Austin Powers: Špion, který mě vojel

• USA Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (více)

Vandislav

Určitě šílenější než první díl. Samozřejmě i v tomto případě se scénárista nevyhnul naprosto zbytečným trapnostem. Necelé tři hvězdičky ()

coldrexx

docela trapna (ovsem nekdy se clovek i pousmal) blazniva komedie, ktera by mohla dopadnout i lip kdyby hl. roli nehral takovej uchyl...je mi lito elizabeth ze se zapletla s takovou fraskou ()

Ludva

[2010-09-18] * Superšpion Austin Powers (Mike Myers) pronásleduje zpět do šedesátých let doktora Zlouna (Mike Myers), který se tam vypravil strojem času se svým "Mini Me", aby Austinovi sebral jeho mojo. V minulosti Powersovi pomáhá krásná agentka CIA (Heather Grahamová). * Vyházel bych všechny scénky s Myersem (Grahamová nevadí!!) a zbylých šest vteřin už by bylo ke koukání. I tak by ale zůstala stopa po trapných a nechutných "vtípcích", od Tlustého parchanta přes Mini Me až k... no prostě fuj. Tlusté brýle, dementní škleb a zkažené zuby prostě k zábavě nestačí. * V původním znění je film výrazně snesitelnější. Nejvíc mi ale stejně utkvěla vystřižená scéna, kdy dr. Evil honí mouchu v přilbě svého skafandru. * "Haló, jsem tady dole a strašně trpím. Kost prořízla nohu a rána je cítit po hořkých mandlích, to není dobré." ()

Doskyc

Tato katastrofa si ani nezaslouží dlouhý komentář. Nebýt ve filmu postavy mini-me, označil bych to za odpad! ()

LentilleLily

"Grupáč baby, to je moje!". Po Austinovi letí spoustu dívek i když ho bůh krásou přeci jen moc neobdařil. Mémini (nevím jak se to píše, ale prostě ten zmenšenej klon Dr. Zlouna) je strašně úžasný! Nejbožejší film vč. scén jak Austin vypije ty 'výtrusy' a jak hraje šachy s ruskou a: "Já němogu! Austine, ty jsi ták, táááák moc SEXY!" =D Mike Myers zvládnul 3 role (Austin, Dr. Zloun a Tlustej parchant) a to je co říct. 2 hvězdičky jsem ubrala za nějaké trapné scény... ()

Fraktální

je to totální kravina... Taková kravina až to může být pro někoho v určitém rozpoložení kravina v kladném slova smyslu :-) ()

Profík

Je to zhruba totéž jako jednička, doporučuju shlédnout s odstupem, jinak to může lehce nudit, ale kvalita tam pořád je. Trochu mi vadí postava Mini-Me, který je lehce nadbytečný a otravný. Perlička - kdysi jsem viděl program kina, kde psali, že dávají film Austin Powers: Špion, který měl volej. 75%. ()

PowPow

Bylo jasné, že Vanessa nebude Powers girl druhého dílu, takže jsem čekal, jak ji tvůrci vyřadí - a poradili si s tím způsobem dokonale osobitým této sérii. Už první díl měl ovšem problémy s kolísavou úrovní vtipů, a tento je totožný s tím rozdílem, že těch fekálních a laciných je už naprostá většina a ty chvilkové záblesky geniality se až na pár momentů vytratily. Práci si ústřední duo rozdělilo napůl - Austin zachránil svět a Heather zase film. ()

Anděl

Je to tak blbý až je to dobrý. Hlavní hrdina je úplně stejně blbej jako hlavní záporák a jejich stoupenci a pomocníci musí myslet za ně. Přesto jsou hlavními aktéry právě oni dva, které hraje jeden a ten samý herec. Pobavila mě scéna stínového divadla ve stanu. Nejvíc mě ale rozesmály scény s nedohonitelnou raketou a s Dr. Zlounem jak se popral v živém vysílání s členem KKK. To dodalo této postavě korunu absurdity a tady jsem se skutečně u televize smál. Dramatické znělky a úšklebky postav jako z 007 prolínající se s dementními dialogy a vulgaritou byly prostě super. Pobavilo mě, že Austin přitahuje každou ženu v okolí, ačkoli je to nejškaredější a nejneschopnější špion široko daleko. A takových drobných blbůstek kterým jsem se zasmál, se ve filmu našlo dost:-) ()