sedm.1

Já prostě tento typ filmů můžu.Nenápadné drama,které v sobě má ale naprosto vše.Skvělé herce(supercharismatický Wahlberg mě opět nezklamal),city,emoce,atmosféru,vše na výbornou.Film je zároveň i napínavý,životní osud Vince Papali je velmi zajímavý a dramatický.A ikdyž si to celé plyne v poklidnějším tempu,neustále se něco děje,Papalimu a i jeho kámošům se zde nedá nic jiného než vážně fandit,veškeré postavy jsou totiž uvěřitelné a vesměs sympatické.Nesmím ještě opomenout velmi slušnou výpravu,a to jak u scén ze zápasů,tak zobrazením nelítostné doby.Nepřemožitelný je prostě výborným sportovním dramatem a nepamatuji,kdy bych tak moc fandil hlavnímu hrdinovy jako zde.A je opravdu velká škoda jak moc nedoceněným filmem Nepřemožitelný je! ()

herr_carter

zase jeden z těch průměrných sportovních dramatických příběhů, který nenabídne bohužel nic nového a nevšedního...............moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

iXtr3m3

Ďalší z radu titulov zaoberajúcich sa športovou tématikou a skutočnými príbehmi. Navyše ústredným športom je môj milovaný americký futbal, takže niet o čom. Aj keď film nedosahuje kvalít Spomienky na titanov alebo najnovšieho The Express, stále ide o poctivý kus práce, ktorý dokáže človeka zaujať a nepustiť až do konca. Jediné čo tomuto filmu môžem naozaj vytknúť je na svoje pomery resp. na rozsah, ktorý sa snaží pokryť, možno až príliš krátka stopáž... :-) P.S. Marky Mark v dokonalej forme svojho života. ()

bari68

Ak keď americký futbal môže byť niekomu ako šport proti srsti , tak táto autobiografia v štýlu Rockyho(obyčajný fanúšik z ulice dostane príležitosť a tú zúročí) bola veľmi príjemnou zábavou. ()

casioa....

Hold môjmu najobľúbenejšiemu hráčovi amerického futbalu (po Forrestovi Gumpovi, samozrejme :) a tiež najlepšiemu klubu, aký na trávnikoch NFL kedy hral. Skromný a nevtieravý výkon M.Wahlberga, niekto by mohol povedať, že skoro "jebe na to", ale mne to tu sedí, tak f*ck off :P Nič veľké, plné klišé (ako to už väčšinou pri takýchto snímkoch býva) ale aj tak, pre mňa napriek všetkému dobré. ()

borec999

Samotný príbeh Vincea Papaleho je asi zaujímavejší ako film o ňom. Ten je ťažko priemerný, z hľadiska vyvolania emócií a dojatia prekvapivo sterilný a väčšinu času len tak voľne, nevýrazne plynúci. A určite mu z môjho pohľadu nepomohlo ani to, že americký futbal ako šport vnímam ako totálne nezaujímavý, čo chápem že síce nie je moc objektívne zdôvodnenie toho prečo ma film neoslovil, ale čo už- nikto z nás nedokáže byť 100%ne objektívny.. Zlý film to nie je, ale v kategórii podobných športových dojemných príbehov outsiderov podľa skutočnej udalosti, sa dá nájsť oveľa viac zaujímavejších kúskov. Viď Orol Eddie alebo aj staršie Kokosy na snehu. 50% ()

Hanys_

Sportovních filmů vznikla v posledních letech spousta, ale tenhle řadím jednoznačně k těm slabším. Nálepka "Based on true story" je sice fain - ale ani ta nepřekryje fakt, že se tady jedná o ryze televizní nudu. 3/10 ()

Hopper

Ďalší športový film/dráma z prostredia amerického futbalu, inšpirovaný skutočnosťou. Myslím si že veľa ľudí u nás táto téma nechá úplne chladnými, keďže ani hlavná postava ani zvyšok okrem insiderov nebude nič hovoriť. Výsledkom je priemerný film s priemernou výpravou a nadpriemerným hereckým obsadením. ()

cab

Vince Papale (Mark Wahlberg) je velky fanda americkeho fotbalu, takze neni se cemu divit, kdyz prijde o manzelku i o praci. Ke sve fotbalove vasni ho privede naborovy kemp mistniho tymu a nasledujici vyvoj deje je jako ve vetsine dnesnich sportovnich filmu. Ani tomuto se v zaveru nevyhne stastny a uspesny konec v oslavnem kruhu. Trh je prehusten podobnymi a vylozene lepsimi kousky. 40% ()

Kovaja

Pěkná podívaná,Wahlberg skvěle stvárnil roli Vince Papaliho který to rozhodně neměl lehké se prosadit do mančaftu Eagles jako amatér ()

Mičl

Mám rád filmy z dílen Walta Disneyho (už od dob kdy sem se plavil na Kačerech). Autentické sportovní drama opravdu slušně natočené, zajímavá kamera, která realisticky vykresluje fotbalové zápasy ať už ty ze zablácených plácků, či ty ze slavných stadionů. Příjemný výkon sympatického Marka Wahlberga, který se na roli vcelku hodí a rozhodně chytat umí. Jestli příběh Vince Papaleho není americký sen tak pak už nevím:) ()

dopita

Moc se mi do filmu nechtělo, nemám rád ani Marka Wahlberga (opět k ničemu jako vždy) ani Grega Kinneara (ten ušel) a americkej fotbal je podle mě bezduchá hra pro burany. A on to je kupodivu docela pěknej film. Sice je to pohádka (ovšem pozor, natočená podle skutečných událostí), ale nenudí a nemá hluchých míst. Škoda jen toho topornýho Wahlberga... ()

Witta

Podobny sportovni pohadky mam proste rad, celkem snadno me dokazou dojmout. Marky Mark zde hraje mozna az prilis kladneho hrdinu, ale na kvalite filmu to neubira. "Vitezove a porazeni" jsou o tridu lepsi, ale tohle rozhodne neurazi a neni ani nutne byt fandou americkeho fotbalu. ()

angloumene

Všechno a všichni jsou pořád víc a víc rozjetý a všechno víc a víc jde a najednou to prostě skončí a čau... No vlastně proč ne, ale když k tomu přidám ten dost černobílý vývoj událostí, kdy je všechno strašně super, anebo strašně na nic, tak mi z toho vyplývá, že nepřemožitelní možná jsou, ale na víc jak průměr nestačí. ()

sona123

Tak trochu retro, že je docela sranda se na ty fešáky v tesilkách a s kotletami dívat, ať už se jedná o Wahlberga, nebo o Kinneara. Oběma jsem pak držela palce, ať jim to spolu vyjde. Film je klasický - o sportovním hrdinovi, který ke slávě došel a my sledujeme jeho cestu. Má to silná místa, budilo to ve mě spoustu euforie a to je přesně to, co od takového filmu čekám. Nemám výhrady. ()

filipvrbik

Jeden z nejlepších sportovních filmů, je sice jasné jak to dopadne, ale tentokrát to není díky vizi tvůrců, ale skutečným příběhem (snad až pohádkovým a proto nepřekvapí, že se role ujal Disney). Mark Wahlberg je borec- zpívá, pak začal hrát a nakonec si v pětatřiceti střihl i fotbal (nic jednoduchého podotýkám). Prostě u mě hodně dobrý...95% ()

mira007

Tím, že to bylo dle skutečnosti to má samozřejmě daleko vyšší hodnocení, životopisný, sportovní, romantický a trošku dramatický film, který byl sice jednodušší a celkem předvídatelný, ale dobře vyprávěný a mne to bavilo. ()