Zombies: Den-D přichází

Zombies: Deň-D prichádza

Horor

USA, 2008, 87 min

• Ony

Všechno špatně: zombies, které nejsou zombies, lekačky, při kterých jsem se vůbec nelekala, efekty pro miminka, tupí hrdinové, z nichž jeden vypadá jako Michal Suchánek. A největší nesmysl a sprosťárna? Samozřejmě název. Kromě toho, že je úplně scestný, protože s Romerovou klasikou se to nedá srovnávat ani zdálky, byl také jediným důvodem, proč jsem tohle viděla (a asi nejsem sama). Dlouho mě nic tak neotrávilo.(27.12.2008)

Na zoombie mám prostě slabost :)(27.4.2009)

• Žralok

Já mam Romerovo zombíky rád a Snyderovo Úsvit se mi taky líbil ale takhle zničit zombie film a ještě tvrdit že je to remake filmu se kterym to má ve výsledku společný jenom to že tam jsou zombie (který jsou strašně provedený) to je fakt odpad! 1 hvězdička za Menu Suvari :-)(5.7.2012)

• J*A*S*M

Tak tohle je fakt velkej průšvih. Zombíci tu umí nejenom běhat, ale i nadpřirozeně skákat, střílet z pušek, prolézat ventilací, popřípadě lézt po stěnách a stropech. Navíc vypadají opravdu ultra nestrašidelně a vydávají zvuky, které na tváři vyvolají pobavený úšklebek, namísto plánovaného vyděšeného. Gore je tu četné, nicméně strašně nepřesvědčivé, postavy se chovají jako naprostí kreténi a závěr tomu všemu už jenom nasadil korunu. Dvě hvězdičky jsou dostačující odměnou za to, že má ta kravina alespoň slušný spád, takže nenudí.(11.2.2008)

• Hakha

Nezajímavá, nenápaditá a nudná podívaná. Zbytečný remake kde i herci hrají otřesně. Mé hodnocení 1 hvězdička...(28.8.2010)