Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální" společnosti kompenzuje geniálním talentem. Mike má totiž neobyčejné kombinační schopnosti a dovede uhodnout, jaké karty mají v ruce jeho partneři v pokeru. Na rozdíl od většiny profesionálních hráčů se ale Mike snaží nepodvádět a v tom se rozchází se svým komplicem, utápějícím se v dluzích (Edward Norton). (oficiální text distributora)

stuj

Pěkné téma a celkem ucházejícně zpracováno. I když některé dialogy se mi chtělo přeskočit. Edward Norton hrál pěknýho blba:) Jinak oficiální text distributora nic moc - pojem hazardní hráč bych tam nedával, rozhodování mezi láskou a hraním není stěžejním tématem filmu a nechuť zařadit se do normální společnosti se též moc nerozebírá. Navíc pojem "uhodnout" zní celkem blbě... lepší by bylo asi "odvodit". ()

jurijuri

Najlepší film z prostredia pokru aký som videl. Absolútne a bez diskuzie. Výborný príbeh, dvoch mladíkov, ktorí sa nechajú kartami pohltiť a aby prežili, musia všetko vsadiť na jednu kartu. Ekcelenté herecké výkony Edwarda Nortona, Matta Damona, Johna Malkovicha a Johna Turturra robia tento film nazabudnuteľným. Bravo a klobúk dole. ()

5ars33r

Film nemá slabší chvíle, kdy bysme měli nutkání kontrolovat hodinky, sice se mi moc nezdálo finále, které bylo takový lehce předvídatelný, ale velké plus pro mě bylo, že i když tam padalo často slovo gambler, neprezentvalo to poker jako hazard, což podle mě taky není.=) Ale i pokud jde tahle hra mimo vás, neznamená to, že tenhle film by měl taky. ()

Yagooo

Rád hraju poker, čili tenhle film je přesně můj šálek čaje..Damon je skvělej, ovšem KGB Malkovich ještě lepší. Ten přízvuk je excelentní, viděl jsem to tak desetkrát a vždycky si v tom našel něco nového. Btw. chytit full-house proti vyššímu full-housu se prostě stane, čili nic "americkynadhodnoceného" se v tomto filmu nekoná. Hodnotím maximálně kladně ()

shakeXL

Dávám 90% bez výčitek. Skvělá pokerová podívaná sledující život talentovaného, inteligentního kluka z ulice a jeho kamaráda, outsidera a jejich až moc reálné problémy. Kdo hraje poker, aspoň amatérsky jako já, musí tenhle film vidět. ()

Azitras

Matt Damon je jako pokerový hráč v reálu úplně mimo, směju se když se dívám na nějaká videa z turnajů, kde zrovna je on. ()

karelondatra

Jít tam, kam tě táhne srdce, ať je to cokoli. I když to někdy znamená vzdát se všeho, co doposud tvořilo tvůj život. Takhle vnímám tenhle film postavený na vášni k pokeru. Mladý Daemon i Norton herecky kralují, ale i ostatní plní své role výborně. Třeba takový Malkovich... Film se nemá zač stydět, dokáže vtáhnout a pohrát si s emocemi. A tak to má být. ()

Rathe

Matt Damon se opět ukázal v nejlepším světle jak mohl. A Červ ho skvěle doplňoval. Ono to asi ve světě hazardu nebude ve skutečnosti jiné. ()

timmy321

Nadějné téma i zajímavá kombinace Damon - Norton nepřinesly nic vyjímečného. Suchý děj, kde ne a ne přijít zlom. Norton se mi do role karetního podfukáře moc nehodil, ale budiž. Filmu by slušel spíš špatný konec. 2/5 ()

juro

zase taková pecka to nebyla - herecké obsazení za 5 hvězdiček - námět aspon za 4 ale nevím čím to bylo - možná réžii - ale já se u toho filmu se slušným potenciálem dost nudil ()

Sejkorka

Možná by si to zasloužilo víc, než 3*, i to je lehký nadprůměr. Nejvýraznější postavou je nesympatický Červ (Edward Norton) , notorický lhář, přivádějící hlavního hrdinu Mika (Matt Damon) z jednoho průšvihu do druhého. Na rozdíl od většiny profesionálních hráčů se ale Mike snaží nepodvádět a v tom se rozchází se svým komplicem, utápějícím se v dluzích. Z nevyčerpatelné studnice hollywoodských krásek vykoukla Gretchen Moll, která Mika opustí pro ztrátu důvěry, přesto, že ho evidentně neustále miluje. ()

MatoPalkes

Matt Damon hral v tých rokoch v samých super filmoch a tento je môjmu srdcu veľmi blízky kvôli téme pokru ktorý mám veľmi rád. Iba v dabingu tie termíny vyznievali docela smiešne ale nevadí, v hodnotení idem all in. ()

Gilmak

Mám rád filmy ze světa casin. Zde je to pojato spíše na tajňačku, kdy student se snaží zbavit svého prokletí. Výborný. 78% ()