Skvělé a vtipné pokračování, které po komplikované, ale dobré dvojce, hlásí návrat k úspěšnějsí jedničce a tudíž Danny a jeho parta se vrací zpět do casina. Tentokrát si dali za úkol okrást Willyho Banka, kterého svérázným způsobem ztvárnil skvělý Al Pacino. Líbilo se mi to moc, ale zároveň si myslím, že Steven Sodenbergh by měl být soudný a žádné pokračování už nedělat, protože tohle by jako zakončení série bylo víc než důstojné.(4.12.2007)

Svižné, stylové, zábavné, svěží.. Dannyho Parťáci přesně tak, jak mají být...(26.5.2009)

Dvakrát jim to vyšlo a potřetí se situace opakuje. Soderbergh zase sebral partičku pěkně oháknutých sympaťáků, hodil před ně zamotaný scénář a vyšlehal komedii, která voní Clooneyho charismatem a Pittovým kamáradčovstvím. Přátelská "atmoška" sahá přes každé políčko a ten, kdo je naladěný na stejnou vlnu a cítí se v prostředí Dannyho parťáků jako doma, hned zapomene na - pro někoho - příliš rozjařenou dvojku. Já sám ji stavím s třetím dílem na stejné pozice, i přes patrné rozdíly. Trojka je komornější, klidnější, ale kolikrát i zamotanější. Oba styly ale fungují a i když se ladností a nenuceností svému prvnímu kšeftu nevyrovnají, jsou tihle chlapáci opět k sežrání. 7/10(21.6.2007)

Soundtrack David Holmes: 1. Not Their Fight [1:17] ,2. 11, 12 & 13 [1:57] ,3. Benedict Returns [1:48] ,4. Kensington Chump [1:40] ,5. Trapdoor Man [1:07] ,6. Laptops [0:56] ,7. Zippo's [0:41] ,8. S***! S***! S***! [2:02] ,9. Dice Men [1:54] ,10. Diamond Location [1:08] ,11. The Nose [2:30] ,12. Caravan/Puccio Roelens [3:28] ,13. Bergamasque, Claire de Lune No.3 - Isao Tomita [5:51] ,14. Grand Opening [2:12] ,15. Earthquake [1:35] ,16. Fender Roads [2:38] ,17. Snake Eyes [2:57] ,18. All Sewn Up [3:14] ,19. This Town - Frank Sinatra [3:02] ,20. Soul Town - The Motherhood [2:29],(9.6.2011)

Dannyho parťáci už dokázali okrást kde koho ve velkém stylu. Teď se jim však povedla loupež největší -- okradli mě o veškerou špatnou náladu a postupně ji měnili v neskutečně zábavnou dělovou kouli a tu pak do mě vpálili takovým způsobem že jsem připomínal panáka co se na sedačce na pohon zvaný smích houpe doředu a dozadu. Hrozně se mě líbí, jak slovo "problém", tahle parta považuje za nejvtipnější výraz na světě a absolutně nic je nevyvede s míry. Všichni nahodí úsměv, zůstanou totálně v klidu, Pitt si oblíkne další úžasný hadry a problém je vyřešen. Tohle fakt nemá chybu. To co provedli Al Pacinovi s prachama v casinu bylo neskutečně sexy. Sem rád, že Julie Roberts odešla smrdět jinam a místo ní přisla šarmatní Ellen Barkin. Naopak Andy Garcia do týhle série prostě patří a i ve třetím díle to dokázal. A Al Pacino ? Ten je jako já - dokonalej vždy a všude. Něco bych všem rád doporučil. Přeneste si tu pohodu z tohoto filmu do svýho života, pak pochopíte proč jsem dal pět hvězdiček. Jo a ještě dvě věci. POMO, ty se sháníš po receptu na ten parfém? Správnej frajer přece zbalí holky i bez omamného parfému a my jsme správný frajeři, ne ? :). Vzkaz pro Davida - "Dave, až příště budeš říkat, že přivedeš do kina sexy holky, tak si představuji holky v tangách z krajkozovou podprdou, oblečenou do průsvitných šatiček a ne ublafanou američanku,byť sexy:)"(12.7.2007)