poster

Zombies: Den-D přichází

 • USA

  Day of the Dead

 • Slovensko

  Zombies: Deň-D prichádza

Horor

USA, 2008, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ***

  Natočeno podle filmu George A. Romera "Den mrtvých" [ Zdroj : úvodní titulky ] CITÁT - Rozkaz zněl - udržet tohle posraný, pardon, vaše posraný město odříznutý........... Je to o zombíkách a o lidech, co se snaží přežít, klasika. Na snímku je nejzajímavější kamera, která je stále v pohybu, ale nepůsobí dojmem roztřesené ruky. Neustále někam "pluje", sesekává záběry, létá, vzdaluje se a podobně. U některých filmů mi to vadí, ale tady to kupodivu nepůsobí rušivě. Naopak. V pohybu jsou i zombie. Jejich rychlost je neskutečná. Lezou i po stropech a stěnách, krev při jejich hodování stříká úplně všude. A hlad je velký. CITÁT - Musíte mířit na hlavu......... V českém překladu se opět zjevuje slovíčko doprčic. Nebo bych ho měl napsat - Do Prčic ? Z úst vojáka americké armády znějí Prčice docela vesele, ale pochybuji, že význam slova zná. Tedy on to netuší, že ho v čechách takto nadabují, ale našinec si toho paradoksu všimne. Pyrotechnické scény okolo 44 minuty jsou hodně přehnané. Naštěstí nepostrádá film humor a tak se chutě vyrovnávají. DIALOG - Proč jsi mě ještě nesežral ? Je to vegetarián. Tak ať si mě nesplete ze sojovým masem.............. Zde opět účinkuje černý herec, co má plnou hubu rasistických keců. Jmenuje se Salazar a hraje ho Nick Cannon. CITÁT - Někdo z nás tu byl nakažen. Všichni jsme ohroženi........(27.1.2012)

 • Lyli
  ***

  Kdy si pustit tenhle snímek? Za 1. Ve chvíli, kdy už týden zmíráte na virózu a nevěříte, že by mohla skončit. V tom stavu vám určitě zvedne náladu, jaký přerod vás možná čeká. 2. Pokud už jste znudění svěžími a sličnými maratónskými běžci. Zombosprintér by v reklamě na Najky, vypadal přece tááák hezky! 3. Pokud chcete zaručený návod, jak se rychle, a co nejvíc neefektivně zbavit munice. Jj, dej do ruky zbraň vojákovy a už si nevystřelíš...(20.6.2014)

 • mm13
  *

  ...študentský film (pri práci na ktorom by polovica realizačného tímu hororu nerozumela ani ho nemala rada) by horšie nedopadol...(11.5.2009)

 • SOLOM.
  ***

  Další průměrný zombie snímek, který stačí vidět jen jednou. Podle zdejších komentářů jsem však očekával totální propadák, ale místo toho jsem byl nakonec docela spokojený. Děj docela rychle odsýpá, zombie sice skáčí lépe než spiderman, ale jejich kosení se mi líbilo. Asi nejlepší byl ten černoch, který si vytvořil provizorní kopí. Ani masky nepatřili mezi nejhorší a výkony většiny herců se dají rovněž přežvejknout.(6.6.2010)

 • 666teen
  *

  No nazdar bazar! Jsem nepoučitelný trulo. Přes všemožná varování, že je to blábol nad blábol jsem neposlechl, zhlédl a přetrpěl. Opravdu nemám ponětí co má TOHLE společného s Romerovým originálem. Asi uniformy. Mena Suvari celý film tak moc rozšiřuje chřípí, až jsem se bál, že jí mozek vypadne nosem. Nemrtví běžci po stropě jsou k smíchu a zamilovaný zombivec vegetarián je v záplavě tělních tekutin za trapáka roku....Kam se sakra poděli ti nádherní, ohnilí šouralové? Až budu chtít vidět mrtvé olympioniky, pustím si Mnichov od Spielberga.(30.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace