poster

Star Trek VIII: První kontakt

 • USA

  Star Trek VIII: First Contact

 • slovenský

  Star Trek VIII: Prvý kontakt

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Thriller

USA, 1996, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Solídne odvedená robota, herci (aj Stewart) hrajú lepšie ako v seriáli (očividne si to užívajú). Ale scenár je príliš televízny a neumožnuje filmu taký rozlet, ako by si zaslúžil. Oproti seriálu určite veľkolepejšie ale stále komorné a lacné...(3.1.2014)

 • HoneyBunny
  ****

  Jako samostatný film První kontakt poněkud pokulhává. Kdyby ho rozdělili do dvou epizod seriálu, snad by to nikdo ani nepoznal (nebýt skvělých efektů). Jednu hvězdičku jsem přidala za odkazy za seriálové Star Treky (první kontakt s Vulkánci, cameo Roberta Picarda jako holografického doktora...)(25.2.2003)

 • Marigold
  *****

  Nejlepší filmový zářez Nové generace, který snoubí všechnu kvalitu Hvězdné štreky – strhující zápletku (které jsou odpudiví Borgové většinou zárukou), výborné efekty, dobré herecké výkony a nezaměnitelný smysl pro humor, tentokrát ještě podpořený postavou geniálního kořaly Cochrana, který svými hláškami a chování trochu ironizuje celý Star Trek. Frakes odvedl špičkovou práci a natočil kvalitní sci-fi, které se navíc může opřít o komplexní svět Star Treku. Navíc pobaví i ty, kteří jinak tomuto světu neholdují... a Jerryho taktovka? Líbám, klaním se, ústřední melodie je tak koncentrovaný patos, že mě válcuje na placku, jakmile ji slyším. Pro mě absolutně nejprvotřídnější jízdenka mezi hvězdy galaktickou první třídou. Jupí!(5.3.2004)

 • jonyyy
  ****

  80%(12.1.2009)

 • Skejpr
  *****

  Jednoznaně nejlepší díl. Výborná Atmosféra, solidní herecké výkony, dokonalé Triky, a James Cromwell. skvělé. Live long and Prosper!(7.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace