Víc než důstojné pokračování jedničky. Vše skvěle odsýpá a divák nestačí žasnout, jak skvěle je to zase všechno vymyšlené. Decentní humor funguje výtečně a divák se baví. Jako bonbónek film obsahuje vtipnou parodii na Kmotra.(6.7.2007)

"Dobře" odvedená Soderberghova prácička, která se snaží hrát na něco více, než čím ve skutečnosti je. I tak se jedná o mírně nadprůměrný snímek který je radost sledovat, jen ty ambice jsou tam příliš vidět, a moc se jich nenaplnilo. O malinko horší než dvojka.(11.8.2008)

A jsou tady zase - banda kriminálníků různorodých povah, kterým je společná zlodějská čest a vzájemná soudržnost. A protože je Al Pacino nebetyčný hajzl, křivák a bezcharakterní zmetek, co jednoho z parťáků uvede do komatózního stavu, nezbývá, než mu stylově nakopat prdel, přesněji: maximálně zkomplikovat otevření Pačínova nového kasína. Útok je veden na mnoha frontách a od diváka je vyžadována velká dávka pozornosti, aby se ve všech těch plánech a intrikách neztratil. Potěšila mě minimální účast slabšího pohlaví - žádné rozmělňování zbytečnými cajdáky, hezky chlapská záležitost! S hodnocením je to ovšem složitější: bavila jsem se líp oproti druhému dílu a hůř v porovnání s prvním, tak nějak mnou cloumá dilema, kolik hvězdiček dát: tři je málo, čtyři moc... Aj caramba, 69%.(24.10.2011)

Oddechovka do pohody, kterou zase táhne stará zavedená parta. Al Pacino mi překvapivě moc nesedl (ale možná za to může špatná volba hlasu v dabované verzi, kterou jsem shlédl) a dokonce ztratil něco ze svého pověstného padoušství. Konec jsem si však zase náramně užíval. Prostě mám rád když plán klapne. :)(8.5.2010)

• xxmartinxx

Třetí díl už je jen trapným opakováním sebe sama, který zuby nehty drží na dvou hvězdách velmi dobré obsazení a technicky skvělá režie. proč ale ten film vznikl, to je mi záhadou.(11.12.2009)