Austin Powers: Špion, který mě vojel

• USA Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (více)

MrsTecka

,,To vypadá úplně jako manželovo monstrum!" Jo, tak tyhle scénky byly na filmu snad to nejlepší. Společně s Mé-mini. Celý film byl spíše trapný než vtipný, více se sázelo na nadávky. Ale i přesto to nebylo zas TAK špatné. ()

Aquila

Další ze základních pilířů bláznivě hravé a ujeté kinematografie. Scéna se stínohrou je úplně debilne geniální. ()

Mr.Crowley

Pravděpodobně nejslabší díl z celé série o Austinovi... Našlo se mnoho poměrně dobrých vtipů / gagů, ale i přez to si myslím, že se jedná o velice průměrný film. tři * ()

panic25

pokračování šílené parodie na jamese bonda nám přináší opět mika myerse alias austina powerse v plné formě a opět nezkamal jelikož je zárukou že se vždy budete dobře bavit ()

zurivymlok

Komedie, která se občas dostává až do trapnosti či minimálně velmi zdlouhavých schén, které přestanou bavit ještě předtím než skončí. Přesto musím říct, že u tohoto dílu jsem se docela bavil /poté, co jsem trochu vstřebal styl humoru/ a to se u většiny dnešních komedií říct nedá. Proto 80 %. ()

Svadbos

Ešte viac swingujúceho šialenstva 60-ych rokov. Toto pokračovanie je zábavnejšie, ako originál, ajkeď stále je to kvalitou nevyvážené. Myers je spoluautorom scenára a spoluproducentom. ()

Antonymi

Pobavily mě úvodní titulky a scéna ve stanu, zbytek je trapnost zaměňovaná s vtipem. Sorry, Miku, ale já na tyhle filmy prostě nejsem... ()

mine.slayer

Určitě dobré pokračování, na první díl ztratilo dech, když Vám ale ukradnou "mužo" ztratíte prostě "ořechy" (pro vysvětlení se obracejte na můj profil) :D. ()

Slay3r1990

Vskutku zábavná chujovina s množstvím fekálního humoru. Zvlášt, když na scénu vstoupí Tlustej Parchant, tak sem se nemohl přestat smát. Dr. Zloun přesně vystihuje klasické bondovské padouchy. Ale stále trapnost převažuje nad humorem, ale pro všední večer dobrá volba. ()

Cor-Angar

Ten film je v podstatě hrozná blbost, ale tím jak je na první pohled vidět, že je to prostě jen řádnej úlet, tak se na to člověk dívá jinak a nakonec se třeba i celkem baví. Ikdyž nevím jestli bych se dodíval, kdyby tam nehrála Heather Graham, z té se totiž těžko spouští oči. Možná je to spíš na 3*, některý scény totiž nejsou úplně špatný, ale zatím zůstanu u prvního dojmu. ()

Kletus

Trilion je víc než bilion, ty ko*ote! :-))) Zajímavé popkulturní odkazy ( Alan Parsons Project) a vůbec důstojné pokračování průměrné komedie. Když Myers tak rozhodně Wayne´s World 6/10 ()

Kleinbauer

Měla ta sr...ka nějaký děj? Bohužel jsem si nestačil všimnout do chvíle, než jsem omdlel. A to jsem dal 1:04:15. Když jsem se budil, brali mi moje můžo. Bojím ()

soukyd33

Začátek je vážně překvapivý. Tedy úvodní scéna. Pak je to už klasika. Film si drží stejné tempo. Hláška: "Pěkný Dudomety." 😄 Poznámka: Ty jména žen jsou super. Hlášky jsou super. Ale hláška: "Vykuř si prdel Powersi." Je TOP! 😄 Hvězdiček 3 ()

Ondrish

Typický príklad ako zlý dabing dokáže zhovadiť kvalitnú komédiu. Treba si pozrieť originál a trapnosť sa vytratí. Ako povedal Jay Roach na DVD, vo filme sú "fragile jokes" a keď sa takéto dialógy zle preložia a navyše ich nahovorí debilný hlas, tak nečudo, že má táto skvelá paródia na bondovky takýto slabý rating. ()

klaus

Za záporného hrdinu 2* jinak strašná úchylnost. hlavně jak mu tam dávala to mega sledovací zařízení do Análu ()

plissken

Je to sice děsná kravina, ale s vypnutym mozkem po náročnym dni a s těma hezkejma babama se na to dá koukat celkem dobře. Taky některý ty kulisy sou docela povedený ()