Randy Daytona (Dan Fogler), byl okouzlující a slavný ping-pongový šampión. Jeho kariéra skončila, když se po vraždě otce zhroutil na olympiádě. Po čase je kontaktován FBI s žádostí, aby infiltroval nebezpečnou ilegální ping-pongovou organizaci. Jejím bossem je vrah jeho otce, nádherně odporný a zlý Feng (Christopher Walken). Ten pořádá tajný nezákonný turnaj v ping-pongu, kde jediným pravidlem je, že žádná pravidla nejsou. V sázce je život a smrt, ale Randy je tentokrát připraven zasmečovat...

Roli nelítostného bosse Fenga si užívá jeden z nejslavnějších hollywoodských záporáků Christopher Walken (Oscar za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli v dramatu Lovec jelenů, nominace na Oscara za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli ve Spielbergově krimi komedii Chyť mě, když to dokážeš). (oficiální text distributora)

redwik

Podľa mňa suprový film o športe. Ten, kto niekedy hral pingpong viac ako len Kolotoč niekde na ulici na stole bez sieťok, musí oceniť kopec zábavy, ktorá je počas stolnotenisových zápasov vytváraná. Príbeh je v tomto prípade asi druhoradý, ide hlavne o vtip. A ten sa, myslím si, celkom vydaril. ()

Tamten

Přiblblá komedie, která je místy tak tupá, až to je vtipné. Ale celkově nic moc, i když vyslovený propadák to není. ()

Ceberus

Mno... těsně pod třemi hvězdami. Těch pár fórků se povedlo, ale pokud máte na výběr jít do jiné komedie, tohle nebude zrovna první kandidát. Jedině snad kvůli Maggie Q. Měl jsem obavy, abych Foglera zbytečně nesrovnával s Jackem Blackem, který by se tam perfektně hodil, ale musím uznat, že o Blackovi jsem po celou dobu filmu vůbec neuvažoval - Fogler hrál svým vlastním způsobem a nesnažil se imitovat. ()

JohnZ87

Primitivní, ale úderný humor. Film skvěle odsýpal a ani chvíli nenudil. Skvělý Dan Fogler v roli obtloustlého a nemotorného Randyho Daytony a excelentní záporák Christopher Walken. Klobouk dolů, ten chlap má neuvěřitelné charisma. 70% ()

jojoping

Už ako naznačuje môj nickname mám kladný vzťah k ping-pongu. Keď som sa dopučul o vzniku filmu zo stolnotenisovou tématilou veľmi som sa potešil. S radosťou som očakával ten okamih, kedy budem môcť zhliadnúť túto perlu. Prvé minúty boli super, sypal sa fórik za fórikom a bol som presvedčený, že menej ako 5* mu nemôžem dať. Postupne však scenáristom dochádzala šťava, začali sa objavovať nelogičnosti a trápnosti a koniec filmu som už pretrpel. Škoda, nápad to bol výborný, ale nedotiahnutý do konca. Moje hodnotenie nie je objektívne, ale aj tak som 5* dať nemohol. S rukou na srdci musím priznať, že ani tie 4 si nezaslúži. Športu zdar a ping-pongu zvlášť. ()

Marcus.das

Prumerna komedie, clovek tam najde pasaze, pri kterych se nemuze udrzet, ale naopak zas i par trapnych...chapu, ze kopani do rozkroku je sice "fajn", ale kdyz se to opakuje furt dokola, je to slabsi. Na Maggie Q je radost se divat. Suma sumarum Skoruj je Beckvoa komedie, ktera dala moji branicic docela zabrat:D ()

vieriX

Lobotomie v přímém přenosu ono celkově to byl hrozná pičovina, ale je tam spoustu vtípků, které se fakt povedli. O Danu Foglerovi nebudu moct mluvit ten je rád, že je rád je to ten typ jehož jediný herecký projev je dělat ze sebe vola. Ale zase mu musí člověk závidět líbat Maqqie Q to je fakt něco. Na jednu stranu žádné veledílo, ale jsou tam momenty které pobaví. ()

mchlumak

Už když jsem četl obsah, tak jsem se smál, hodně. Když jsem film sledoval, smál jsem se ještě víc. Je to samozřejmě zhovadilost těžkého kalibru, ale tvůrci se ani zřejmě o nic víc nesnažili a povedlo se. Z mé strany spokojenost. ()

Olafsson

Jestliže se u komedie za celou dobu sledování celkem třikrát pousměju a víc nic tak je něco špatně.. Rád si ping-pong zahraju, ale tohle mě nevzalo.. Jedna hvězda za bohyni Maggie Q.. ()

hrumsrt

Casting hrozný, příběh naprostá tragédie.. Takhle zprznit mnou oblíbený ping pong! Humor nepochopím, ani jednou jsem se nezasmál. Aspoň nějaká kreativní snaha, ale sportovní komedie zahnaná ad absurdum nemůže takhle fungovat. Gradace je zcela úděsná s nejtrapnějším emocionálním vyvrcholením! Nuda, nuda a zase nuda! Být to kterýkoli jiný sport, tak se ani nerozmýšlím a odpad je jistý, ale s přimhouřením obou očí a že aspoň na samotnou hru a trénink se dalo dívat. 10% ()