Mladý freerunner Ryan (Sean Faris) je chycen a probudí se s připnutou bombou na krku. Společně s dalšími nejlepšími freerunery se musí zúčastnit reality show, ve které musí s bombou přeběhnout celé město. Začíná závod o přežití, ve kterém Ryan musí zachránit sebe a svoji přítelkyni. (asader)

Pítrs85

Jednoho dne se opět dočkám toho, že můj oblíbený herec Danny Dyer natočí film, u kterého se nebudu cítit trapně, jednoho dne... Bohužel Freerunner jím není určitě, ba spíše naopak a přestože tu DD není stěžejní postava, jedná se o jeho nejhorší snímek, ve kterém se mihl (a že už mám jeho filmografii skutečně nakoukanou). Zatím se tak holt budu muset prokousávat takovýmto marastem, protože Freerunner snižuje laťku zase o několik políček níž. Film, který vsází na dynamičnost a akčnost, jedním slovem nudí a to tak jakože hodně. Nafackovat režisérovi, scénáristovi, kameramanovi, hercům a vlastně celému ansáblu- tohle by zvládla i parta mladých nadšenců s handy kamerou za jedno odpoledne- a líp. Nesympatický hlavní hrdina (včetně té jeho nádhery po boku), dementní soupeř a Danny si tu asi jen odskočil z natáčení filmu Pimp, páč tam je vlastně úplně stejný. Jednoho dne se snad dočkám... snad :) ()

nessbeal

Freerun o zivot? Preco nie. Bohaty vyrobca zbrani si zaumieni ze spravi v hru v ktorej bude 8 chlapov bezat o svoj zivot, pravidla su jasne dostat sa do hodiny k 3 skenovacim miestam a tym padom vyhrat svoj zivot a milion dolarov. Davam 2* a to prvu za freerun, ktory mam rad, a druhu za hudbu vo filme, ktora sa mi pacila. Ostatne stalo za hovno. ()

Doom351

Néé ... Těšil jsem se na podobný zážitek jako v okrsku 13 nebo u Yamakasi. Ale bohužel jsem se dočkal nedomyšleného příběhu který má sotva hlavu a patu, roztřepané kamery která zapřičinila že jsem měl co dělat abych rozpoznal kdo je před objektivem a Freerun ... No teda čekal že alespoň v tom se film předvede ale nepředvedl. Jedna hvězdička za dobrý nápad, druhá za Seana Farise ... 'Tohle je příklad jak nedělat film! ()

Twyer

Oddychový film, kde je hlavním aktem parkour. Myšlenka v tomto filmu je velice podobná filmu Arena. Bohužel i přes parkour, který je velice oblíbený mezi mladými je tento film v některých pasážích naprosto nereálný. Snad jednou bude natočen film kde parkour bude opravdu reálně zachycen. Hudba je vhdoná k tomuto žánru. Kamera má v některých chvílích problémy udržet diváka "nezvracet" - klepající se obraz v dlouhých je častým jevem. ()

eLeR

Parkour je teraz populárny v triede mojej druhorodenej. Samozrejme len chlapci. Dievčatá chodia žalovať triednej, že chalani skáču po laviciach, stoličkách a stenách. Tak som si skrátila chvíľu čakania v aute Seanom Farisom ako freerunneristom. A jasné, že som si naštudovala aj rozdiely medzi oboma disciplínami. Bolo to rýchle, chaotické, hudba presne taká istá, aj kamera, príbeh o ničom a neherečka Chelsea nepozerateľná ... ale videla som aj horšie. ()

• Film se natáčel v Clevelandu v Ohiu. (rafix)