Chlapec Andy dostane k narozeninám figurku ve skafandru - Buzze Rakeťáka. Má už spoustu dalších hraček, nejraději má figurku kovboje Woodyho. Netuší ale, že vždycky v noci, když Andy spí, ožívají. Buzze si všechny hračky ihned oblíbí, až na Woodyho, který na něj žárlí. Dokonce Rakeťáka jednou shodí z okna na dvorek, což mu mají ostatní hračky za zlé. Andy odjíždí s matkou na pizzu; nemůže najít Buzze, a tak si vezme s sebou Woodyho. Rakeťákovi se podaří z dvorku utéct a naskočit do auta. S Woodym se ale nepohodnou, oba vypadnou z auta. Cestou je sebere zlý kluk Sid, který bydlí vedle Andyho a je o něm známo, že své hračky mučí. Buzz a Woody se pokoušejí utéct, hlídá je ale Sidův zlý pes. (TV Nova)

jasiska

Parádička. Pekné, milé, s dobrým dejom a slušnými dialógmi. Nečudo, že sa po tomto filme akoby vrece roztrhlo s animákmi:-) ()

venom14

Pixar si mne tímhle snímkem získal.Pro mě revoluční animovaný film a tady jsem začal mít animáky rád.Děkuju! ()

Savel

VŽĎYŤ SI JEN HRAČKAAAA! Pro me nejlepsi animac vubec a srdenci zalezitost jiz od peti let. Nejsem fanda 3D,.ale PIXAR je proste kral a dokazuje nám to dodnes. Fantastické charaktery, hlášky mého dětství a návykový soundtrack!!!! Poctivý český dabing, možná lepší než originál. ()

jabba

Máš ve mě přííítele. Právě jsem si napsal "Andy" na podrážku svých tenisek. PS: jeden z mých nejoblíbenějších kinozážitků a animáků. Vůbec, 95. rok byl parádní. ()

Xavi6

Něco neobvyklého a neopakovatelného. Lepší animák snad nikdy nebude. Vždycky jsem se na to těšil a prostě tohle v mém srdci zůstane na furt. ()

Marrty3

Pro mě je Příběh Hraček bezkonkurenčně nejúžasnější "animák". Na svoji dobu je film velmi dobře vizuálně propracovaný . Snímek je plný vtipných scének, ať už pro dospělé nebo pro děti. Toy Story mám dodnes na VHS, která už skoro ani nejde pustit z toho kolikrát byla přehrána. Postavy Woodyho a Buzze jsem měl jako dítě doma a hrál jsem si s nimi pořád. Mnohokrát se mnou koukaly i na svůj " Příběh Hraček ". Díky obrovskému zapůsobení už v raném dětství jsem nucen, zařadit pro mě tohle vrcholné dílo do svých TOP 10 nejoblíbenějších filmů. 100% ()

Paldiny

Ono je pekné dávať body za prvenstvo, ale byť prvý zákonite nemusí znamenať byť aj najlepší, teda ak nejde o závod. Ja si skrátka nepomôžem, ale podľa mňa Pixar nikdy nevedel spraviť takú bezprostrednú pecku ako Fox či DreamWorks, takže ani pri Príbehu hračiek sa nedá hovoriť o čistokrvnej zábave. Skôr ide len o náznaky úškľabku, kde sa vo väčšom dbá na budovanie sveta hračiek, zrozumiteľne podávané posolstvá a prítomný je tu i nádych dobrodružstva. A práve tým, že Lasseterov tím ponúka všetky ingrediencie opatrne a v skromných dávkach som sa výraznejšieho zážitku dočkal až so Životom chrobáka. ()

Fryštok

Toy Story je moje nostalgická lahůdka. Hlavně díky originálnímu námětu, dokonalé animaci (která i dnes vypadá naprosto skvostně), poutavému příběhu a preciznímu českému dabingu společně s taktéž velice vydařeným původním zněním. ()

GREGOIRE

Klasika moderních počítačově animovaných dětských filmů. Především pasáž vzpoury mučených hraček je docela solidní horor. Ani po letech pokroku počítačové grafiky příběh Woodyho a spol. neztratil nic ze svého kouzla. ()

evil_ryu

Veľmi dobrý humor pre každú vekovú kategóriu, krásna hudba a na tú dobu neskutočná animácia robia s tohto filmu jednu z najlepších animovaných 3D komédií. 95% ()

mythbuster

Tuhle pohádku jsem videl tolikrát že do tolika neumim ani počítat, ale je fakt že revoluce v podobě počítačové animace se opravdu zde povedla, všechny ty hračky jsou úplně úchvatné a jejich příběh taky. ()

Oňďo

Nato že je to 15 rokov starý animák je veľmi pekne spracovaný. S prostredím sa veľmi pekne pohrali a takisto aj s hračkami. Pixar vie čo na deti zaberá. Po čas celého animáku som nezapočul ani jedno oplzlé slovo, čo je teraz problémom asi askoro všetkých nových animovaných rozprávok. Skvele som sa pri tom bavil. ()

Ollie235

Na svou dobu nepochybně revoluční snímek, který byl předchůdcem mnohých dnešních trendy animáků, ale mě to neoslovilo. Příběh je sice milý, ale tak prostý až to nudilo. Postavičky jsem si vůbec neoblíbil – a to je pro mě jeden z hlavních aspektů při hodnocení tohoto žánru. Vtipu bylo bohužel také pomálu a proto to na víc než průměrné 3 není. ()

Movie Gourmet

Tohle je jednoznačně lepší než nějaké "Jak vycvičit draka". Hodně originální a prostě krátce a stručně - perfektní. Verdikt: 5* a 85 %. ()

H4ku11

Bola to revolúcia v animácii, ale v konečnom dôsledku je mi to aj tak jedno. Príbeh má čo povedať aj po rokoch, hoci už nemám 6 alebo 7 rokov, stále je to milé a vtipné. Prvý film, na ktorý som bol kedy v kine a rozhodne niet, čo ľutovať. Páčila sa mi aj prespievaná slovenská verzia, čo sa tak často nestáva. ()

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

17.11.2023

Disney a Flash v kinech zakopli

Disney a Flash v kinech zakopli

19.06.2023

Strastiplná produkce Flashe by vydala na samostatnou knihu, minulý týden ale komiksový blockbuster konečně vběhl do kin a díky nadějným vyhlídkám, kdy podle některých odhadů mohl mířit až na… (více)

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy