Zombies: Den-D přichází

Zombies: Deň-D prichádza

Horor

USA, 2008, 87 min

• J*A*S*M

Tak tohle je fakt velkej průšvih. Zombíci tu umí nejenom běhat, ale i nadpřirozeně skákat, střílet z pušek, prolézat ventilací, popřípadě lézt po stěnách a stropech. Navíc vypadají opravdu ultra nestrašidelně a vydávají zvuky, které na tváři vyvolají pobavený úšklebek, namísto plánovaného vyděšeného. Gore je tu četné, nicméně strašně nepřesvědčivé, postavy se chovají jako naprostí kreténi a závěr tomu všemu už jenom nasadil korunu. Dvě hvězdičky jsou dostačující odměnou za to, že má ta kravina alespoň slušný spád, takže nenudí.(11.2.2008)

• Vyrida

Rozhodně to není zase tak špatné, jak to možná podle mého hodnocení může vypadat, ale v posledních dnech mám zkrátka trochu přezombiováno, takže mě na tomto jinak typicky vizuálně průměrným filmu, naštvala ta scénaristická pohádka plná úsměvně hloupoučkých scének, kterou jsem prostě špatně zkousnul. Nechci příliš spoilerovat, ale z těch stupidně a navíc ještě děsně okatě počitačově zrychlených pohybů nemrtvých okořeněných ultra klokaními skoky, mi bylo nevolno. Z herců mě pak prakticky navíc nikdo nedokázal zaujmout na tolik, abych mu ve finále dokonce držel své upocené palečky, takže jsem to ve finále dokoukal jen z povinnosti, aby se jakože neřeklo. Závěrečná scéná, pak samozřejmě musí celé toto cirkusová představení podtrhnout, jak jinak že? Proto pokud hledáte z této tématiky něco stravitatelného, kouknul bych se třeba raději po francouzským La Horde, který nabízí minimálně o ten jeden stupínek lepší zážitek.(11.3.2011)

• Hakha

Nezajímavá, nenápaditá a nudná podívaná. Zbytečný remake kde i herci hrají otřesně. Mé hodnocení 1 hvězdička...(28.8.2010)

Po kritice a hodnoceních na csfd jsem si myslel, že budu zklamaný, ale opak je pravdou. Mena Suvari se mi nelíbí, ale tu mi fakt padla do okaa vůbec všichni herci se mi líbili. Ta uniforma Meně sekla. Samozřejmě to bylo plné nesmyslných věcí, jednou zombie skáčou přes půl ulice a podruhé nemůžou vyskočit na hlavní hrdinku v šachtě, ale které béčko není. A Zombie vegetarián pobavil - slušné 3* 65%(21.6.2008)

No tak todle nebylo sakra vůbec zlí,spíš naopak. Byl sem mile překvapen. Ten film má pořádnou porci akce jak má být,efekty taky celkem zdařilý a zombie vypadaly přesně tak jak vypadat mají. Snad jenom byly na můj vkus až přliš rychlý a celkem dobře jim to občas myslelo. Z filmu s tak malým rozpočtem vytáhli ale maximum si myslím. Lepší 3*(9.3.2008)