Dannyho parťáci 3 mají jednu nespornou výhodu od jiných pokračování. Nesnaží se vypadat nabušeněji, ale pouze rozvíjejí jedno téma v širším kontextu. Základní dějová linie je naprosto identická jako v předchozích dílech, sází na tzv. "vějířový efekt" (ehm), kdy se všechny části odehrávají v tutéž chvíli a režisér je plynule překládá přes sebe. Na této linii je postaven zbrusu nový děj, ale právě díky stejným vztyčným bodům je v jistých aspektech vyprávění až nápadně podobný svým předchůdcům. Naší staří známí hrdinové opět diskutují o tom co provedou a jak to provedou, přičemž mi můžeme jejich akci zároveň studovat a porovnávat se svými znalostmi jak z jedenáctky a dvanáctky, tak i z tím, co nám poskytují v tomto díle. Celý snímek přirovnává onu slavnou větu o utírání si zadku hedvábím, jede, nikde nestaví, nemění tempo, ignoruje diváka, předhazuje pozlátko a snaží se tvářit jako pohodový film bez přilišných nároků. Hrdinové jsou elegantní, stejně tak jako hudba a kamera. Nikdo přece nečekal žádnou příliš sofistikovanou zábavu nebo snad ano? A přesně o tom to je...(10.12.2007)

V každém rozhovoru s nějakou hvězdou snímku Dannyho parťáci si čtenář všimne neustálého opakování kvalit nejen snímku, ale i zábavnosti natáčení apod. Bohužel musím říct, že se to v takové míře, jak jsem očekával, nepřeneslo do snímku samotného. Ano, jde o zábavný film s hodně velkými hvězdami, ale... nepobavil jsem se tolik. Pro mě zůstává stále vrcholem druhý díl, v kterém všichni předvedli nadhled a sebe parodii v míře nevídané. V třetím díle se "pouze" všichni vtipně tváří, ale výsledek je na hranici mezi pobavením a nudou. Několik hezkých a příjemných drobností, které dotváří film a atmosféru kasina, nelze Stevenu Soderberghovi upřít, avšak to nestačí. Barevná čísla nad lidmi představující kolik již v kasinu vyhráli je fajn nápad, ale pouze fajn. Mrzí mě, že SS je režisérem, který není schopen dostat maximum ze svých herců. Pravděpodobně na place spíše panuje kamarádská atmosféra, protože jsou všichni známí herci, tak oni sami vědí jak hrát. Bez tvrdé ruky režiséra však málo kdy herci předvedou ve svém výkonu "něco navíc". Hereckých hvězd je tu možná už příliš a s velkým očekáváním přivítán další člen elity Al Pacino tentokrát nepotěší jak každý očekával. Už se podle mě svým rolím tolik nevěnuje, jako dřív a proto je jeho záporák lehce obyčejný hamižný hajzlík bez ničeho navíc. To trochu zamrzí, ale na druhou stranu nezklame trojice Clooney-Damon-Pitt, i když poslední jmenovaný už nemá ve snímku tak velkou roli, jak by si hlavně ženská část publika žádala. Celkově jde tedy o slušné zakončení trilogie(pokud tomu tak opravdu bude), ale jistě ne nejlepší díl trilogie. Doufám, že se všichni znovu potkají, aby konečně ze sebe dostali to nejlepší co v nich je.(5.10.2007)

Není náhodou třináctka nešťastné číslo, Stevene? Návratem k osvědčenému nějaké zbytky sex-appealu z jedničky zůstaly, ale už mě v této sérii začíná ten silikon vystupující z Soderberghova dekoltu stylovosti dusit. Pacino s Garciou na podtrženou jedničku, ovšem doufám, že to všechno neskončí až u Dannyho kopy, kdy celá parta vjíždí do kasina bezbariérovým vstupem a dýchá už jen s pomocí kyslíkových masek..(24.10.2011)

Návrat ke kvalitám jedničky. Svěží, chytrý film, který zkrátka baví. Plusem je také to, že tu tentokrát "nezaclání" žádná milostná linie, ženy z děje prakticky vymizely a zůstala sympatická parta chlapů, jimž to spolu skvěle šlape.(10.7.2007)

Milé překvapení, když od třetího dílu jsem nečekal nic víc, než jen herecký koncert, ale naštěstí se narozdíl od druhého opět série Dannho Parťáků rozjela. Ze zmatenému začátku je střed a závěr velice pohodový a nenudí. Je to hodně barevný film s výbornými hereckými výkony s mnoha gagy a vydařeným soundtrackem. Jsem spokojen a hodnotím 4 hvězdičky...(22.12.2007)

• - Rusty Ryan (Brad Pitt) nosí hodinky značky Rolex GMT Master II, Linus Caldwell (Matt Damon) nosí IWC Portuguese Chronograph a Willy Bank (Al Pacino) nosí Rolex Prince. (dyfur)

• - Budova obřího kasina Willyho Banka (Al Pacino) ve skutečnosti neexistuje. Takhle vysoká budova v Las Vegas není, kromě Stratosphere Tower. (Cetnik_42)

• - Film promítali na festivalu v Cannes mimo soutěž. (imro)