poster

Zombies: Den-D přichází

 • USA

  Day of the Dead

 • Slovensko

  Zombies: Deň-D prichádza

Horor

USA, 2008, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vampireman
  odpad!

  Pomatený zombie-vojáci s útočnejma puškama for the win...(30.6.2013)

 • Lyli
  ***

  Kdy si pustit tenhle snímek? Za 1. Ve chvíli, kdy už týden zmíráte na virózu a nevěříte, že by mohla skončit. V tom stavu vám určitě zvedne náladu, jaký přerod vás možná čeká. 2. Pokud už jste znudění svěžími a sličnými maratónskými běžci. Zombosprintér by v reklamě na Najky, vypadal přece tááák hezky! 3. Pokud chcete zaručený návod, jak se rychle, a co nejvíc neefektivně zbavit munice. Jj, dej do ruky zbraň vojákovy a už si nevystřelíš...(20.6.2014)

 • 2-Xtreme
  **

  Zabudnite na dusnú a klaustrofobickú atmosféru z Romerovho originálu. Vlastne zabudnite úplne na pôvodný Day of the Dead (´85). Tento film je síce rekame, ale ani na chvíľu mi to tak neprišlo. Len má rovnaký názov. Miner film natočil po svojom a nedopadlo to bohviejako, kedy to aspoň poňal vtipne ako napr. Lake Placid(a nie trápne). Za zmienku stojí, že je tam jeden hlavný zombík :) zombíci vedia strieľať a skákať ako spidermani ba dokonca jeden je vegetarián a tak nevraždí :D Akože sorry, ale poriadna hovadina. Dávam 40%(z toho 10% za sexy Menau Suvari a za občas pekné gore.) Ale nebyť Suvari tak idem ešte nižšie. Jeden z najhorších zombie filmov a remakov vôbec!(5.3.2008)

 • Jino
  *

  A je tu další remake klasiky od G. A. Romera. Tentokrát se ale nedrží stejné dějové linie jako originál - musím říct, že naštěstí. Celkově je to hodně béčkový horor, který postrádá snad vše na co jsme od Romera zvyklí. Co tady naopak přebývá je jistá nelogičnost všeho. Zombies lezou po stropech, skáčou do dálky, skáčou z oken patrových budov - samozřejmě se jim nic nestane, ale naopak stačí svižná ránka do hlavy a nezbude z ní nic. Ne, že bych byl proti zombie remakům nějak zaujatý, ale tohle bylo hodně špatné - herci jsou neuvěřitelně neuvěřitelní a dodíval jsem se na to jen z úcty k tomuto subžánru hororu. Steve Miner mě zklamal, rozhodně jsem od něho čekal víc než špatný video film. 20%(12.4.2008)

 • Tuxedo
  **

  Tak předně, veterán Miner vůbec nectí předlohu. Lidé zde neumírají, ale pouze se mění v nesmyslně se pohybující lidožravce, což je důsledek nějakého omylem spuštěného viru. Miner je bohužel navíc značně za zenitem, nedokáže vykřesat opravdovou atmosféru, ani předložit sympatické postavy (Mena Suvari v hl. roli je...bezkrevná). Výhodou je hodně krátká stopáž, díky níž to slušně uteče. To je však na remake klasiky v rukou zkušeného režiséra trochu málo.(16.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace