poster

Zombies: Den-D přichází

 • USA

  Day of the Dead

 • Slovensko

  Zombies: Deň-D prichádza

Horor

USA, 2008, 87 min

Režie:

Steve Miner

Scénář:

Jeffrey Reddick, George A. Romero (původní scénář)

Kamera:

Patrick Cady

Hudba:

Tyler Bates
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Smok
  **

  Zhodou okolností som tento počin videl v ten istý deň ako Romerov "Day of the Dead". To, že by sa malo jednať o remake sa dozvedám až tu a ani na chvíľu mi to tak nepripadalo. Skôr som si miestami myslel, že mám dočinenia so zombie komédiou (šprintujúci zombie, zombie bez nôh plaziaci sa ventilačnou šachtou). Nehovoriac o tom, že po scénaristickej stránke film kríva ako zombie strelený do predkolenia. Kdeže je tá bezútešná atmosféra a pocit stiesnenosti, ktoré som mal pri pohľade na originál? Pri sledovaní Meny Suvari v maskáčoch sa síce dostavili isté pocity, ale tie by som skôr nazval rozpačitosťou.(10.2.2009)

 • juta
  ****

  Proč to vždycky musí něčím zkazit? V ostatních zombie filmech chodí, nebo běhají pomalu. V novodobém Úsvitu mrtvých běhají normálně a tady si řekli, že ještě přidají a stanou se z nich spidermani lezoucí po stěnách a všechno je až moc zrychlené. Trochu horší **** hlavně díky spidermanům, jinak obsazení ušlo a atmosféra se taky povedla.(23.8.2012)

 • Frajer42
  odpad!

  Neskutečně nezáživná blbost. Tento snímek je exemplárním příkladem hrubě nefunkčního hororu, ba dokonce i hrubě nefunkčního filmu. Pár scének rozhodně nezachrání zbytek plný absolutního zhnusení snad nad vším. Směšnými herci počínaje a těžce ubohým příběhem končeje. Nevěřím, že se tahle hovadina mohla někomu třeba jen malinko zamlouvat. Moc nechybělo a chcípl jsem nudou. Škoda jakýchkoli dalších slov. Zhlédnutí jen na vlastní nebezpečí.(17.8.2015)

 • iamek
  **

  Tak tohle je asi revoluce v zombies filmech. Teda nepamatuju si film kde zombies střílejí, běhají, myslí, skákají, lezou po stěnách nebo prolezají ventilací. Tohle se hrubě nepovedlo a nazývat to jako remake chce asi hodně odvahy.(17.12.2009)

 • LIVINGDEAD
  *****

  Skvělý horror, zombící vypadají hrůzostrašně, ke všemu umějí lézt po stropě a jsou neuvěřitelně rychlí. Jeden z lepších horrorů roku 2008.(22.3.2008)

 • - Rhodes (Ving Rhames) má ve filmu zbraň Beretta 92FS ráže 9x19 mm. (dc125)

 • - Pri úteku z nemocnice používa Sarah (Mena Suvari) pištoľ M9, ktorý má kapacitu zásobníka 15 nábojov. Môžeme si všimnúť, že Sarah z neho vystrelí 23 krát bez toho, aby zbraň nabila. (ShortyIC)

 • - Budova rádia se nachází na ulici Elm Street, která odkazuje na sérii Noční můra v Elm Street. (Holina)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace