poster

Zombies: Den-D přichází

 • USA

  Day of the Dead

 • Slovensko

  Zombies: Deň-D prichádza

Horor

USA, 2008, 87 min

Režie:

Steve Miner

Scénář:

Jeffrey Reddick, George A. Romero (původní scénář)

Kamera:

Patrick Cady

Hudba:

Tyler Bates
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mm13
  *

  ...študentský film (pri práci na ktorom by polovica realizačného tímu hororu nerozumela ani ho nemala rada) by horšie nedopadol...(11.5.2009)

 • Smok
  **

  Zhodou okolností som tento počin videl v ten istý deň ako Romerov "Day of the Dead". To, že by sa malo jednať o remake sa dozvedám až tu a ani na chvíľu mi to tak nepripadalo. Skôr som si miestami myslel, že mám dočinenia so zombie komédiou (šprintujúci zombie, zombie bez nôh plaziaci sa ventilačnou šachtou). Nehovoriac o tom, že po scénaristickej stránke film kríva ako zombie strelený do predkolenia. Kdeže je tá bezútešná atmosféra a pocit stiesnenosti, ktoré som mal pri pohľade na originál? Pri sledovaní Meny Suvari v maskáčoch sa síce dostavili isté pocity, ale tie by som skôr nazval rozpačitosťou.(10.2.2009)

 • hippyman
  ***

  hohó, no tak to zas byla jízda... nedělal jsem si iluze o nějaké originalitě, ale aby (spoiler alert) zombíci přemýšleli, používali střelné zbraně a zůstávali vegetariány i po "smrti" (spoiler alert end), to už bylo fakt moc... americká krás(k)a v uniformě, celkem dobře nasnímané akční segmenty a moje slabost pro béčkové zombies-filmy to jakžtakž zachránily na závěrečných 50%.(20.11.2008)

 • Caelos
  *

  Velmi špatný remake, nebo spíše film inspirovaný Dnem mrtvých od George Romera. Všechno špatně.(27.10.2009)

 • Campbell
  **

  takže tohle si umě můj oblíbenec Miner solidně posral. Sakra já mám tohohle tvůrce strašně rád, natočil nejlepší díl Pátku 13, natočil Jezero a plno dalších kvalitních filmů. Proč? Proč natočil takovýhle znásilnění klasiky? Každá scéna byla jako bodnutí nožem. Kdyby to natočil nikdo jinej tak bych šel možná o jednu hvězdu víc. Ale takhle? Takhle dávám slabé 2*. A to jen a díky gore které bylo kvalitní a nešetřilo se s ním a masky zombáků taky nevypadaly nejhůř. A i Suvari u který jsem nevěřil že může bejt sexy tak v tý uniformě jí to sakra sekne. Ale nepřestanu si klást otázku proč?(29.9.2012)

 • - Pri úteku z nemocnice používa Sarah (Mena Suvari) pištoľ M9, ktorý má kapacitu zásobníka 15 nábojov. Môžeme si všimnúť, že Sarah z neho vystrelí 23 krát bez toho, aby zbraň nabila. (ShortyIC)

 • - Budova rádia se nachází na ulici Elm Street, která odkazuje na sérii Noční můra v Elm Street. (Holina)

 • - Rhodes (Ving Rhames) má ve filmu zbraň Beretta 92FS ráže 9x19 mm. (dc125)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace