Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Oddechovka do pohody, kterou zase táhne stará zavedená parta. Al Pacino mi překvapivě moc nesedl (ale možná za to může špatná volba hlasu v dabované verzi, kterou jsem shlédl) a dokonce ztratil něco ze svého pověstného padoušství. Konec jsem si však zase náramně užíval. Prostě mám rád když plán klapne. :)(8.5.2010)

 • Malarkey
  ***

  Taková fajne a s grácií nastavovaná kaše. Dannyho parťáci vždycky byli o tom samém a ani ve třetím díle nebude žádná výraznější výjimka. Herci předvádí slušnou práci a jsou hlavní devizou celé triloge Dannyho parťáků. Tím to ale končí. Vlastně mě na tenhle film nic netáhlo a nakonec to byl vcelku dobrý dvouhodinový odpočinek. Bez ale nějakých výraznějších emocí.(26.5.2013)

 • Radyo
  ***

  Už žhavím nojbůk, hekuju přes web intranet ňáký masérský herny tady v Ňúdžersý a rozklíčovávám metodiku výher, abych obral ty zatracený zbohatlíky na lidským neštěstí o poslední cent, ehm, chcí říct halíř! To by v tom byl čert, abych s pomocí Excelu, Pinnacle Studia a mikrosoftí Kalkulačky nerozbořil celej ten prohnilej systém dostihů a sázek!(21.10.2013)

 • KarelR
  ***

  Do třetice všeho.. špatného. Brad se přišel najíst, Pacino si přišel zakřičet a Barkinová přišla svést Bourna. Ostatní si na natáčení užili spoustu legrace a prohráli svoje honoráře v ruletě. Výborně chlapci. Až budete přístě pořádat společnou dovolenou, nechte kameru doma.(24.11.2007)

 • Skejpr
  ****

  Svižné, stylové, zábavné, svěží.. Dannyho Parťáci přesně tak, jak mají být...(26.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace