Mělo to švih, šťávu, tah na casino. Nikde žádný neřešitelný problém, nikde žádné city. Pár nových podvodných triků. Sotva stíháte sledovat všechny finty. Peníze se jen valí odevšad. Až jsem si skoro říkal, jestli tahle partička nedala se svým no problem přístupem ostaním Američanům návod k vyvolání světové finanční krize. Trailery: http://www.csfd.cz/film/223268-dannyho-partaci-3-oceans-thirteen/videa/(20.2.2009)

Milé překvapení, když od třetího dílu jsem nečekal nic víc, než jen herecký koncert, ale naštěstí se narozdíl od druhého opět série Dannho Parťáků rozjela. Ze zmatenému začátku je střed a závěr velice pohodový a nenudí. Je to hodně barevný film s výbornými hereckými výkony s mnoha gagy a vydařeným soundtrackem. Jsem spokojen a hodnotím 4 hvězdičky...(22.12.2007)

• xxmartinxx

Třetí díl už je jen trapným opakováním sebe sama, který zuby nehty drží na dvou hvězdách velmi dobré obsazení a technicky skvělá režie. proč ale ten film vznikl, to je mi záhadou.(11.12.2009)

Víc než důstojné pokračování jedničky. Vše skvěle odsýpá a divák nestačí žasnout, jak skvěle je to zase všechno vymyšlené. Decentní humor funguje výtečně a divák se baví. Jako bonbónek film obsahuje vtipnou parodii na Kmotra.(6.7.2007)

V súlade s predchádzajúcimi "Parťákmi", technická stránka je viac než vynikajúca - nápaditý strih, kamera - celkom dobre sa na to pozerá, hudba vhodne dokresľujúca image filmu. Herecké obsadenie sa však môže akokoľvek snažiť, keď Vás už 500 krát prepratý scenár absolutne nezaujime, teda....až na pár scén. Dannyho parťáci 3 sú úplne rovnaký ako Dannyho parťáci 2. V celku priemerný, s nadpriemerným vizuálom a podpriemerným scenárom.(25.8.2007)