Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní "Ceny pěti diamantů". Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku. (TV Nova)

Lennnnna

Na Parťáky jsem se šíleně tešila, obzvláště proto, že jsem byla navnaděna už z léta, kde jsem v letním kině shlédla dobrou polovinu a v tom nejlepším začalo najednou pršet. A že jsou kluci ve formě:o))) Na dvojku se mi doma úspěšně práší, ale myslím, že trojka se mi v přehrávači otočí ještě mockrát. Že by to bylo tím, že pro tentokrát pánové nechali ženušky doma?:o) Inu v případě mé neoblíbené Julie Roberts, žehnám režisérovi Stevenu Soderberghovi za tu velkou laskavost, kterou mi tím projevil. Ale teď vážně, já se moc bavila a ve shonu a stresu, ve kterém poslední dobou žiju mi DP výtečně zvedli náladu, což je jasný status čtyř hvězdiček. ()

Parlay

Prvních "Parťáků" si velmi vážím, k pokračování chovám určitou skepsi a třetí díl... Ta banda lupičů věkem zraje! :-) Vtipné (např. stávka dělníků v továrně na hrací kostky nemá chybu), svěží a do jisté míry i nápadité. Po celou dobu snímku jsem se ani jednou v duchu nepřistihl při naříkání si, že by tak hvězdný herecký ansábl zaváněl samoúčelností. A šlo to i bez drahých poloviček, promiňte, Julie a Catherine :-) ()

Eldrick

Kupodivu slabší než dvojka, Al Pacino oproti očekávání docela komická figurka, žádný moment překvapení a celkově vzato dost nuda, žádný pořádný vtípky, zápletka chabá. Snad nebude 4ka. ()

GILLWANDER

"Sunday" oddychovka s unikátnym hereckým obsadením, kde si každy medzi sebou férovo nahráva. Chladnokrvný Al už nie je druhý Scare Face no stále drží širšie obecenstvo na svojej strane. Film o extravagantnej lúpeži storočia je v závere ozdobený ešte vylepšovákom, kde Al prichádza o svoju zbierku piatich diamantov. Triky a hlášky sú síce občas opozerané no stále držia film na slušnom štandarde. Štvorhviezdičková, dobre vyzerajúca komédia s dobrým dejom a hercami, ktorých takto pokope často nevídame. 75% ()

dyfur

moje zaujímavosti: Rusty Ryan (Brad Pitt) nosí hodinky značky Rolex GMT Master II, Linus Caldwell (Matt Damon) nosí IWC Portuguese Chronograph a Willy Bank (Al Pacino) nosí Rolex Prince. (dyfur) ()

Katarine

O něco horší než jednička, o něco lepší než dvojka...takže něco mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Ze začátku to plánování celkem nuda, ale když se rozjela akce naplno, byl to docela fičák. Jenom Al Pacina mi pak bylo celkem dost líto... ()

SallyZen

Už ne jako chytrý první díl, ale pořád celkem vkusná zábava, kterou bych ale už neopakoval. Aspoň prozatím pravidlo "Do třetice všeho dobrého" Soderbergh pochopil. 65% ()

Martin741

Ocean´s Thirteen nema na najlepsiu jednicku, hoci sa reziser Steven Soderbergh a herecke osadenstvo snazili ako mohli. Particka zlodejov sa opat vratila ku kasinu a chcu okradnut hlavneho zaporaka, ktoreho stvarnil Al Pacino. Cakal som komedialne zvraty ako v pripade Ocean´s Eleven, ale nedockal som sa : 75 % ()

Lischai

Připadal jsem si u toho jak starý děda. "Kdo to je? Proč mu to dává? Kam to nese? Co je to za hru? Je s nima nebo proti nim? Teď se děje něco co nechtěli, ne, ne, aha, takže je to dobře? Kam zase jdou?!!" ()

M.i.k.e

když už sem si dával první dva díly parťáků, tak samozřejmě došlo i na trojku, která se mi svého času dost líbila a za ty roky se na tom nic moc nezměnilo. Není to sice úplné nadšení, ale rozhodně spokojenost. Po lehce sterilní a překombinované dvojce se do Oceánovi třináctky vrátila lehkost a humor a to prostě parťákům sluší. Jednička sice i nadále zůstane nejlepší z celé trilogie, nicméně trojka je těsně v závěsu...70% ()

dezorz

3 body za dalsi z tretich filmovych dielov co sa v sucasnosti urodili. Ma vsetko, co Danyho Partaci maju mat. Funkovu muziku, Matt Damon je tu stale za paka, pri priprave planu s aherci stale napchvaju (dokonca pittovi bolo malo). ale to je tak vsetko. jedntkoa mala smrnc, sviezi vzduch, prekvapenie. Dvojka chapala, ze musi na to ist inac, sabaparodiou, nadhladom, twistom na konci. Trojka uz ale nema vela priestoru, vracia sa spat ku klasickemu heist movie, a ten nie je nic moc, vsetko to pokope drzia len zname tvare a zmany vizual z predch. dielov. Mozno zo vsetkych trojok v kinach ta najlepsia, ale k dobremu filmu ma stale daleko. ()

marcek

Vazne famozni. Jednicka byla vazne brilantni, to mi nikdo nerozmluvi, dvojka trochu zaskripala, ale trojka tomu zase nasadila obratky. Soderbergh tady zase ukazal, ze vazne umi. Jako u kazdeho dilu, se prvni pulku "nudite" kdyz vymysleji plany, ale pak kdyz prijde ta prava akce a vsechno kolem toho, tak je to parada. Clooney a Pitt v tomhle dilu nebyly tak videt jako v predchozim, ale aspon se o kapku vic ukazali i ostatni ne?? :) ()

WoWoW

Po slabší dvojce, kde jsem se opravdu ztratil, jsem se opět dobře bavil, ale možná toho ždímání téhle partičky bylo dost. Jednou totiž ten nápad ztratí veškerou šťávu a to bych těm elegantním zlodějům rozhodně nepřál. ()

lebowski!

Už dvojka byla moc překombinovaná a nezanechala mi výraznější stopu v paměti. S trojkou je to ještě horší. Kouknu proto do obsazení. Až při přečtení Pacinova jména se mi vybaví jisté střípky z této mozaiky. Další jména jsou jen nošením dříví do lesa. Jdu na obsah. I tato indicie mi trochu pomůže - bylo to o vykrádání kasina! Překvapivé. Galerie ukáže jak Clooney nestárne, a že nedokážu z obrázků poskládat děj. Poslední záchranou je trailer, a ten opravdu už lecos naznačí! Jsem rád že jsem střípky jakžtakž poslepoval izolačkou, mezery doplníme Pittem a Clooneym v dobře padnoucích oblecích. A je to! Můžu hodnotit. Jen se mi v hlavě dere na povrch ještě jedna otázka: O čem to sakra bylo?! ()

Sandstorm

Na to kolik se ve filmu objeví hvězd docela nuda. Po výborný jedničce a tragický dvojce jsem čekal oživení a bohužel jsem se ho nedočkal (ale zas tak špatný jako dvojka to nebylo). ()

Langy10

Nejslabší díl celé trilogie. Čekal jsem od toho hodněkrát víc. Neřikám, že to dopadlo úplně katastroficky, ale nesplnilo to mé očekávání... Čekal jsem něco jako byla jednička, či dvojka, ale trojka neměla napětí, chybělo jí kouzlo, jako to bylo v předchozích dílech. Prakticky dávám tři hvězdy za obsazení a za hudbu, která je prostě perfektní a hodila se do situacích a příběh byl jak se říká "Neslaný, nemastný" ... 48% ()

Attta

Velice zábavné a zajimavé sledovat počiny těchto profesionálních lupičů. I přes některé přehnané věci, které tam pánové dělají, se mi film nikdy nezprotivil, ale myslím že to se dá lehce přehlídnout, protože to byl možná i trochu záměr režiséra:). Vynikající film s dobrou kamerou, scénářem i hereckými výkony. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Sex, pravda a video

Sex, pravda a video

01.05.2008

Tak tahle zpráva přímo žadonila o bulvární titulek. Soderbergh ve světě luxusní prostituce, Soderbergh chce pornohvězdu, Soderberghovy zážitky s profesionální přítelkyní nebo něco takového. Steven… (více)

Bradova špionáž

Bradova špionáž

24.04.2007

Tahle zpráva se do 5 sekund sama zničí... Ne, nečeká vás senzační potvrzení starých drbů o tom, že Brad Pitt by měl nahradit Toma Cruise v dalších nemožných misích. Tahle představa zůstává v… (více)