Austin Powers: Špion, který mě vojel

• USA Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (více)

Paity

Nemám rád Mike Myerse, ale tohle se mu dost povedlo. Je to sice ulítlé, někdy i nechutné, ale některé scény jsou perfektní. Přitom jsem velkým fandou 007, ale jak si tady z této série Myers střílí je naprosto geniální. ()

Bafo

Ani nevim proc ma tendle film tak male hodnoceni ? Dyt tam sou obcas vazne pekne fory :) asi malo intelektualni ()

asanakis odpad!

Mám rád parodie a to většinou hodně. Ale v každém žánru lze najít skvost a pak také to, čemu zde na ČSFD říkáme odpad. Tím je pro mě Austin Powers. Špion, který mě vojel ve mě vzbudil dojem naprosto ztraceného času, kdy jsem si říkal, že nerozumím tomu, proč je tato postavička poměrně populární. Naprosto trapný "humor", který dávám do uvozovek, tak jako trapný Dr. Zloun, skoro vše o čem mluví. Námět celkem o ničem, dějová linie poměrně nudná, jediný co mě občas trošku vytrhlo z myšlenek na to kdy už to konečně dojde ke svému konci, byl poměrně zdařilý soubndtrack. No abych nebyl tak tvrdej, musím uznat, že jedna vtipná scéna se zde našla. Moment, tak to budu tvrdej, jelikož to je sakra málo na to, jak moc jsem se jinak celou dobu nudil! ()

Haymar

S Austinem Powersem je to prostý - buďto na jeho "hru" přistoupíte nebo ne! Samotnýho mě až zaskočilo, jak moc sem se při tom bavil, protože většinou komedie podobného ražení bez milosti sestřelím. Ovšem Myers přístupuje k nechutnostem všeho druhu s takovým nadhledem a grácií, navíc všechno žene až úplně do krajnosti, takže výsledek překvapivě není infantilní ale zábavný!... Austin Powers by mohl být manuálem pro většinu "teen-komedií" (vč. těch českých)! ()

Prochy38

Už to není ten dobrej první díl. Nádhernou E. Hurley vystřídala krásná H. Graham. Vtipů je zde méně a méně povedených. Oproti pilotu je zde více oplzlostí a nechutnostÍ (viz ten fakt hodně nepovedenej tlusťoch). A k tomu je i nesrovnatelný dabing. I ten příběh už lehce ztrácí. Na druhou stranu, a za to dávám 3.*, mě fakt pobavila ta scéna z té talk-show na začátku, jak se tam setkává Dr. Zloduch se synem. To bylo fakt hodně povedené.... Zbytek už spíše podprůměr. ()

willis

Nevím čím to je, ale líbilo se mi to víc než jednička i když v podvědomí vím , že je to stejně praštěný a že některé vtipy jsou recyklovaný ze Špionátora.. neumím si prostě vysvětlit, že jsem se u toho bavil víc. Asi senilním. ... jo, a H. Grahamová je jako Felicity Šukvelová sladká jako vždycky. :) ()

Macik

ač jsem přísným odpůrcem používání na plátně hoven, prdění a krkání za účelem vyvolat smích, tak tady jsem se Myersovi musel prostě řechtat.. Jeho grimasy nemají chybu .. stačí se mu jen dívat do tváře a nepřestanete se smát.. :-D nehledě na to, že Myers by klidně ustál i nějakou vážnější roli .. P.S. Jmenuji se Hulimpyjová za svobodna Pičus.. :-D ()

Me6i

Austin má svůj styl a ten mé vtipové centrum zrovna moc neoslovil Nemyslím si že film je špatný ale ani dobrý ne - je to ani tak ani tak - proto 3* (už nevím v kterém díle ale opravdu super postava byl "mé mini") ()

GreatestFan

Co dodat? O něco slabší než jednička. Myers zde však má už třetí roli, stále některé povedené vtipy. Co dodat? Průměrné pokračování. Dr. zloun a Mini-me jsou k nezaplacení. // Poprvé viděno 10. Května. 2012 ()

Mikino00

Asi nejlepší díl celé série, sice nenabízí nic nového (stále se parodují Bondovky , zůstaly osvědčené vtípky, narážky apod), ale zase má spádnější příběh, jiné Moonrakerovské prostředí, nové vedlejší postavy, přesto se občas objevují trapné scény i humor. ()

Renfield

Mini Me sice pobavilo, ale celkově už mi druhý díl nepřišel tak vtipný, jako ten první. Určitě to má i lepší momenty, ale ve většině se vtipy opakují, nebo je tu až příliš fekálního humoru a ten mi sem nesedí. 40% ()

Oralfabet

Nebýt Tlustého Parchanta, řekl bych, že tak na stejné úrovni jako jednička. Takhle o něco slabší, ale pobavilo. 5/10 ()

Chulimanga

Tak u tohohle filmu jsem od prvních sekund až do samého závěru nevyšel z údivu. U tohohle prostě nešlo se nesmát a úsměv držel na mé tváři po celou dobu, ale jen jsem nevěděl jestli se směju kvůli tomu, že je to vtipný nebo kvůli tomu, jaká je to blbost :-)) Avšak svůj účel komedie to splnilo na 200%, takhle jsem se dlouho nenasmál a nakonec opravdu převážil názor, že to neni blbost, ale že je to opravdu "vtipná" komedie! Austin je nenahraditelná postava, ale bez Mini-já Dr. Zlouna by to taky nebylo úplně ono.... ()

Gulde

Naprosto ztřeštěná komedie, tedy vlastně parodie na klasické bondovky. Vždycky se u nemálo scén nasměju, i když jsem je již několikrát viděl. ()

lardko

Dost skvělý. O trochu lepší a srandovnější než jednička. Skvělé herecké obsazení a dost srandovní scény. 100%. ()