Saw 3

• USA Saw III (více)

„V každém muži je skryto dítě. Chce si hrát," řekl před sto lety básník Christian Morgenstern. Jigsaw tuto jeho moudrost dovedl k dokonalosti. Když díky pomoci své nové učednice Amandy (Shawnee Smith) zmizel, vůbec nepřestal zasahovat lidem do osudů. Stále dál tahá za všechny provázky, intrikuje jako šedá eminence proti všem, kteří si neváží života a co víc, všechno dělá jen pro jejich dobro. Doktorka Lynn Denlon (Bahar Soomekh) nemá ponětí, že je další na jeho seznamu "vyvolených". Jednou po noční službě v nemocnici ji Amanda unese a odvede do opuštěného skladiště, kde je Jigsaw (Tobin Bell). A toho musí udržet naživu, dokud se Jeffovi (Angus MacFadyen) nepodaří dokončit jeho hru. Jenomže Jigsaw nikdy není tak nemocný, aby nemohl dohrát svou hru. A on si hraje rád... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

klerik

Jigsaw si so mou opäť skúsil zahrať hru... a opäť prehral. To, že každá časť trilógie je guláš, patrí k žánru , lenže trojka premiešava do kopy všetky tri časti a pôsobí to dosť hlúpo. Niktoré scény sú len nechutným upgradeom jednotky, scenáristickou bezradnosťou to pripomína dvojku. Saw 3 svojou neschopnosťou vyzdvihuje filmy ako HOSTEL či KOCKA 0. Má však jednu zázračnú schopnosť a to, že po 20 minútach nudy si človek zvykne a dokáže ho dopozerať. Na čom sa však podpísala hlavne vyhrotená brutalita, ktorou S3 necháva svojich starších bračekov ďaleko za sebou. Nie je to dobrý film, ale pre tých pár brutálnych momentov sa oplatí trochu si vytrpieť. Ide len o to, či máte žalúdok a nervy na takúto hru... ()

Chrustyn

I když to zní neuvěřitelně tenhle díl je rozhodně nejbrutálnější a také nejslabší z krvavé trilogie. Jediné čím film překvapí je opět (docela překvapivý) konec. ()

SeBig

Tenhle díl se točí spíš kolem Amandy, kterou já nesnášel. Jinak některý mučici nástroje dobrý a nechutná operace jigsawa. ()

LaciLC

Z prvého dielu som mal vynikajúci pocit, bolo to niečo veľmi atmosférické a inovatívne, dvojka bola ešte tiež dosť slušná. No tretí diel je trochu rozporuplný. Brutalita a "špinavosť" sa nevytratili, ale s tou atmosférou to už nebolo ono, bolo to dosť nudné, no dá sa to ešte prežiť. Po zhliadnutí prvých 2 dielov som bol teda ohromený a čakal som, že táto lacná séria bude skvelá. No škoda, že s každým pribúdajúcim dielom sa kvalita znižuje.**a 1/2 ()

korbitch22

Pro mě tedy jednoznačně nejslabší díl celé série.Já bažim po tom příběhu JigSawa,mě nejde o tu krev a ty pasti a to všechno,já u Sawky žeru ten děj a historii toho vraha.Ve třetím díle je vše celkem slušné,jak herci,tak i ucházející pastičky,jenže otázek je neskutečný kvantum a vy se opravdu místy velice snadno v překombinovaném ději stratíte,což mohlo spoustu lidí odradit,ale záměr byl jasný,tou dobou se už jasně mluvilo o 4tém díle,tudíž nás tvůrci zahltili vším možným,aby se fanda prostě víc těšil na další díl :-)Záleží jen na divákovi,jestli chce hru na otázky a otázky :-) hrát snimi...MAKE YOUR CHOISE :-) 65%. ()

heyda

Je mi líto, ale z 5 hvězdiček, které si zaslouží předešlé díly jsem musel klesnout až na dvě. Příběh už je přiliš nacucaný chybami, hloupostmi a především mě naštvalo, že místo myšlenky zde sázeli tvůrci na kubíky a kubíky krve a taky rozsekaných prasat. Závěrečné rozuzlení ani nemělo ty pořádné grády. Trochu jsem tušil, že už bude pila tupější, ale že to tvůrci až takhle strašně s prominutím pojebou??? Velké zklamání a po zhlédnutí celé série jednoznačně nejslabší díl!!! ()

jojinecko

Preč sú časy a kvalita predchádzajúcich dielov...Trojka už len varí z vody a je zúfalou snahou vytrieskať čo-to z originálneho námetu. O niečo lepšie ako Hostel:) ()

Dr.film

Další pokus o "vykřesání" posledních drobáků s klasiky jménem Saw. Naprosto soběstačný a svým způsobem i geniální první díl se za svého v pořadí již druhého brášku muže po právu stydět. Přímí tah na "ultra pointu" ve svém finále ztrácí poslední zbytky svého dechu a to díky velmi kostrbatému scénáři, který prostě "nenaladí". Možná proto závěr spíše vyšumí do ztracena, než-li by šokoval. I přes celkovou lehčí podprůměrnost nese snímek dva klady: jedním je navození odpudivé atmosféry - dalo by se říci charakteristické pro Saw a druhým kladem jsou výborné pasti, které alespoň z části uspokojili mou úchylnější stránku. ()

Flego

Úbohý zrecyklovaný odpad, ktorý bol pomerne inovátorský a zábavný, keď ešte nebol odpadom ( jednotka ). Lenže od tej doby ubehlo trochu času a chcelo by to niečo nové... nielen vykrádačky samého seba a samoúčelnej brutality. ()

anais odpad!

Zbytečně brutální a překombinované. První díl mě naprosto nadchl. Jeden uzavřený prostor, a přitom ty nejvypjatější scény… Tohle je ale naprosto zbytečné rozpitvávání už dávno mrtvého příběhu. ()

HellFire odpad!

"V každém muži je skryto dítě. Chce si hrát," řekl před sto lety básník Christian Morgenstern. Tak proc toho nevyuzit, rekli si nejspis v Hollywodu a doji kravu, i kdyz uz je out of milk. Stupidni scenar, strih, kamera, herci a "pribeh" me udrzely dokonale nudneho po celou dobu. Nejspis doslo k celosvetovemu vymivani mozku, jinak si nedovedu vystvetlit, jak muze tenhle film vydelavat. ()

SOLOM.

O malý kousek lepší než díl předešlý. Tentokrát se režisér snažil zaútočit na diváka brutalitou a to se mu docela povedlo. jen mi vadilo, že to už byla jiná hra o přežití. tentokrát oběti neměli žádnou šanci na vlastní záchranu a byli odkázáni na ožralu, který vždycky čekal až zaprší. Konec si mohli odpustit. Nejvíc mě naštvali když zabili tu policajtku. ()

eraserhead666

Má nejoblíbenější a dle mého názoru nejlepší část série, kterou měl celý fenomén Saw skončit. Vynikající pasti, z nichž až mrazí (žena v mrazáku), zvedá se žaludek (drtička na prasata) nebo nepříjemně mravenčí po celém těle (chlápek v řetězech). Úvodní drcení kotníku taky není pro každou náturu. Lepší úvodní scénu jsem již dlouho neviděl. Další potěšující fakt je konečně více prostoru (i když to je jen pár minut, chtěl bych víc) pro mou oblíbenkyni Dinu Meyer, jejíž skon jsem skoro oplakal. Jak říkám, tímhle to mělo skončit a skončilo by to v nejlepším a všichni by jsme se vyhnuli zklamání z dalších zbytečných a čím dál zmatenějších částí. ()

ARI50

Třetí pila mi dala dobře zabrat wau tady byly nápady originální, dostal jsem nové tváře super příběh a chci další várku. ()

Bauer

Po všech možných recenzích a po nízkém procentuálním hodnocení zde jsem se docela i bál na to vůbec podívat.Ale jsem opět nadšen!!! Po zdařilé dvojce, je zde díl třetí, který přínáší opět nové a originální nápady. Úvodních 20 minut byl pro mně silný zažitek a koukal jsem s otevřenou pusou do kořán a říkal jsem si, jak vůbec může někdo něco takového natočit.Prostě dokonale brutální!!!! Jenže ani po 20 minutách, kdy jsem čekal, že se z toho stane kravina, to neztrácí tempo a má to stále neuvěřitelně skvělou atmosféru. Je pravda, že konec byl trošku zmatený ale opět se nás snaží šokovat a podařilo se to!!!! Vím, že jsem asi divný, když dávám plný počet hvězdiček ale já mám thrillery, které jsou brutální a promyšlené jako je tento rád. Pokud vzikne další díl, tak budu jedině rád!!! ()

mm13

Asi som divný, ale čo vám vadí? Tvárite sa akoby prvá časť bola neviem aká existenciálna záležitosť, pritom sa jednalo o rovnakú kravinu akou je aj druhá aj tretia časť. Nepostrehol som výraznejší pokles kvality s výnimkou minima nových vecí. Ale aj tak v pohode, stále veľmi pekné pasce, poťahovanie za divákov nos a najmä nepríjemné zimomriavky po dopozeraní, kedy som si aj tentokrát vravel, že už kurva so svojim životom niečo urobím, lebo si po mňa Jigsaw príde. Mám rád túto trilógiu! (napriek záveru a ohlásenému Saw IV dúfam, že je koniec) ()

becki_tu

Hra skončila. Nebo ne? Třetí díl má slušnou úroveň a ani zde si nemyslím, že by šlo o mlácení prázdné slámy. Brutální krvavé hry, sadistické scény a hustá atmosféra s parádními interiéry se opět starají o to, aby se divák ani chvíli nenudil. Škoda jen pasáží, které zbytečně trhají a překombinovávají jednoduchý děj. Jinak nemám vážnější výhrady, mohlo to dopadnout stokrát hůř. Celou sérii tak zatím hodnotím jako hodně povedenou a ikdyž není moc na co navázat, určitě bych byl pro další pokračování. 65% ()

Leprechaun se možná vrátí

Leprechaun se možná vrátí