Ozbrojení a nebezpeční

Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto napínavého akčního thrilleru. Ozbrojený doprovod mimořádně cenné zásilky riskuje vlastní život, když se pouští do nebezpečné akce ... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, se chystají vydělat pořádný balík, aniž by komukoliv zkřivili jediný vlas. V sázce je čtyřicet milionů dolarů, když se však do akce připlete nečekaný svědek, jejich plán se sesype jako domeček z karet. (oficiální text distributora)

bassator

Poněvadž se mi film velmi líbil tak jsem si musel přečíst pár kritických komentářů např. uživatele Monologa z jakých důvodů ho tak kritizují.Tento uživatel kritizuje na filmu snad úplně vše, hlavně popisu postav a jejich chování se věnoval důkladně. Ale ve VŠEM má pravdu!!! Nehledejte v tomto filmu nějaké logické myšlení (takováto akce aby se vyvedla by neměla být plánovaná tak, že jeden večer se dohodneme, druhý to uděláme), tento film je taková super oddechovka se zajímavým dějem a šťastným americkým happy-endem... - Viděno 1x + 28. 1. 2012 - 65% . ()

Chrustyn

Ačkoliv je maďarský režisér Nimród Antal slušný řemeslník, (Predátoři, Motel smrti, Revizoři) v tomto případě mu jeho "za málo peněz, hodně muziky" příliš nevyšlo. Nudné akční béčko o posádce obrněného transportu, která se rozhodne, že náklaďák plný peněz, tentokrát nedoveze na místo určení. Ale jak už to tak bývá, ne každý s tím souhlasí a tím se pro celou skupinu stává nepohodlným. I přes řadu známých tváří, se žádný zázrak nekoná a ve filmu není jediná pořádná akční scéna. ()

SOLOM.

Tak béčkový „akční“ thriller, který zrovna dvakrát nepotěší, ale mne ani nezklamal. Solidní herecké obsazení ovšem mohlo nabídnout mnohem lepší podívanou, některá herecká „esa“ zde nedostali moc prostoru a díky sekanému střihu, tvůrci vždycky típli slibně se rozjíždějící akci. Je však pravdou, že samotný scénář mohl určitě nabrat na pestrosti, stejně jako si to chtělo více pohrát s charakteristikami jednotlivých postav. 50% ()

becki_tu

Chlapácká adrenalinová jednohubka a solidní béčko, které dává vzpomenout na některé akční hity let dávno minulých, navíc s atraktivním námětem a bandou známých hereckých tváří. 70% ()

Morholt

Antal měl zůstat věrný Evropě, protože v Hollywoodu zapadl do bahna průměrnosti a ani řada hereckých es ho z toho marastu nedokázala vytáhnout. Armored je jen další nezáživný trochuakční film s nijak nápaditou zápletkou a s na nervy lezoucím správňákem. Bojím se bojím, že že druzí Revizoři už se nebudou nikdy opakovat. 30% ()

Lacike

Prva polovica filmu je velmi solidna. Pribeh je dobre nacrtnuty, hlavna postava dostatocne sympaticka, reziser dostatocne zaujme roznymi zaujimavymi kamerovymi zabermi, ale v momente kedy sa ma konecne zacat akcia sa vsetky postavy prepnu do ultradebilneho modu, dej prestava davat zmysel a namiesto solidneho B-ckoveho lupeznickeho thrilleru zrazu sledujeme ten nejubohejsi vyvrazdovaci C-ckovy horor. A Reno vyhrava cenu za najzbytocnejsiu postavu vo filme za rok 2009. Talentovany Nimród Antal ma podobne nestastnu ruku na scenare ako dalsi nedoceneny reziser James Wan. ()

Terva

Hlavní otázka zní : Jak se mohl zadlužený Hackett, který byl i obviněn z krádeží aut, dostat do firmy, která převáží peníze. A vůbec, proč se tolik zaměstnanců rozhodla takhle degradovat na obyčejné zloděje. A ještě jedna poznámka, ukrást státní rezervu je horší než někoho zabít, zde už hrdinství nepomůže. Nebylo komu fandit a tak jsem čekal zda náhodou všichni nezemřou. ()

Marek1991

Keď ľudia nepremyslia dopredu všetky možné scenáre a morálnosť jednotlivých konaní a toho, či by veci nešlo urobiť aj inak, dopadne to ako v tomto príbehu. Keď mám hodnotiť však tú snahu o akciu a vývin deja dospievam k názoru, že vôbec nevyšiel a bol dosť naivný. Obsadenie ma nezaujalo, povyšovanie peňazí na veľmi dôležité takisto u mňa prepadá. Nelogické, nie veľmi originálne, celkovo dosť nudné a hlúpe. ()

F.man

I přes solidní osazenstvo známých obličejů v čele s Mattem Dillonem, Laurence Fishburnem a Jeanem Renem jen nezajímavé béčko. Opravdu se divím, že takový scénář mohl dostat 25 milionů USD. Jedno klišé za druhým, naprosto předvídané a ještě s několika do očí bijícími nelogičnostmi. Přesto se Antal snaží a jednotlivé obrazy oku docela lahodí, ale za tu stupidnost na více než dvě hvězdy jít nemůžu... No more blood on my hands ()

Kryton

Nudné béčko o hodných/zlých securiťácích, kteří oberou hodnou/zlou banku. Proč jen jsem už od první minuty věděl jak film dopadne. Reno a Fishbune naprosto bez využití. Celý film je o jednom pravým americkým hrdinovy(veterán z Iráku, rodiče mrtvý). Tohle bylo už na mě moc. Kdyby to byl třeba Chuck Norris anebo Seagal tak se pousměju a "bavím se". Tady se to bere sakra vážně a jako celek je to strašně ukecané. Zív.... ()

ledzepfan

V rámci žánru-perfektní, napínavá a řemeslně zvládnutá jednorázovka s obsazením, o kterém si nejeden prázdninový trhák může nechat akorát tak zdát sladké sny........ Argumenty haterů neberu=Hledat a vyžadovat logiku u takového filmu je jako hledat a vyžadovat logiku u smrtonosných zbraní, Policajtů z Beverly Hills nebo jiných osmdesátkových cool krimiakčňáků...takže..... ()

Paxxx.cz

Jednoduché akční béčko, které je kvalitně herecky obsazené. Nejde o žádný zázrak, který by diváky stavěl na nohy z křesla, ale jako jednohubka na zahnání nudného večera je to dobrá volba- 50%. ()

mysiak

Celkom slušné béčko..ale s takýmto obsadením..no mohol vykúzliť viacej..priemerná zápletka, ale plynulo to rýchlo...celkom fajn ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja