Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

spikey1

když se chcete pustit do adaptace druhé jedné z nejslavnějších mlátiček, potřebujete někoho kdo dokáže pracovat se střihem a choreografií na maximální úrovni. Pokud si vezmete štáb co kdysi točil turecké hvězdné války, zbudou vám jen oči pro pláč. Tekken je načinčaný a snaží se vypadat hrozně draze a opravdicky. selhává však režijně, herecky, kamerově i co se choreografie týče. špatné momenty: Eddie Gordo v podání Crowdera se objeví cirka na 5 minut čistého času. Nikdy nechcete vidět chlapa tancovat ve filmu pokud se nejedná o profíka... tady bohužel vidíte a je to gay. ()

giovanni3

No dle zdejšího hodnocení a komentářů jsme čekal odpad nehodný takové skvělé hry jakou je Tekken... ale naopak já byl spokojen. Celý film byl napěchovaný akcí a dokonce se tam ani výrazně neřešila láska a přechod Jina od té holky venku k krásné bojovnici což jsme čekal, že minimálně v závěru po turnaji proběhne.. Souboje byly parádní.. prostě spokojenost. Jako souhlas s tím co zde padlo Yoshimitsu šel k zemi moc rychle, pár bojovníků ani nebojovalo... a k tomu Jin sotva vyhraje postup tak nastane semifinále tam postup a pak bum finále trošku nelogické a chaotické.. Za mne dobré 3z5. ()

Pecival

Po asi desátém kopu do hlavy jsem musel začít přemýšlet, že bych Rockymu odebral primát filmu s nejabsurdnějšími souboji. Jinak bitek je docela dost a koukat se na ně dá. Každý fajtr má mít sice svůj unikátní styl, ale všechno to vypadá dost podobně. Nedostatek testosteronu v aréně se snažili tvůrci nahnat aspoň pořádnou porcí "cool" zpomalováků a těch nejvíc uber zlých pohledů - samozřejmě za doprovodu zlovolného chrapotu. Takto scestný scénář by si asi zasloužil nebrat se tak vážne a utlumit pronášené moudra na minimum. V porovnání s nedávno shlédnutým Mortalem, který má dobře namíchané ingredience zábavného béčka je to o dost slabší. Hlavního maníka mohli vybrat trochu víc urostlejšího, působil mezi nařachanýma metrakovýma chlapama jako klouček. Aspoň že ženské ušli. Jo a Tagawa byl fakt špatnej :) ()

Looser

Škoda celkové aranžmá nebylo tak špatné, ale detaily zbořily celek. Hlavní hrdina je cool, hudba ala Linkin Park, slušně zdůvodnené scenerie pro boj atd. Proti tomu stojí totálně homo casting dalších postav včetně kostýmů. Bojovnice se zjevně vybíraly podle prsou a ne podle toho jestli vůbec umí nějaké bojové umění a podle toho také některé scény vypadají. ()

LuciusWlk

Tento film se prostě nepovedl! Souboje celkem fádní, nic zásadně zajímavého se tam neděje. Holky si to rozdají jednou nějakým nudně utahaným způsobem. Závěr celkem slabota, vlastně ani pořádně nevím, jakou to mělo závěrečnou pointu. At se snažím jak chci, nic pozitivního mě nenapadá. Ztráta času, alespoň pro mě! ()

sedm.1

Co se dá na Tekkenu snad jediné kladně hodnotit je úroveň soubojů,které jsou jednak solidně nasnímané,jednak jsou i choreograficky dobře zvládnuté a především je jich poměrně hodně a pak sympatičnost většiny postav,kdy jak kladní,tak záporní bojovníci mají jak charisma,tak styl.Vše ostatní je ovšem bez sebemenšího zaváhaní odpad.Nechci tu ani tak odsuzovat jednoduchost a až neuvěřitelnou přímost děje a ani nevýdanou neoriginalitu,ale když se na mě hrnula z každé scény,kdy se nebojovalo,lavina nevídané hlouposti a naivnosti,to jsem prostě nedával.Jakmile prostě postavy nejsou v bojovém zápřahu,vypouští z úst tak šílené dialogy,že i nejbrakovější snímky přestávají být tak brakový.Každá scéna,kdy se děj pohybuje kupředu,každý moment,kde se měli objevit emoce a dramatické okamžiky,bylo naprosté utrpení a z celého projektu sálala pouze naprostá nesoudnost a autorká impotence.Docela hodně se tu režisér snaží i o navození "tekkenovské" atmosféry,ale i zde vylezla na povrch tvůrčí neschopnost natočit cokoliv jiného,než brak.Zkrátka díky soubojům se dá Tekken s určitou soudností zvládnout,ale demence a nesoudná bečková klišovitost celý tento film totálně znehodnocuje. ()

Spike23 odpad!

Tak tohle mě fakt dostalo. Točil někdo, kdo nemá absolutně páru o tom, co se v Tekkenu děje. Je sice hezké, že věděl, kdo je Jinův fotr a kdo je Jinovo fotrův fotr, ale určitě ten magor nevěděl, že Nina Williams je matka Stevea Foxe, který tu aby toho nebylo málo, vystupuje jako manažer Jina. Takže to dopadlo, že je zde Nina, která tu dokonce ještě navíc (aby bylo více nepochopitelných zvratů) spolupracuje s Annou, tak o 10 let mladší než zmíňěný Steve :)... To už je opravdu moc, dále mu nedošlo, že Heihachi není vůbec kladná postava, jak zde naznačil a v neposlední řadě tu Christie a Eddy měli společného možná tak akorát účast v turnaji, dále Brian Fury s nulovou vazbou na Yoshimitsu ještě navíc jako nejlepší bojovník turnaje????. Kdyby si ''režisér'' párkrát zahrál hru nebo kouknul 5 minut na wikipedii, alespoň by se něco dozvěděl a nemusel by točit takovou cyberpunovou zhovadilost nejvyššího stupně. Čekal jsem, že to bude špatné... ale že to bude až taková s prominutím sračka, mě ani ve snu nenapadlo. ()

Jane18CZ

První půl hodina vypadala velmi nadějně, film se mi hodně líbil, ale tak jak mé nadšení z Tekkenu stoupalo, tak stejně rychle opadávalo. Přidala bych do filmu více sci-fi - alá nejsilnější útoky ze hry Tekken a určitě bych Kazuyu neobsazovala tak nesympatickým hercem. Hodně se mi líbil Yoshimitsu, ten se jim povedl, stejně tak i Raven a můj oblíbenec Brian. Příběh a zápasy jsou málo rozvedené, spousta postav chybí a stále jsem si říkala "víc zápasů a akce" ale bohužel jsem se nedočlala. Kdyby Tekken měl 2 hodiny, vůbec by to nebylo na škodu :-) celkové hodnocení: až na pár scén jsem se bavila :) ()

Jiriczzcek

Tak nakonec příjemné překvapení. Ač jsem od filmu nic neočekával, nakonec se stává jasnou volbou oproti novému počinu Tonyho Jaa. Služná popcornová zábava ()

Seti

Ó bože zlatý Mortal Kombat! Tekkena jsem nikdy nehrál, ale tipuji, že fanoušci by nejradši tvůrce zapálili v plastový popelnici. Horší tournament movie je dost těžké si vybavit. Pomíjím nesmyslný scénář, jelikož v podobných filmech se na něj nehraje, ovšem nezajímavé, špatně vygradované, nic moc choreograficky vybroušené a hlavně naprosto katastrofálně sestříhané souboje pominout nelze. Navíc tam, kde by člověk očekával kulervoucí finále, dostane jen prapodivný zprzněnec, u kterého si skoro ukroutí hlavu. Je mi líto hlavně Jona Foo, protože je vidět, že má talent, což ostatně předvedl už v Tom Yum Goong a mrhá ho v podobných sračkách. Být v kůži Dwighta H. Littlea, tak se bojím, že mě někde na ulici drapnou a ukřižujou hlavou dolu, protože takhle zprznit takovou kultovku... ()

YoZo8

Tekken - Film natočený podľa počítačovej hry. Ako príjemná oddychovka fajn, no ako seriózny akčnák veľmi slabé. Aj napriek tomuto tvrdeniu si milovníci akčných scén a bojových umení za isto prídu na svoje. Pomerne gradujúci dej, fajn herci a dostatočná dávka vzrušenia. Nie je to film určený pre širšie publikum, no hlavu a pätu to rozhodne má. ()

dris

Hře to dělá obrovskou ostudu. Bojovým filmům jen ostudu. Hra sice nemá nějaký převratný děj, ale postavy mají nějakou minulost a v boji specifické chování. Divím se že trefili Eddyho Gorda mohl taky dělat sumo. Absence jakéhokoliv originálního nápadu. Aspoň že stopáž filmu je rozumná. Závěr: Škoda že tvůrci místo hráni tekkena stavěli obrovské origami labutě zpěvné. ()

BlackTom

Svet ovládaný ničomnými korporáciami, postapokalyptická atmosféra a bojové umenia. Rovnako priehľadné a tupé ako hra, ktorú som svojho času drvil na PS-ku, ale...!!! Jin Kazama, ktorý sa z čudného zlodejíčka prepracuje až na svoj digitálny predobraz! Luke Goss! Yoshimitsu s pekelne podarenou maskou! Eddie Gordo! A najmä - kyborg Bryan Fury! Je to jednoduché, je to plytké a je to zábavné. Tak zábavné, že tie **** za túto ptákovinu vďačne vysolím. ()

iXtr3m3

Nemôžem si pomôcť, ale od čias Mortal Kombatu jediná pozerateľná vec, takže dávam síce neobjektívne ale predsa len 5 hviezd. Dôvody? (Tekken 2, Dragonball - Evolúcia, posledný Street Fighter, ... ) ()

borec999

Tak takto teda nie. S hernou sériou Tekken mám svoje skúsenosti. Nie som zarytý fanúšik série, avšak poznám aspoň základy- motivácie jednotlivých postáv, rodinné vzťahy, bojové umenie ktoré ovláda tá ktorá postava a celkový dej aspoň v skratke. A práve v týchto aspektoch je filmové spracovanie neskutočný fail. Hlavný príbeh a konflikty medzi jednotlivými postavami sú úplne odlišné od toho v hre(Jin Kazama ako hlas ľudu? Steve Fox ako mentor? WTF) a celé je to veľký bordel a nezmysel. Nehovoriac o tom, že postáv z hier je vo filme minimum a veľa dôležitých a zaujímavých chýba. Pochváliť sa dá na tomto filme asi jediné - súboje. Tie sú dobre natočené a zostrihané, čiže aspoň to si tvorcovia pri spracovávaní najznámejšej bojovky postrážili. Tiež si dali pozor aby jednotlivé postavy bojovali takým štýlom ako v hre, čiže Eddy Gordo(Lateef Crowder) využíva Capoeiru, Bryan Fury(Gary Daniels) Kickbox, Jin Kazama karate atď. V rámci vzhľadu postáv sa až na Stevea Foxa, ktorý je mladý boxer s bujnými dlhými blond vlasmi a v filme ho stvárňuje plešatý starý Luke Goss, podarilo obsadiť hercov ktorí sa aspoň trochu podbajú predlohám. A tým klady končia. Keď sa zrovna postavy nebijú, tak sa to nedalo vydržať. A celkovo, že tento film pri 35 miliónovom rozpočte utŕžil len milión a škaredo prepadol ma celkom teší. PS: Cary Hiroyuki Tagawa aka Heihachi Mishima bol s Heihachiho kultovým účesom cool :) 30% ()

Ilhan

Nejedná se o klasickou arénovku, jak se na první pohled může zdát. Můžete očekávat určité zdramatizování a snahu o zvraty a neudělat z toho na konci takový účelový guláš, že bych s hodnocením asi výš. 65 % ()

Holina

Film se snaží být tak stylový až upadá do patetičnosti. Příběh tu slouží, podobně jako ve videohrách, jenom proto, aby tu jako nějaký byl, protože by mělo jít především o akční řežbu. Místy dobrá choreografie, ovšem většinou trapné, a snad půlka filmu se plácá ve zpomalených záběrech (a to často bez sebemenšího dopadu na efekt). ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin