Oddechovka do pohody, kterou zase táhne stará zavedená parta. Al Pacino mi překvapivě moc nesedl (ale možná za to může špatná volba hlasu v dabované verzi, kterou jsem shlédl) a dokonce ztratil něco ze svého pověstného padoušství. Konec jsem si však zase náramně užíval. Prostě mám rád když plán klapne. :)(8.5.2010)

Mít tenhle film o něco menší rozpočet a neznámé herce nehrající tolik "na pohodu" jako Clooney, Pitt a spol., asi by to byla jen průměrná komedie. Ale protože Dannyho parťáci tohle všechno mají, je to hlavně krimi komedie v extra luxusním balení. Exkluzivní prostředí, příjemné dialogy, krásní herci (budete si ze mě možná utahovat, ale spíš než Pittovi a Damonovi bych dala přednost elegánovi Clooneymu a nazrzavělýmu Pacinovi)... Tak pohodovej film se skutečně vidí málokdy. A Al Pacino do rodinky sice moc nesedí, na druhou stranu se od něj asi nedá očekávat, že se s Clooneym bude bratříčkovat. A je pro mě takovou malou osobní radostí vidět ho zase po Kmotrovi s Andym Garciou v jednom filmu.(2.9.2007)

Do třetice všeho.. špatného. Brad se přišel najíst, Pacino si přišel zakřičet a Barkinová přišla svést Bourna. Ostatní si na natáčení užili spoustu legrace a prohráli svoje honoráře v ruletě. Výborně chlapci. Až budete přístě pořádat společnou dovolenou, nechte kameru doma.(24.11.2007)

Dannyho parťáci 3 mají jednu nespornou výhodu od jiných pokračování. Nesnaží se vypadat nabušeněji, ale pouze rozvíjejí jedno téma v širším kontextu. Základní dějová linie je naprosto identická jako v předchozích dílech, sází na tzv. "vějířový efekt" (ehm), kdy se všechny části odehrávají v tutéž chvíli a režisér je plynule překládá přes sebe. Na této linii je postaven zbrusu nový děj, ale právě díky stejným vztyčným bodům je v jistých aspektech vyprávění až nápadně podobný svým předchůdcům. Naší staří známí hrdinové opět diskutují o tom co provedou a jak to provedou, přičemž mi můžeme jejich akci zároveň studovat a porovnávat se svými znalostmi jak z jedenáctky a dvanáctky, tak i z tím, co nám poskytují v tomto díle. Celý snímek přirovnává onu slavnou větu o utírání si zadku hedvábím, jede, nikde nestaví, nemění tempo, ignoruje diváka, předhazuje pozlátko a snaží se tvářit jako pohodový film bez přilišných nároků. Hrdinové jsou elegantní, stejně tak jako hudba a kamera. Nikdo přece nečekal žádnou příliš sofistikovanou zábavu nebo snad ano? A přesně o tom to je...(10.12.2007)

Už žhavím nojbůk, hekuju přes web intranet ňáký masérský herny tady v Ňúdžersý a rozklíčovávám metodiku výher, abych obral ty zatracený zbohatlíky na lidským neštěstí o poslední cent, ehm, chcí říct halíř! To by v tom byl čert, abych s pomocí Excelu, Pinnacle Studia a mikrosoftí Kalkulačky nerozbořil celej ten prohnilej systém dostihů a sázek!(21.10.2013)