Scénář: Brian Koppelman, David Levien .. You're analog players in a digital world. A přece to nějak (?) zvládnou. Dvě hodiny stylové (či sterilní) zábavy bez sebemenšího náznaku napětí nebo gradace. Vše běží přímočaré do předem naplánovaného vyústění a ta lehkost je místy až směšná. Občasná pomrknutí a vtipné zásahy do soukromí herců (Pitt vs Clooney) skrze plátno sice fungují, pobaví, ale je jich poskromnu, než aby se jim podařil zahustit už značně rozředěný nápoj. Stále má známou, příjemnou, osobitou chuť, ale dojem vymizí zatraceně rychle. Soderberghu, už se na tu podělanou partu vyser, máš (doufám ještě) na víc! 50%.(7.8.2007)

Dannyho parťáci už dokázali okrást kde koho ve velkém stylu. Teď se jim však povedla loupež největší -- okradli mě o veškerou špatnou náladu a postupně ji měnili v neskutečně zábavnou dělovou kouli a tu pak do mě vpálili takovým způsobem že jsem připomínal panáka co se na sedačce na pohon zvaný smích houpe doředu a dozadu. Hrozně se mě líbí, jak slovo "problém", tahle parta považuje za nejvtipnější výraz na světě a absolutně nic je nevyvede s míry. Všichni nahodí úsměv, zůstanou totálně v klidu, Pitt si oblíkne další úžasný hadry a problém je vyřešen. Tohle fakt nemá chybu. To co provedli Al Pacinovi s prachama v casinu bylo neskutečně sexy. Sem rád, že Julie Roberts odešla smrdět jinam a místo ní přisla šarmatní Ellen Barkin. Naopak Andy Garcia do týhle série prostě patří a i ve třetím díle to dokázal. A Al Pacino ? Ten je jako já - dokonalej vždy a všude. Něco bych všem rád doporučil. Přeneste si tu pohodu z tohoto filmu do svýho života, pak pochopíte proč jsem dal pět hvězdiček. Jo a ještě dvě věci. POMO, ty se sháníš po receptu na ten parfém? Správnej frajer přece zbalí holky i bez omamného parfému a my jsme správný frajeři, ne ? :). Vzkaz pro Davida - "Dave, až příště budeš říkat, že přivedeš do kina sexy holky, tak si představuji holky v tangách z krajkozovou podprdou, oblečenou do průsvitných šatiček a ne ublafanou američanku,byť sexy:)"(12.7.2007)

Není náhodou třináctka nešťastné číslo, Stevene? Návratem k osvědčenému nějaké zbytky sex-appealu z jedničky zůstaly, ale už mě v této sérii začíná ten silikon vystupující z Soderberghova dekoltu stylovosti dusit. Pacino s Garciou na podtrženou jedničku, ovšem doufám, že to všechno neskončí až u Dannyho kopy, kdy celá parta vjíždí do kasina bezbariérovým vstupem a dýchá už jen s pomocí kyslíkových masek..(24.10.2011)

Hm, docela příjemné. Ale zhruba 10 minut po skončení filmu jsem už nevěděl, o čem to vlastně bylo. Tak kdy budou Dannyho parťáci 15...?(31.7.2007)

Stejně jako předchozí dva filmy nic víc než příjemná oddychovka se skvělým obsazením. Prostě pododa......(17.8.2007)

• - Linus (Matt Damon) se ve scéně, kdy mu Ellen Barkin nabídne víno Château d'Yquem zmíní, že si dá, pokud to není ročník 1973. Tento ročník byl totiž ve skutečnosti velmi nezdařilý a byl označen za "nehodný názvu Château". (Othello)

• - Zázračný parfém, který použije Linus (Matt Damon) je pojmenovaný jako "The Gilroy". Jde o vtípek na Tony Gilroye, který napsal scénář ke všem filmům s agentem Bournem, ve kterých Matt Damon hrál. (don corleone)

• - Dannyho parťáci 3 jsou posledním snímkem, který v show Good Morning America rozebíral nedávno zesnulý legendární filmový kritik Joel Siegel. (imro)