Městu vládne mafiánský magnát Lenny Cole, který zde získal nemalé jmění podplácením právníků a pozemkových agentů, od kterých zkupuje ty stavební parcely, které chtějí koupit lidé, jenž si na ně půjčili právě od něj. Pak mu totiž musí půjčené peníze vrátit i s úroky. Lenny se obává příchodu mafie z Ruska, a proto s ní raději začne sám obchodovat. Ruský obchodník s pozemky Uri se obchodu nebrání, ale peníze, které chce zaplatit, někdo ukradne. O transakci ví jedině účetní Stella. Samozřejmě by nikoho ani ve snu nenapadlo, že by v tom mohla mít prsty. Tip od ní dostala banda v čele se zlodějíčkem s přezdívkou One Two. Někdo však udělá chybu a neuvěřitelnou náhodou se osud jednoho miliónového obchodu ocitne v rukou drogově závislého a absolutně nespolehlivého rockera Johnnyho, který měl být mrtvý, ale zatím vypadá až příliš živě... (TV Nova)

rigby

Nudné, bez jakékoli šťávy, nezbyla ani kapička. Jen mrtvé nicneříkající pózy. Utrpení až do konce. Jednu hvězdičku za obsazení a hezké obrázky. ()

Peep

Guy Ritchie, co dodat :) Navíc hudba vynikající, a snad asi i jedna z nejlepších filmových honiček (prchající Butler po kolejích), kterou jsem viděl. Povedený film. ()

MapleLoops

Taková cool gangsterka která je propletená osobními příběhy,Guy Richie dokazuje že stále umí zrežírovat velmi kvalitní film se skvělým závěrečným zvratem.Určitě se nedá opomenout herecký výkon Gerarda Butlera v roli která se dá zahrát výborně a nebo mizerně,nic mezi tím a Gerard obstál ve všech směrech a Karel Roden mne velmi potěšil. ()

dusa77

Guy Ritchie natočil další propletený příběh,který mě bavil kvůli skvělým hercům (Toma Hardyho vůbec neznám) a hlavně skvělému soundtracku.Ovšem jsem si celou dobu říkal,že už jsem to někde viděl.Nejvíc mě to připomínalo Podfuck nebo Boylův Trainspotting,na druhou stranu natočil něco dobrého po 8 letech! Ritchieho návrat mezi režiséry. 80% ()

O_Peki

Tak na tenhle film jsem narazil úplně náhodou, když jsem se probíral filmografií pana režiséra po shlédnutí Sherlocka Holmese. Ani jsem netušil, že tam hraje Roden. A že hraje luxusně. Pokud žerete Karlovu americkou kariéru je rozhodně lepší si pustit tohle než mediálně profláknutých 15 minut. Parádní mafiánská černá komedie. ()

Movie Maniak

Na pět to sice nebylo, ale i jinak výborné. Pro mě po dlouhé době dobrá "gansterka". Za zmínku stojí gangster elegán Mark Strong, bouchač Gerard Butler,sexy Thandie Newton alias učetní a samozřejmě Karel Roden. ()

veverysiak

Guy sa pomaly vracia do prvej ligy, alebo pripomienka na staré dobré časy, síce to ešte nie je ako za mlada, ale rukopis je jasný a dáva nádej do budúcnosti, pokiaľ mu ale opäť nezoskratujú obvody a nezačne experimentovať s nejakými speváčkami, takže 80%. ()

lumpcz

Luxusní gangsterka s ješte luxusnějším hereckým obsazením, navíc i skvělá muzika......nemám slov!!! Hodnocení: 10/10 ()

vofo

Ritchie vrací úder! Po posledních 2 filmech jsem si myslel, že už na to nemá. Omyl. Má na to, a teď to ukazuje v téhle malé gangsterské komedii, které vévodí Strong a Butler. Potěší i účast Karla Rodena. ()

milhouse86

Taká sínusoida. Chvíľami je to ten starý dobrý Ritchie (nahánačka po koľajniciach), ale chvíľami scenár jasne zadrháva. ()

blekekeke

Chladnokrevně tvrdá účetní je spíše pro smích. Bohužel pro film v tom neplave sama. Jo, jsou chvilky, kdy to má ty správný gansterský grády, ale většinou je to jen chaos, co se snaží být wostrej ... ()

Sofia_Straw

Slušná nakladačka bez zbytočne komplikovaného deja, zábavná... občas trocha uťahaná. Na margo humoru, ktorý mi neskutočne sadol a perfektného konca môžem len a len odporúčať. Pobaví, nezaťaží...a až tak nepohorší :-) Jediné, čo mi na filmoch tohto typu prekáža je hluk... nuž, ale ten ku ganksterkám patrí. ()

pellicova

film, který se snaží být víc, než je, uměle zdrsněné scény plné násilí, které nejsou ani nápadité, ani vtipné, a ve výsledku ani drsné ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson

30.12.2023

Rock hubí fašisty

Rock hubí fašisty

15.12.2008

Nejdřív RocknRolla, teď Sgt. Rock. Guy Ritchie se očividně snaží zdůraznit, že pop (ztělesněný jeho nekorunovanou královnou) už je pro něj opravdu minulostí ;-). Samozřejmě s muzikou tohle nemá nic… (více)