhýbat . A docela mě překvapilo, že překonal všechna moje očekávání. „Underground poker“ se mi prostě líbil! Hra samotná zde sice není úplně na prvním místě, ale hráčská vášeň jde z filmu přímo cítit. Závěrečný "heads up" mě skoro až vtáhl přímo ke stolu. ()

Amroth666

Není film, kde by si Edward Norton nezahrál problémového a diskutabilního člověka. Tenhle film přesně vystihl slovo poker a jeho vedlejší omamné účinky. Poker je jedna z mých nejoblíbenějších her a zároveň závislostí. Ještě se Snookerem je to pro mně Gentelmanská a chlapská historická mocnina. Tento film bych srovnal s Barvou peněz, která u mně zvítězila stejně jako tenhle film svým příběhem a svojí herní podstatou. Při závěrečném nervydrásajícím finále proti cizojazyčnému ruskému fousatému mistrovi jsem vypotil snad dva litry potu. Neskutečně mně celý film chytnul a já se ho držel až do poslední minuty. Film má krásnou pointu, že poker je loterie a poker není jen o štěstí. Velká bomba, mohu doporučit! ____Žiju, když riskuju. Zbytek je jen čekání. ____ ()

exitak

Dost možná nejlepší film z prostředí hazardu, ale jisto jistě nejlepší o pokeru. Výběr herců na jedničku a pokerové scény mají opravdu atmosféru jako by jste byli ve hře. Mimochodem v první scéně, kde se "Červ" byl jako by z oka vypadl podobný Danielu Negreanu :-) ()

C0r0ner

Prostředí pokeru pro mě bylo opravdu přitažlivé a díky skvělým hereckým výkonům dua Damon/Norton se z Hráčů stal bezvadný zážitek. Akorát mi trochu vadily dvě věci. Paradoxně to byla Nortonova role, protože ten svou debilitou pořád kurvil Mikovi život. A zadruhé to byla lehce přestřelená stopáž. I tak ale špičkový film. 90% ()

Matrinx

Proč Edward Norton musí v každém jeho filmu dostat pořádně na hubu ? Na to je fakt magnet. (teda z těch filmů co jsem s ním viděl). Dobrá oddechovka, za čtyři hvězdy :) ()

Pajky3

Pro fanoušky pokeru povinnost. Povedené drama, ve kterém se perfektně doplňuje Damon a Norton. Vážně bych nechtěl mít kamaráda jako je Červ. Pěkne to uteklo a zabavilo, hazard je vždy přitažlivý. Perfetkní postava Johna Malkoviche. ()

campix

Klasické devadesátkové drama. Nečeká Vás nic převratného po stránce příběhu a dějových zvratů, jenže je to prostě zábava a má to drive. Damon a Norton ve svých zlatých letech a příběh hazardních hráčů bez zbytečných vytáček kolem. Všechno jste už někde viděli, ale zároveň je všechno tam kde má být a je to prostě velmi příjemná zábava a John Malkovich si finále ukradl pro sebe. ()

zette

Myslim, ze jediny smysl, proc tento film videt dvacet let po jeho vzniku jsou herecke vykony tria Damon, Norton, Malkovich. ()

PROCESOR

Tyhle filmy mám rád, asi proto, že mi hazard není cizí…Mlaďounký herci ze kterých se teprve esa stanou….Stejně, jako bylo řečeno soudcem, který se měl stát rabínem, protože si to žádalo…“My si nevybíráme osud, to osud si vybírá nás“. Tak poker není hra o štěstí a kdo to nechápe, tak smůla. Tohle tam bylo moc hezky vysvětleno a i další věci. Snímek je starší, ale kvalitní věci nestárnou, ale zrají. ()

SHI-SHA

První polovina filmu se rozjíždí opravdu pomalu a spoustu lidí to určitě odradí, ale vše jen graduje do fenomenálního adrenalinového konce (žádné akce se sice nedočkáte, ale i tak budete mít srdce až v krku). Pravidla pokeru neznám, ale to vůbec nevadí. Geniální Malkovich a Norton, jak ho neznáte. ()

laik_60

tri body pekne po jednom každému z trojice hercov za to ako hrali, ale nič viacej, Čakal som totiž niečo ako W. Huntinga v kombinacii s Bournom v gangsteršejšom prostredí. Ale z Deamona žiaril len jeho inteligentny pohľad a čelo, Norton si odviedol svoje umenie, a Malkovich ? ten dal filmu trosku osobitý typicky svojský šmrnc, rozhodne kvalite filmu pomohol. To je asi všetko, "jajkat" nad filmom nedokážem, a viem, že čoskoro naň zabudnem. ()

eisha3

Je tu poker, spousta peněz a jeden naprosto geniální hráč, který si musí zvolit, jestli hazard nebo ženská. A to je vlastně všechno. Herecké obsazení fajn, mimo Damona a Nortona pak hlavně pokerový boss v teplákovce John Malkovich. Nenudila jsem se, ale jednou vidět mi stačilo. ()

URBAN

V rámci svého tématu překvapivě dobrý film navíc skvělý scénář a duo Deamon , Norton tomu jen nahrávalo pro fanoušky pokru tenhle film možná není , ale určitě si najdou své ( 30.4.13/MAC ) ()

kocik1

Psychologické drama pro začátečníky. Děj se dá spolehlivě odhadnout a napětí je pečlivě dávkováno. Brilantně natočeno, jenže přidaná hodnota je minimální. 50% ()