Jako žák základní školy měl John Farley nadváhu a byl pravidelným terčem posměchu a šikany svého tělocvikáře, pana Woodcocka. O třináct let později z něj je štíhlý muž, který právě s úspěchem vydal knihu o hubnutí. Proto ho pozve starosta jeho rodného města, aby mu předal symbolický klíč od města jako poctu. S hrůzou však zjišťuje, že se jeho ovdovělá matka Beverly hodlá znovu provdat - za toho sadistu Woodcocka! John se jí snaží vysvětlit, že ho tělocvikář v mládí šikanoval a že je to zlý člověk. Matka nad tím jen mávne rukou. To už je na něj moc a vymýšlí plán, jak se Woodcocka zbavit. Odmítá přijmout fakt, že s člověkem, který mu zničil celé dětství, by mohl trávit rodinné Vánoce. Nezbývá mu než napnout všechny síly, aby ji od tak neuváženého kroku odradil a vyrovnal si s učitelem své vlastní účty... (TV Nova)

OG_Swifty

Je to stará bréca, ale ty její mlíkárny!! :D Pan tělocvikář je obyčejná průměrná americká komedie s nadprůměrným hereckým obsazením. Jsou to právě herci, kdo vytahuje průměr do hladin nadprůměru. Film má několik světlých momentů (běhání na páse, mlíkárny, olizování manažerky nebo sex u Woodcocka) a taky několik dobrých hlášek ("Rád dostáváš na prdel Farley - máte to v rodině" nebo "Jenom klid Farley, vím jak jí utěšit"). Bohužel má i několik slabších momentů, proto nechávám 4 hvězdičky. ()

MartinNDL

Až budete číst tuhle minirecenzi, bude pravděpodobně již na cestě k autorům můj dopis, ve kterém je žádám o vrácení mi promarněných 90ti minut, které jsem strávil nad humusem nazvaným Mr. Woodcock. Proč se vždycky nechám zlákat pěkným obsazením a naivně se domnívám, že to na dobrou zábavu bude stačit? Vynechám nadávky, které mě napadli po filmu a i při filmu a zkrátim to. NUDA NUDA NUDA!!!!!! Takovej potenciál, tak snadno se píšou gagy pro pány Thortona a Scotta při podobný zápletce a ti magoři scénaristi to tak zkurvěj. Nechápu. Kdybych měl povahu stávkokaza, tak jsem již dávno v Hollywoodu a píšu mrtěkrát lepší věci. ()

HappySmile

Dost podprůměrná americká komedie. To co tvůrci asi považovali za vtipné, tak já teda vůbec... Dívat se na to dalo, ale znovu už to teda vidět nemusím. ()

Martin741

Typicka americka komedia, pobavi, nenaserie, ale ani nenadchne. Billy Bob Thornton sa da vynimocne zniest , ba dokonca aj Sean William Scott. 55 % ()

Dannysek4U

Tyhle filmy moc nekrmim, Scotta hodne moc nemusim, ale tady to kupodivu z nejakyho duvodu slo. Asi Thorton a Sarandonova, ci co. Proste to slo:o) ()

MzK

Začátek jsem neviděl a jednu hvězdičku přidávám za ten závěrečný držkopád na tom výmolu. Neměl chybu. Vtipná komedie, William Scott válí ()

c.tucker

Hej Gillespie, dej si trestný kolo!!! Dost ubohá a nevtipná komedie, jediné co stojí za zmínku je Billy Bob jak tělocvikářská klasika a za něho taky ty hvězdy. ()

Šimpy

Tak jo, B.B.Thornton je prostě skvělej hajzl, S.W. Scott taky nic nezkazí, i když asi bych svoji řeč při závěru pozměnil ;-) Ale konec mě naprosto rozsekal, ten to vylepšil a já se chechtal od ucha k uchu..."V celým městě je jedinej výmol a ty na něj najedeš!" ()

otík

Celkem suchá povídačka o vztahu drsného tělocvikáře a jeho bývalého žáka, jehož mámu si bude brzy brát. I přes kvalitní obsazení je film nuda, zasmál jsem se až ke konci při jediné scéně. Thornton už po několikáté ukázal, že jeho znudění chlápci nejsou kdoví jak vtipní. A Scott je totální looser. ()

URBAN

Možná ze začátku to vypadalo na nadějnou komedii a obsah tomu dost přidával , jenže během chvíle se to obrátilo do obyčejného průměru . Kdyby byl příběh trochu předělaný bylo by to supr . Stačilo by kdyby se nevěnoval příběh " součastnosti " , ale tomu co bylo kdysi sice by tam nehrál můj oblíbený " Stifler " , ale myslím si že by to bylo zajímavější . ( 30.12.13/MAC ) ()

Deyw

billy je strasny zvire! :D ja znej chcal furt..kvuli nemu a scottovi ten film ma cenu..silna komedie - strasny delo! ()

Kjůkíí

Přípomnělo mi to základní školu, také jsme měli takového tyrana, alespoň já to jako malé dítě vnímal tímhle stylem. Kromě přísného pana učitele a pár vtipných scén se nic jiného nedělo, takže pokud o tenhle film příjdete, nemusíte probrečet celou dlouhou noc. Thornton je asi nejlepším hercem na place, i když je to stále slabé, kromě šikanování mu to moc nešlape. Scott, ten nepředvedl téměř nic, kromě scény s běžícím pásem, kdy si parádně namlátil. Susan Sarandon, škoda jí. ()

t_gon

Náběh tohoto kousku díky dobře střiženému traileru a hlavnímu hereckém duu sliboval neskutečnou jízdu. Vždyť prásknout vedle sebe již kultovního Stiflera s věčně na šrot „Bad Santou Thorntonem“ je myšlenka výborná. Tihle dva si mohli dávat do řepy jak verbálně tak fyzicky a nic míň jsem od toho ani nečekal. Ale kromě fajn úvodu, kdy Thornton terorizuje fyzicky děcka základky při hodinách tělocviku, dostaneme dvě fajn „držky“ a toť vše. Tady mě Scott zklamal jak nikdy. Přijde na plac v kukuči ubrečeného a zakřiklého usmrkance, který nemá koule ani na to, aby si jednou za film pořádně otevřel hubu. Věčná škoda toho potenciálu… ()

Honzíno

Na pár vtipných flashbacků do hodin tělocviku se nedá utáhnout celý film. Nehorázně nevyužitý potenciál Woodcockovi postavy. Celé to pohřbívá tuctový scénář s dokonale odhadnutelným vývojem. Je to škoda, jelikož casting se podařil a i mi přišla dobře zvolená nálada. Ale to je tak vše. U komedie mám potřebu se zasmát víc jak dvakrát a slabě. ()

-dRaGoN-

Herecký potenciál byl umlčen již daleko předem kvůli špatnému scénáři. Woodcock (B.B. Thornton) jako postava má nad Farleyem (S.W. Scott) až příliš navrch. Scott zklamal, a marně bychom čekali na víc pošťuchování a adrenalinovější soupeření, které by se přelejvalo z jedné strany na druhou. 40% ()

lennyd

Spisovatel John Farley (Seann William Scott) se po mnoha letech vrací do svého rodného městečka, aby zde, jako (nyní) slavná osobnost, převzal od starosty, klíč od města. Jeho návrat ale nese obavy - stejně jako spousta jeho spolužáků ze základky byl šikanován šíleným tělocvikářem, panem Woodcockem (Billy Bob Thornton). Jaké je Johnovo zděšení, když zjistí, že krom toho, že se pan Woodcock vůbec nezměnil, tak se zároveň uchází o jeho matku (Susan Sarandon) a nakonec snad bude mít John nového tatíka ... Billy Bob Thornton už začíná být známý tím, že si své role moc nepřebírá, a bere to co mu nabízí (a co nese). To bohužel znamená i role v podobně laděných kravinách, jako je tato (nebo "sousední" Škola svádění), nicméně je Thornton známý i tím, že i ze sra*ky udělá vtipný a koukatelný film (jako je tento nebo "sousední" .. už se opakuju). Susan Sarandon i Seann William Scott (konečně se odpoutal od Stifflera!) jsou Thorntonem dokonale zastíněni. Na jedno podívání ok, víckrát nemusím ... ()