rozpočet : ? otvárací víkend : $36,133,403 tržby celosvetovo : $311,312,624(2.7.2007)

Potěšující...(5.6.2008)

• Nathalie

Příliš drzí syčáci, ti Dannyho parťáci. V lasvegaském ráji, s diváky si hrají. Přicházejí potřetí, bez manželek, bez dětí. Místo lupu odveta. Kostky, karty, ruleta, Nemám ani ponětí, kam se skrylo napětí, Dramatická rovina, pohřbila Al Pacina. Té lupičská chásce, svědčí trable v lásce. Nudná Ellen nespraví, že chybí něžné pohlaví Podivné motivy,přemíra techniky. zápletka bez šťávy v zakletí logiky. Stopáž smíchu? Minut pět. Když se škádlí George a Brad. Místo hravé koniny, dvě seriózní hodiny. 40 zklamaných procent...(12.7.2007)

Třináctka zlodějských sympaťáků se vrátila ve velkém stylu do Las Vegas, aby znovu provedla jednu precizní, do detailu rozfázovanou veleloupež. Už zase? A proč by ne, když má trojka spád, šmrnc a je prosycena příjemným odérem domácké pospolitosti, kdy si parta fajn chlapíků aktivně zavzpomíná na staré dobré časy. A jak! Až se zdá, že přivést na buben mocného a bezskrupulózního byznysmena je tak snadné... A o to jde... O pocit zábavné filmové jízdy, která až na nějaké to drobounké drhnutí uhání hladce k cíli. Sice je znát, že Al Pacino nepatří do "rodiny", roli svůdníka bych propříště nechal Bradu Pittovi a štěk jedné ze stěžejních postav dvojky se mi do filmu nehodil, ale to jsou jen nepodstatné výtky, které na opětovné pohodové setkání se starými známými nemají téměř vliv. Když krást, tak elegantně a nápaditě. Přesně tak, jak to potřetí předvádí Dannyho kámoši.(21.6.2007)

Mít tenhle film o něco menší rozpočet a neznámé herce nehrající tolik "na pohodu" jako Clooney, Pitt a spol., asi by to byla jen průměrná komedie. Ale protože Dannyho parťáci tohle všechno mají, je to hlavně krimi komedie v extra luxusním balení. Exkluzivní prostředí, příjemné dialogy, krásní herci (budete si ze mě možná utahovat, ale spíš než Pittovi a Damonovi bych dala přednost elegánovi Clooneymu a nazrzavělýmu Pacinovi)... Tak pohodovej film se skutečně vidí málokdy. A Al Pacino do rodinky sice moc nesedí, na druhou stranu se od něj asi nedá očekávat, že se s Clooneym bude bratříčkovat. A je pro mě takovou malou osobní radostí vidět ho zase po Kmotrovi s Andym Garciou v jednom filmu.(2.9.2007)

• - Budova obřího kasina Willyho Banka (Al Pacino) ve skutečnosti neexistuje. Takhle vysoká budova v Las Vegas není, kromě Stratosphere Tower. (Cetnik_42)

• - Toulour (Vincent Cassel) má ve filmu zbraň Walther PPK ráže .380 ACP. (dc125)

• - Ve filmu je několikrát zmíněno potřesení ruky Sinatrovi. Frank Sinatra hrál v původním filmu Ocean´s Eleven (1960). (don corleone)