Standey odpad!

Natočit další dvě pokračování něčeho takového, to je jako skočit třikrát po sobě z letadla bez padáku. SMRT-SMRT-SMRT ()

Tomulka odpad!

Mohl by prosím někdo říci tvůrcům, že hlavou zeď neprorazí. Ať už toho nechaj. Kouknul jsem se u každého dílu na začátek (cca 15minut) a fakt se na to nedá dívat. ()

Xtrodinary

Ano, popravde treti diel bol o nieco nudnejsi ako predosle dva, pripadalo mi to tak trochu ako keby sa tie najlepsie vtipy uz vycerpali ale aj tak tam bolo toho dost na zasmiatie. ()

Deth odpad!

1 a 2 diel som ešte ako tak zniesla, ale 3 pokračovanie je už pre mňa moc. Chvalabohu, že je tomu koniec.!!!!!! ()

Bouffon odpad!

Aštare Šerane vodvez mne vodsud. Slibuju, že přestanu kouřit, chlastat a rvát se klobásama, abych neměl hrubý vibrace a ty mně mohl vzít spolu s vrabcema na svou kosmickou loď. Zde bych prosil provést výmaz veškerých vzpomínek na tento film – stupidní rádobyfrky, ještě mizerně podané a pospojované v utahaný nudný nesourodý děj vlastně neděj. Přísahám Ti Aštare, že jsem se ani jednou nezasmál jen jsem zíral…až do konce. A to byla chyba. Ponechej mi v mysli pouze jednu vzpomínku na toto dílo – Nekoukat. Díky. Pak mne vrať zpátky. ()

DrahciiiRe odpad!

Třetí díl je opravdu nejslabší ze série :). V podstatě se na to kouknout dá, člověk se u toho i pobaví, ale je to na úkor trapnosti a chudáci herci... ()

Pavlo odpad!

Na potretí krát už toho bolo moc. Je to veľmi strašné – o moc viac ako predchádzajúce diely. Úplne bez náznaku umenia a vkusu. Ďalšieho pokračovania nás Troška dúfam ušetrí. ()

sysoj psojic odpad!

A přichází k nám třetí díl Troškovy velkolepé ságy. Třetí díl není sice tak dobrý jako předchozí dva, ale rozhodně se může prohlásit důstojným završením tohoto vyjímečného díla. Monika Absolonová a Dolly Buster dodaly filmu novou krev a ve chvíli, kdy se ty dvě objevují na place, nemůžete z filmu sputit zrak. Příběh graduje do velkolepě napínavého finále, kde se střetnou všechny morální aspekty jednotlivých postav. Není zde dobrých nebo špatných. Každý má svůj osud, své nitro, svou píseň. Ke všemu samozřejmě přispívá nádherná kamera, mistrné režijní vedení a výborní herci. Vnitřně nejistá Vilma balancuje na hranici věrnosti k manželovi, který o ni dávno ztratil zájem. Její příběh graduje až v samotném závěru, kdy musí přehodnotit všechny morální aspekty své osobnosti. Opravdu úchvatné! (3%) ()

Hugajev

Tímto bych chtěl pana Trošku poprosit ať už netočí další Kameňák. Jsem na samém dně mé procentuální stupnice. Příště bych musel jít do záporných veličin. 1% ... ()

Whoossain odpad!

Vzhledem k tomu, že po prvních dvou dílech jsem oslepl a ohluchl, můžu ohodnotit pouze temnou sílu, kterou na mě snímek vyzařoval. A ta byla, milí Jediové, vskutku ukrutná... ()

dennuska odpad!

Ostuda české kinematografie. Neuvěřitelně hloupé, nevkusné, trapné, bez jakéhokoli děje, myšlenky, a především bez vtipu! Kdyby Zdeněk Troška zůstal pouze a jen u pohádek, udělá nejlíp.. ()