Prci, prci, prcičky: Nahá míle

• USA American Pie Presents: The Naked Mile (více)
všechny plakáty

Erik Stifler je možná jediným Stiflerem, který ukončí střední školu a bude stále panic. Sice má přes dva roky přítelkyni Tracy, ta se ale ještě na sex necítí připravená. Jednoho dne se Tracy rozhodne, že se s Erikem pomiluje, sejdou se v suterénu jejich domu, ale téměř v nejlepším je překvapí Tracyin otec. Eric zase o panictví nepřišel a Tracy se vrátí ke svému názoru o nepřipravenosti na sex. Eric usoudí, že už to takhle dál nejde, a proto se s kamarády Ryanem a Grahamen zúčastní nechvalně známého závodu Nahá míle, při kterém musí přeběhnout školní dvůr bez oblečení. Každý z kamarádů si najde přítelkyni a také Eric se začne bavit s půvabnou blondýnkou Brandy. Přesto ale stále myslí na Tracy, a dokonce jí zavolá. Ona mu však opakuje, že tenhle víkend si může dělat, co chce... (TV Nova)

Godhaj odpad!

,,Přestaň už s tou logikou, Tracy, jsme holky. Kluci věděj, že nebudeme jednat racionálně, nemáme to v povaze." Scénaristický zmar a nesympatičtí hrdinové, to je jen špička ledovce tohoto nesmyslného nástupce legendárních Prciček. Už klasický a otravný příběh o partnerské věrnosti zde doplňuje nudistický běh na jednu míli a spor hlavních hrdinů s bandou liliputů. Stiflerů je už tolik, že ani nejdou spočítat, další postavy jsou zde akorát do počtu, a ani nejsou nijak charakterizovány. Bohužel se tento film táhne neuvěřitelných 97 minut, ačkoliv mám pocit, že jsem u tohoto filmu strávil minimálně čtyřikrát delší dobu. I povedené soundtracky předchozích dílů zde nahrazuje podivná ,,party" muzika, která je možná moderní, ale mně připadá nudná. ()

Daginka odpad!

Nuda, nuda, šeď. Nejvíce mě na dílech od Prci, prci 4 - 7 štve, že se to dál jmenuje jako celá filmová série. To jest, že je prodává název celé série + jméno Stifler (dycky jde o nějakýho pošahance z rodiny Stiflera). Strašný. Ale jelikož je zkouškový, tak mám asi masochistický sklony -> kouknu na komplet celou sérii. Ale hlavně proto, že je to slušná kulisa, kterou nemusíte vnímat (můžete usnout nebo se učit), a taky proto, jestli se tam třeba ještě neobjeví nějaký další postavy z původní trilogie nebo info o nich. Ale odpad je to, to každopádně. ()

ANTYCHRYST

I když to s původními prcicky nemá skoro nic společného..tak já mám prostě pro tyhle usa párty komedie slabost.. :) ano ohrane klišé..moře chlastu..kozy kam se podíváš.. nekonečnej mejdan celej film.. :) od té doby ..jak se běží míle tak to frčí dobře .. 65% soundtrack jako vždy supeeer.. ()

GameboyNES

sice je to trapná nuda z nesympatickým odsazením. Nicméně je tu zase hromada koziček. A toho si vážím, bo dneska už to bejt v normálních filmech nesmí, aby to nepohoršovalo buzeranti a femynysti. ()

Rattlehead

Zatím nejlepší díl! Ta mrtvá babička je sice hodně přes čáru, ale jinak dobrá jízda, vlastně takové soft porno s romantickým zakončením. ()

Prankster

O ničem. Neslabší díl z celé pentalogie. Pokud nejste opravdu nadšenec těchle filmů tak je to ztráta času. Jenom nahé ženy a snaha být strašně free... Navíc děj je neuvěřitelně předvídatelný. Slabota ()

Lumpus

Cením velmi dobrý nápad s trpajzlíkama a docela dobrou první polovinu asi tak do doby než příjde na scénu Stifler jako ten bořík mistr v chlastu. No celkem se na to dívat dalo ale ten konec byl fakt vopruz. 3* ()

dalibor.durcak

Pětka, šestka ? Už se v tom neorientuju, jen se bavím. Kapánek slabší než Na táboře, ale stále jsem se u toho pobavil a zabil čas, kterého nelituju. Hudba bohužel docela slabá, nic neutkvělo. Další ze Stifflerovy rodiny :) Dokonce dvojnásobná porce. A nahá kozičky při běhu se musely líbit snad každému. P.S. Holky taky neměly chlupatou hruď, jsem si všiml :) ()

Mire odpad!

Je mi to ľúto ale inak nemôžem. Človeku by až slzy vyhŕkli z toho keď vidí do akých sračiek sa dostala kedysi fantastická sága tínedžerských filmov :'((( Nuž čo na to povedať, po tomto neuveriteľne napiču dieli už bude snád každý (i keď vždy zbytočný) lepší :( ()

Prubner

Už dvojka byla nastavovaná kaše a tohle už je tragédie. Veškeré vtipy (ano, oba dva) tvůrci vystřílejí hned na začátku a zbývající dvě hodiny je únavná, nekonečná nuda bez nápadu. Celou pasáž s fotbalem a liliputy považuju za trapnou, nevtipnou a úplně zbytečnou. Hlavní milostná dvojice je zcela nezajímavá, bez charismatu, bez čehokoliv, a jejich příběh je těžce předvídatelný. Navíc mě udivuje americké pojetí erotiky: kozy ukázat můžeme, ale klín za žádných okolností nikdy. ()

Olafsson

O hvězdu víc než Band Campu dávám za ty hromady nádherných (polo)nahých holek a mnohem praštěnější a uchyláčtější humor než v předchozím dílu... ()

habertek

Od čtyřky po sedmičku je to jenom samá slátanina co hrozně špiní název Prcičky! A těma liliputama dali nechutnosti a zvrhlosti třešničku na dort...jako nic proti nim! To vůbec, ale fakt sorry...polonahá svíjející se liliputka mi příjde mírně řečeno dost asexuální! ()

Grondal

Ďalší z prcičkovských potratov, a ďalší film, ktorého od hranice Odpadu delí len to, že som sa pri ňom dá sa povedať nenudil, a šokujúco ani sa necítil trápne. Toto je asi to najlepšie čo môžem o tomto filme povedať. Nechutnosť strieda nechutnosť, akýkoľvek dej sa ustrašene krčí niekde na okraji záujmu tvorcov a dá sa povedať, že tento film nemôže oceniť skutočne nikto, kto si skutočne neužíva tento najpokleslejší druh humoru. Na druhú stranu treba ale povedať, že Prci, prci, prcičky je natoľko zavedená značka, že snáď každý musí minimálne tušiť, na aký tenký ľad púšťa, keď sa rozhodne tento film si pozrieť. ()

kubilov

Smutné, že nejlepší část video filmových Prciček je vždy skoro cameo Eugena Levyho. Aspoň lepší než čtyřka. ()