Velmi křehké vztahy

• Česko VKV
Romantický / Drama / Rodinný
Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer (více)

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou... Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou? Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou? (oficiální text distributora)

adams89 odpad!

Česká variace Okouzlených a Tak jde čas je na světě, je třeba něco dodávat? Suveréně nejhorší seriál samostatné české historie, který si nezaslouží snad ani to jediné procento!0% ()

LordSnape odpad!

Změna názvu moc nepomohla. Je to furt ta stejná sračka! Navíc všichni herci, kteří za něco stáli už jsou dávno v trapu a serál opustili. ()

Honzíno odpad!

Co třeba Velmi pěkné prahy z prostředí drah a železnic? Natáčelo by se za pakatel někde na mostě a herce by se při skoku z něj rovnou zabili. Příjemné. ()

Tyny

Na jednu stránku straně zpracovaný seriál a prakticky o ničem, ale musím říct, že mi ty díly dříve opravdu drásalo nervy, jelikož jsem to prostě sledovala, no. ()

xerno odpad!

Nové jméno, ze sraček žádná cesta vzhůru a musím souhlasit s Kulmonem - pravidelná dávka bolesti hlavy!!! ()

kurcatovium odpad!

Nebudu tu už psát to co u Rodinných pout, tedy že se jedná o povedenou českou adaptaci jihoamerických telenovel. Tohle už celé překrystalizovalo na nehorázný odpad. Klišé, hnus, trapnost, zoufalost, ... Zlatě ti, kteří v seriálu zemřeli a nemusí si tak dál kazit jméno. ()

BS odpad!

Může být něco horšího nežli Rodinná pouta? Nápověda: pro odpověď nechoďte daleko. ()

uiu odpad!

Tak tuhle hloupost tupě sledovali moji rodiče každé úterý a čtvrtek na Primě a nevynechali ani jediný díl. Několikrát jsem se přinutila na pár dílů s nimi podívat a nevidím v tom žádný rozdíl od nějaké Argentinské natahované telenoveli. Musím uznat, že jsem neměla tušení, proč postavy jednají tak jak jednají a jaké jsou jejich motivace tak jednat, protože jsem zrovna neviděla 52. díl předtím, kde to bylo vysvětleno. Totální brak. ()

Všivák odpad!

Dojárna na prachy za málo peněz, která se snaží oslovit zejména důcchodce. Nejlepší je srovnání ze seriálem Tak jde čas ()

zdenny

Já se na to prostě dívám a je mi úplně jedno, co si o tom kdo myslí. Každý den totiž není vhodný na umělecký zážitek. Zvykl jsem si dvakrát týdně si po zprávách u televize u tohoto oddechového seriálu odpočinout. Myslím si, že na tom není nic špatného. PS: Ve většině případů má každý svůj alespoň jeden "stupidní" seriál, akorát se k tomu nechce přiznat. PPS: Nejlepší je hodnotit a nevidět. To jsem si nedovolil ani u Červeného trpaslíka, kterému jsem dal odpad, protože je to větší hovadina než tady toto. ()

sskrblik odpad!

Teď nevím kterej den to dávají, ale Prima si bere svou hodinku na bezduché slátaniny ve 20:00. Rada nad zlato? Přepnout. ()

sochy.zirafka odpad!

Kdykoliv jsem zaslechl úvodní znělku tohoto monstra z jiného světa, cítil jsem velmi silnou potřebu prchnout do protiatomového krytu. -10% ()