Ben je geniální student MIT, kterému v dalším studiu brání nedostatek finančních prostředků. Proto po kratším váhání souhlasí s nabídkou svého profesora Mickyho Rosy. Pod jeho vedením se stane součástí studentského týmu, který pravidelně létá do Las Vegas, kde pomocí techniky tzv. „počítání karet“ obírá kasina o tisíce dolarů při hře Blackjack. Ben si zpočátku chce přivydělat jen tolik, kolik potřebuje na zaplacení studia, ale s jídlem roste chuť a svět luxusních hotelů a hýření je lákavý. A stejně tak lákavá je půvabná studentka a spolupachatelka Jill, do které se Ben zamiluje. Ačkoliv počítání karet není nezákonné, v sázce je mnoho a záhy nejde jen o to orientovat se v kartách, ale také o nutnost nenechat se přistihnout šéfem ochranky jednoho z kasin Colem Williamsem. Navíc se jednoho dne Ben při hře nesoustředí a jeho vinou prohraje skupinka hodně peněz. Pohádá se s profesorem, přesvědčí tým, že mohou pokračovat společně právě bez Mickyho, a začíná hra kdo s koho... (TV Nova)

Liduskaa

Pět studentů, jeden skvělý plán a Las Vegas na lopatkách a já taky:) Fakt se mi to líbilo:) doporučuju taková lehká oddychovka, která nenudí.... ()

Mashak

"Karetní" filmy mě moc neberou, ale tenhle mě vzal. Asi ani nedokážu něco vyzdvihnout nad ostatní. Prostě to má nápad, dobré obsazení a vše ostatní co takový film má mít! stojí to zato omrknout. ()

Stíba

Já zkrátka musím dát pět. Film má náboj, jede nahoru a dolu a vyvarovává se spousty chyb, které filmy rádoby podobného ražení obsahují. Pochopte tedy, že vezmu-li v úvahu ještě téma a Kevina Spaceyho, vychází to pro MĚ opravdu jasně. ()

Cruchot

Další z takových "3,5 hvězdičkových" filmů. Vcelku příjemná oddechovka, která neurazí, se zajímavým obsazením a efektně natočenými záběry ve Vegas. S mírným odstupem se přikláním spíše ke 3 hvězdám. Z daného námětu se dalo asi vytěžit víc. ()

candy_daze

Nuda, nuda, nuda. Celkově mi to přišlo dost o ničem. Parta studentíků v Las Vegas, kde jim za podvádění nehrozí nic víc,než rozbití úst od pánů z Casina. Nevím,nevím...asi jsem moc zmlsaná všemi těmi filmy o mafiánech. Jako vedlejší linie jakás takás lovestory, která mi byla stejně jako zbytek filmu úplně u zadku. Nehledě na to, že mi byla Kate Bosworth v tomhle filmu maximálně nesympatická (chápu, můj problém....ale stejně) ()

cure

Do polovice filmu je to za štyri od polovice za dve. Priemer tri hviezdy. Dúfam, že ešte niekedy uvidím v kvalitnej úlohe hlavného hrdinu Jima Sturgessa, ktorý môže s prehladom konkurovať Tobey Maguireovi. ()

Torgal

Nemôžem povedať, že by ma tento film nejak výraznejšie zaujal. Zahraný je síce solídne, ale dejovo to išlo mimo mňa. Príbeh ma ničím neprekvapil a očakávaný zvrat bol nakoniec dosť fádny. Aspoň to herecké obsadenie bolo slušné. 6-/10 ()

Lucas87

Už když sem viděl dokument o BlackJack teamu, tak jsem si říkal ten jejich život musel být pecka i přesto, že později to bylo o hubu krátit zisky kasinům v Las Vegas. Kevin Spacey tu dobže zazářil. Doporučuji http://youtu.be/zCwx4KL3W04 ()

Kingjiri

Univerzální oddechová podivaná pro každýho. O scénáristickej majstrštyk nejde, ale děj přiměřeně rychle odsýpá a ke konci se divák dočká i celkem povedenýho twistu. Nenuděj ani herecký výkony, který jsou slušný i v případě mladších herců. Jen je škoda, že snímek jako celek působí převážně průměrnym dojmem a neni moc důvodů, proč by měl divákovi zustat v hlavě dýl, než pár dní po projekci. Pokud bych ale bral 21 jako snímek cílící na teenagery, pak by šlo o hodně solidní počin, tři silnější hvězdy. ()

ecis

Absolutna oddychovka, pri ktorej som sa ale zacal nudit pri opakovani tych istych kasinovych scen. Ocividne scenarista a reziser stratili inspiraciu a natahovali zaber za zaberom ako sa len dalo. Pridat trosku viac humoru, vyuzit Spaceyho potencial (doteraz nechapem kvoli comu vzal tuto rolu), skratit a troska prehustit zaver. Film mi vyznel oproti ukazanym vypoctom strasne nepravdepodobne – predpokladam ale, ze film bol skor urceny pre teenagerske publikum. Za prvu polovicu prijemnych ***, za druhu *. ()

bakeero

Zhruba do půlky filmu jde o solidní zábavu z prostředí karetních her, což je téma, které mě osobně zajímá a dá se o něm natočit záživný snímek. Jenže pak přijde jeden šroubovaný zvrat na druhý a příjemná atmosféra je ta tam. Navíc, když se ukáže, že celý příběh je vlastně vyprávěný tomu profesorovi ze začátku, jde už film totálně do háje. Minimálně dvakrát je totiž tahle verze posloupnosti příběhu popřena: 1) Ben vypráví kamarádovi, jak se před oním profesorem cítil tak, že vlastně nic nedokázal a 2) když lže matce o tom, že získal to stipendium (tváří se u toho jako by věděl, že ho prostě nedostane, ale to v té chvíli ještě zdaleka nemohl vědět) Velká škoda. Ale Spacey je u mě pořád borec. :-) ()

prasklinka

Film, který má spád a je z atraktivního, neokoukaného prostředí. Počítat karty jsem se sice nenaučila, ale i přesto dávám 5 hvězdiček. Dobré herecké obsazení. ()

BDMarty007

Docela povedená oddechovka. Hodně podobné jako Danyho parťáci, a dokonce skoro lepší než pozdější díly. Oproti DP plné hereckých hvězd nabízí mladší "feeling", hezčí holky, dobrou práci s hudbou ... Ale třeba i zápletka mi tady přijde lepší. Bavil jsem se od začátku do konce. Kevin Spacey nejen propůjčil jméno aby dodal filmu lesku, ale i výborně hraje. Jeho role je hodně zajímavá. Moc se mi líbilo i to, že ač Blackjack nehraji celkem rychle jsem pochopil princip a v čem spočívá to pověstné "počítání karet". Čím více o tom přemýšlím, tím víc myslím, že je to fakt docela dobrej film. ()

bodlis

Pohodový, vtipný a hlavně zábavný film. Moc jsem od něj nečekal a nakonec jsem byl příjemně překvapen. Bavil jsem se od první do poslední minuty a u filmu jsem si odpočinul. Ben potřebuje peníze na studium, je genialně inteligentní, dostane se do týmu hráčů Blackjacku a stane se na hře zavislý, než se něco stane. Klasický americký příběh, ale způsob jakým je vyprávěný si u mě vysloužil 7,5/10 ___Winner winner, chicken dinner:) ()

E lan

Vůbec ne špatně, navíc podle skutečné události. Jen z tohoto námětu se rozhodně dalo vytěžit více, Spacey se mohl do své role více položit, překvapivý závěr mohl být více překvapivý... No prostě tenhl film měl být lepší. Škoda, takhle to je čistý zapomenutelný průměr. ()

jda23

K.Spacey prilakal spolu s hazardnym nametom kasin v Las Vegas viac divakov ako bolo mozno v plane. V podstate nic nieje nove, originalne, len v peknom prevleku a standartnym vykonom. Po niektorych presofistikovanych Oceans partickach az prilis priemerne(prizemne). 3 za neskodny a vysostny priemer. ()