Velmi křehké vztahy

• Česko VKV
Romantický / Drama / Rodinný
Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer (více)

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou... Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou? Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou? (oficiální text distributora)

verbst odpad!

nekouřím, nepiju, neberu drogy. . . Tak co mě proboha přimnělo k tomu abych se na to podíval. Bože prosím, už budu hodnej, jen nedovol abych ještě někdy takhle trpěl ()

phoebess odpad!

buďme rádi, že "pohádky" je konec... ale co si budem povídat, můžem jenom teskně doufat, že se vrátí ty dobré časy českých seriálů... ()

Paxxx.cz odpad!

V současné době je v Česku doslova seriálový boom a snad každý si najde ten svůj seriál. Ovšem tento seriál je naprostý propadák a odpad všech odpadů. Názorná ukázka, jak seriál nemá vypadat. Díky bohu, že tato "pohádka" už brzy nadobro zmizí z TV scény... ()

Terter odpad!

Armagedon se blíží! Morávková a Něgrešová na jedné obrazovce! Může snad být hůř? Samozřejmě, že může, ale i tohle je dost silný kafe. ()

Wysch odpad!

Byl jsem komparz ve čtyřech epizodách. A řeknu vám - je to ještě větší sh!t, než je vidno na televizní obrazovce :-))) ()

ivishka

Druhá podoba první verze Rodinná pouta s Morávkovou v hlavní roli. Abych pravdu řekla já to sledovala. Moc ráda. Tehdy. Ale nyní se na to dívám jako na předchůdce příšerné Ordinace v růžové zahradě z které se mi dělá špatně..Díky roli Alice Bendové - její vypatlané zlatokopky Simonky a také díky Daně a její Andree Rubešové - velké "drsňačce" je obě prostě nesnáším. Sandra Pogodová pro mě díky tomuto seriálu bude navždy prostě drbna a podivná ženská a Jan Révai je prostě potvora :-D...Pamatuju si to jako by to bylo včera, co jsem to sledovala. Ale všechna čest Zuzaně Dřízhalové. ()

buldock odpad!

Hnus a děs!!! Tímhle odpadem nás krmí ty naše slavné komerční TV , je to jako kafemlejnek , pořád dokola , styďte se! No jo , ale když je to levné a lidi se na to dívají , že? Seriál 9% ()

Orlau32 odpad!

Víte, někdy je člověk unaven a tak bezmyšlenkovitě kouká na něco u čeho vůbec nemusí myslet. Takový byl donedávna seriál "Velmi křehké vztahy". Ale co se nyní děje, po objevení se na scéně špatně zmaskované Simony, je do nebe volající. Buď jsou autorky už samé unavené a neví jak z této slátaniny ven, anebo s někým uzavřely dohodu, co ještě český divák vydrží. Dnes, jsem se probudila z letargie, dávám s čistým svědomím nejhorší známku a končím se sledováním této opičárny. Howgh ! ()

Lum3n odpad!

Když chodila rodinná pouta, přemýšlel jsem, jestli lze natočit vůbec něco hošího... a Prima mi záhy dala odpověď... ()

pevico odpad!

Nekonečné plkání pár narušených jedinců..nemůžu souhlasit s názorem cheyene...v tomhle případě je rozhodně lepší NIC !!! ()

Bat55

VKV je nástupcom Rodinných pout.Začnem postavami,ktoré sú totálne nudné a herci tu predvádzajú smiešne scény,ktoré sa dajú pozerať len keď nikde inde nejde nič lepšie.Postavy stále nové,ale nič nového neprinášajú.Neuveritelná naťahovačka medzi jednotlivými postavami,a záver rozuzlenia zasa na hovno.Ani neviem prečo som dal jednu hviezdu,asi z toho že som sa na seriál pozeral pravidelne a niečo s toho som si predsa len odniesol.10% ()