Dokumentární seriál Who Do You Think You Are? je zářným příkladem toho, že každý díl bude divákem vnímán jinak. A to především s ohledem na jeho vlastní vztah k celebritě, která zrovna objevuje své předky. Osobně spostu jmen neznám a díly si vybírám, i přesto si dovolím ohodnotit celý seriál jako nadprůměrný. Nápad je velice zajímavý, nabízí se tu spousta zajímavých lidských příběhů, o nichž víte, že jsou skutečné a možná o to více vás dokáží pohltit a dostat (epizoda s Kim Cattrall mluví za vše). Zajímavé historické souvislosti a poznatky jsou příjemným bonusem celého seriálu, stejně jako skvělý vypravěčský hlas Marka Stronga... Viděno: Martin Freeman, Kim Cattrall, J. K. Rowling, David Tennant, Graham Norton.(2.11.2014)

Poutavě natočený cyklus o slavných britech. Co říci dál? Nic, prostě dokonalost sama.(20.4.2013)

Zatím viděno: A. Armstrong, A. Carr, H. Dennis, H. Everett, S. Fry, B. Johnson, M. Freeman, D. Mitchell, J. Moir, RP-J, JK Rowling, P. Stewart, D. Tennant, G.Lineker, D. Jacobi, D. Suchet, J.Clarkson, J.Paxman, M.Gatiss _ Jako vždy o třídu lepší než US verze.(24.2.2012)

Kdo se chce dozvědět víc o známých/neznámých Britech, asi lepší pořad v současnosti nenajde. Pravda, pokud mě dotyčný nějak nezajímá, nebo ho dokonce neznám, daný díl je docela nuuudaaaa a to i přesto, že je to poměrně svižně a poutavě natočené.(13.2.2013)

Tenhle napůl dokument a napůl reality show mám rád. Je fascinující zjišťovat odkud člověk vyšel a díky tomu i poznávat historii národa.(15.1.2013)