Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální" společnosti kompenzuje geniálním talentem. Mike má totiž neobyčejné kombinační schopnosti a dovede uhodnout, jaké karty mají v ruce jeho partneři v pokeru. Na rozdíl od většiny profesionálních hráčů se ale Mike snaží nepodvádět a v tom se rozchází se svým komplicem, utápějícím se v dluzích (Edward Norton). (oficiální text distributora)

shinlove

Asi nelepší film o pokeru vůbec! Vynikající atmosféra pravého souboje u stolu, kde hlavní roli hrají skvělí Damon a Malkovich. 5* ()

deerelegan

Hra o vášni jménem poker a modla nás všech, co si občas rádi zagamblíme. Koncert herecké dvojice Dammon, Norton podtržený výraznými charaktery vedlejších postav- za všechny Teddy KGB ve svých sexy rudých teplákách. Navíc je vidět, že na pokrové stránce filmu spolupracovali profesionální hráči, protože hlavní hrdina to nerozseká royal flushí proti pokeru jako v Maverickovi či Casinu Royal. Navíc jako bonus se tu zjeví mistr světa Chan. Tak s dívejte, já jdu all in! ()

WHMMD

Luxusný film, ktorý nie je iba No limit hold´em pokeru ale aj o omahe, studu, razzu, 5 card draw, chicagu a neviem, koľkých ďalších kartových hrách. Spolu s Maverickom asi 2 najlepšie filmy tohto žánru. ()

Jevablo

V zásadě jednoduchý příběh, ale Damon mu dodává autentičnost. Musím ocenit Johna Malkoviche, ten je tu pěkně děsivý...Norton solidní. Téma je hodně zábavné, i když spíš než o pokeru je to o lidech, kterým to fakt jde (proč, to už se moc nedozvíte). ()

FlouT

Nevím proč, ale tento film mě nikterak nezaujal, a bude patrně spadat do kategorie filmů, které se zkouknou jen jednou...musím jen vyzdvihnout herecký um Eda Nortna, který se své role ujal bravůrně i přestože přezdívka "červ" ho vystihovala nadevše :) ()

Cor-Angar

Docela překvapení...a hodně příjemný :) Herci, kvůli kterým jsem chtěl Hráče vidět, byli skvělí. Matta Damona mám fakt čím dál radši a tady byl opět perfektní, stejně jako nezklamali ani Norton s Malkovichem. Famke Janssen mám rád hlavně jako Jean Grey, ale vždycky ji rád vidím i v jiným filmu. Ze všech těch vedlejších postav se mi ale asi nejvíc líbil John Turturro, kterýho jsem zatím v moc filmech neviděl, ale myslím že to v budoucnu napravím. Nejlepší na filmu ale bylo, že si mě získal hned v prvních minutách a já se pak skvěle bavil celou dobu. Navíc všechno to napětí při hře fungovalo skvěle a celkově jsem ve filmu nenašel slabší moment, něco co by mě třeba jen na chvilu nudilo. Prostě vás někdy film hned chytne a vy víte že se vám bude líbit. Takový filmy mám rád a to je taky důvod proč 5*. ()

Zizou_

Skvělý film o pokeru a problémech s ním souvisejícími. Kombo Matt Damon a Edward Norton funguje více než dobře a já se ani na chvíli nenudil. ()

Mr.Hackels

Pokud máte rádi Matta Damona a poker k tomu, tak potom vás tohle rozhodně nemůže zklamat. Nenudil jsem se ani vteřinu a o to jde. Jediný problém, který mi brání dát plné hodnocení, je, že jsem jaksi postrádal nějaké vygradování atmosféry v závěru. Na to, že šlo ve hře s Johnem Malkovichem o vše, mi tam něco scházelo. Snad něco, co by mě utvrdilo, že opravdu bude konec a že jde do tuhého? Možná jiný hudební podkres při poslední handě? Nevím, každopádně to byla jediná vada na kráse. 90% ()

mentos.

Hlavní tématem je poker, takže jsem se celkem těšil. Nebylo to nejhorší, ale bohužel mě to chvílemi dost nudilo. Nepomohl tomu ani fakt, že hlavními postavami byl Damon a Norton. ()

$h4rk

Jakožto hráč a fanoušek pokeru docela lituji toho, že jsem tenhle film neviděl o něco dříve. Nicméně, asi nejreálnější film o pokeru se super hereckým obsazením. Škoda že to hrozně rychle uteče. Lets go to Vegas! ()

Arsony

Jako velký hráč pokeru tohle oceňuji. Skvělý film o jednom z nejzajímavějších fenoménů současné doby a skvělé ohlédnutí za začátky tohohle multimiliardového industry a za něčím co žádný z současných hráčů už nikdy nezažije. 81% ()

Dupac

Měl-li to být pohled do duše patologického hráče karbanu, pak byl jen velmi letmý. Zaplaťpámbu za ruského mafiána Malkoviche a jeho sušenkovou obsesi během důležitých partií pokeru, díky které byla aspoň poslední třetina filmu trochu napínavá. Matt Damon hraje svůj sympatický standard rané fáze kariéry, Edwarda Nortona za to přehrávání vrátit do lochu, ostatní známé tváře (Torturro, Landau) trestuhodně nevyužité. ()

kodwin

Výborný film. Když se nad tím zamyslím, tak vlastně nic extra nevyčnívalo, ale celkově všechno funguje, jak má. Scénář, herci, režie. A tak to má být. Snad jen Červ mě neskutečně rozčiloval, tehdy hubený floutek Norton ho zahrál moc dobře. ()

motyka52

Kdysi jsem hodně žral (a hrál) poker, takže jsem logicky hodně žral i tenhle film. Ale úplně v klidu to obstojí i s velkým odstupem a bez divákova karetního backgroundu. Přímočarý nekomplikovaný příběh je výrazně osvěžený prvotřídním hereckým lineupem, filmově to funguje skvěle. Karetní profesionálové se asi u některých scém musejí potutelně usmívat, ale komu by to vadilo. ()