Austin Powers: Špion, který mě vojel

• USA Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (více)

SaNcHeZ_cz

Trapných momentů přibylo, stejně jako tentokrát nemohla chybět povinná taneční scénka. To ovšem ale na úkor toho trefného parodického humoru, který drží tuhle značku v mezích snesitelnosti. ()

kobejn

Nechápu, jak to mohlo mít takovej úspěch a nechápu jak moch majers po nic moc jedničce natočit dvojku, obvykle se točí sekvel, když je jednička hit, což tady neplatí, tady byl hit až dvojka, bohuželm byl to taky shit a to dost velkej. Majers fak neni wůdy elen ani saša baron kohen, nechápu, že z toho mohla vzniknout série. ()

kaylin

Ale jo, to je místy tak blbé, že se tomu prostě moc vytknout nedá. Jsou zde výborné vtipy a Mike Myers mi nakonec svým humorem neskutečně sedí. Ale bez Heather Graham by to byl prostě jen poloviční film. Na tu ženskou se tak nádherně kouká, to je neskutečné. A má také smysl pro humor, což je dobře. ()

Aiax

Osobně mi přijde dvojka nejslabší, ale ani tady nechybí neskutečně osobitá komika Mike Myerse a neskutečně sexy kočky (především hlavní "Powersgirl" Heather Graham, s tou si Pánbů - stejně jako s Liz Hurley - fakt vyhrál). ()

easaque

-1* Před nedávném jsem viděl bláznivou komedii Barb a Star u jejíhož sledování se mě vybavil právě Austin Powers a tak jsem si ho musel zopakovat, jestli mi nezačal měknout mozek, že mě začaly bavit takové crazy věci. Naštěstí se mi potvrdilo, že tohle je opravdu jiné – poněkud zatuchlé kafé, které se s výše uvedeným filmem nedá srovnávat – aspoň v mých očích. Styl humoru Špionátora mi už tak nesedl a ani jsem se moc nebavil. Nemůžu říct, že bych se vůbec nezasmál, ale spíš jsem si tu užíval hypísáckou stylizaci a narážky proti prudérnímu dnešku. Vlastně je to taková parodie na Jamese Bonda viděná očima Mike Myerse. Přesto mě to neodradilo a ještě jsem si k diváckému zážitku přidal i druhý díl. Což byl ještě větší úlet, ale tady se vařilo už jen ze „slávy“ staršího bratříčka. Nic proti ničemu a asi je dost diváků, co na podobných kouscích ujíždějí. Já se k nim rozhodně nepřidám a abych ukázal své dobré srdce, tak ani jeden nedostane odpad ;-) [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

ZoltanCZ

Byť jsem nečekal žádný zázrak, dvojka Austina mě vcelku překvapila. Ve filmu se střídají lepší momenty z horšímy a najde se i něco málo opravdu povedených gagů, žel bohu i několik vyloženě trapných až nechutných. Camea Tima Robbinse, Woody Harrelson a dalších potěší, ale největší klad filmu je Heather Graham jako Felicity Shagwell, která je ozdobou filmu. Celkově vzato se jedná o čistý průměr, tedy 5/10 PS: Tento díl jsem viděl jako první. Po shlédnutí všech se ukázalo, že Heather Graham je tou nejlepší z Powers girls, a že všechny díly série jsou si podobné jako vejce vejci. ()

Martin741

Proste genialny Mike Myers / spolocne meno s tou zrudou Z Halloweenu ma len cistou nahodou/ opat uraduje, ten chap je fenomen, bez debaty. Zarobok jaxvina teda . 77 % ()

Streeper

Mike Myers je skvělý komediant a dokáže si ze sebe dělat legraci vždy a všude a dokonce i občas dělá ten trapný a nechutný humor, který se mi vůbec nelíbí a právě o tom celém je tenhle film. Je tam pár momentů, u kterých jsem se vážně zasmála, ale jinak je to brak. ()

Fallen_One

Uhozené a nechutné. A údajně vtipné. E-e, je tomu ještě jinak. Je to trapné. Pár, doslova pár (dvě) vtípků bylo dobrých, ale zbytek je...to slovo ještě nevymysleli. Ale takový je a trojitý. Dějově zvrácené, debilní... Jediné pozitivum je snad v závěrečných titulkách. Ehm, proč vlastně tomu dávám tu jednu hvězdičku? Snad z lítosti. Jdu si od týhle dekadence vypláchnout mozek na Červeném Traslíku. ()

Andre3000

Vlastně ani nechápu smysl tohohle filmu, většinou byl plný trapností, kýčů a Mike Meyers na mě působil jakoby na to neměl. ()

danecek24

57. Zlatý Glóbus za rok 1999 - nominace (1) - Nejlepší filmová píseň - "Beautiful Stranger" - Hudba Madonna, text Madonna & William Orbit ()