Městu vládne mafiánský magnát Lenny Cole, který zde získal nemalé jmění podplácením právníků a pozemkových agentů, od kterých zkupuje ty stavební parcely, které chtějí koupit lidé, jenž si na ně půjčili právě od něj. Pak mu totiž musí půjčené peníze vrátit i s úroky. Lenny se obává příchodu mafie z Ruska, a proto s ní raději začne sám obchodovat. Ruský obchodník s pozemky Uri se obchodu nebrání, ale peníze, které chce zaplatit, někdo ukradne. O transakci ví jedině účetní Stella. Samozřejmě by nikoho ani ve snu nenapadlo, že by v tom mohla mít prsty. Tip od ní dostala banda v čele se zlodějíčkem s přezdívkou One Two. Někdo však udělá chybu a neuvěřitelnou náhodou se osud jednoho miliónového obchodu ocitne v rukou drogově závislého a absolutně nespolehlivého rockera Johnnyho, který měl být mrtvý, ale zatím vypadá až příliš živě... (TV Nova)

JohnyPine

Těžko říct co si o tomhle dílu mám myslet. Pokud jste viděli podfuck a těšili se na další poičin Guye Ritchie, pak vás to asi zklame. Podfuck je jen jeden. Tim netvrdim, že tenhle film nestál za to...jen mi přišlo, že se moc snažil ve všem vyrovnat Podfucku. Až na soundtrack, který tu byl prakticky nulový. ()

Elisx

V prvom rade musím podotknúť, že som si mýlne myslela, že po Podfu(c)ku od Guya Ritchieho už nič zaujímavé neuvidím. Moju domnienku sa mu dokonale podarilo vyvrátiť s RocknRollou. O tom že režísér i film majú štýl netreba pochybovať. V zhrnutí sa jedná o gangsterku, ktorá ma eleganciu, takže žiadna veľká akcia, na akú som u Guya zvyknutá sa nekoná. Vyvažujú to však vtipné scény a sympaťáci Gerard Butler a Mark Strong v hlavných úlohách. Nejde teda o žiadnu bombu v štýle Podf(c)ku, ale ajtak v celku solídny film. ()

Nausee

Další klasika od Ritchieho, jeho novodobé gangsterky jsou skvěle okořeněné akcí, vtipem a napětím. Jednoduše další film do sbírky klasik... A to nemluvím o skvělém soundtracku ()

omega_SK

Takéto ja môžem. Celý film sa niečo deje. Väčšinou akcia následuje akciu, alebo je medzi tým vhodne zakomponovaná vtipná situácia. Film má takmer 2 hoďky a tie mi pri ňom zbehli setsakra rýchlo ()

JoudaCZ

Vcelku podařený příspěvek do Ritchieho filmografie nabízející režisérův trademark - vtipný, svižný, překombinovaný a přelidněný spoustou cool figurek, s celkem nečekaným (byť ne šokujícím) rozuzlením, prostě snímek po všech stránkách zábavný. ()

masasour

První část filmu jsou jen nudné dialogy, sem tam nějaký ten vtípek. Zato druhá část má vše co pravá gangsterka potřebuje, korupce, prachy, přetřelky, myfiány a jsme u toho zase, sex. Hlavní honička prostě neměla chybu, dobrý nápad. Gerard Butler, Tom Wilkinson a Karel Roden prostě neměli chybu. Filmu chybí hlavně akce.75 %.......................Přemýšlim o lepším hodnocení ,ale to nechám na druhé shlédnutí. ()

Ros_tik

Dobré obsazení, dobrý příběh, dobrý Ritchie prostě. Ovšem jednu hvězdu ubírám za celkově zmatečné provedení. Chvílema jsem měl pocit že už se vůbec neorientuju, pak se to zase hodilo do normálu ...... to se mě moc nelíbilo. Jinak film se 75ti %. ()

orangex

Filmy od Guy Ritchie sú filmy od Guy Ritchie, nepatria inam , proste majú svoju kategóriu - vlastnú. Rýchly dej, rôzne deje bežiace oddelene naraz a následné spojenie na zaver samozrejme do prekvapivého konca.Tento filmy má šťavu. Mne sa sa páčila situácia ako bežia po koľajniciach,pri každom filme kde sa taká situácia odohráva sa zamyslím ako môžu tak dlho bežať?! tu ukážu ako to naozaj je .. :-)) ()

maart

Takéto filmy sa mi proste pačia, sú zabavne a smrť je podaná sice násilne ale nie nasilu. Keď to človek berie s nadhľadom tak je to sranda... A kedže je lepší ako priemer v žánri tak5*. ()

pepito25

Luxusne štýlové, luxusné dialógy. Skvelý Gerard Butler a Rus Roden a Thandie Newton na svojich botičkách, Toby Kebbell naložený vo fete a hudba, ktorá nemá chybu. Celkovo mi to prišlo ako fakt podarené komiksové ródeo. ()

BMAXX

"Tvoje poslední holka stála 20 melounů..." - "Viktore, nebuď lakomý..." :-)))) Scény s "nesmrtelnýma" rusákama jsou výborné. Mě teda Guy Ritchie rozhodně nezklamal. 10/10 ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson

30.12.2023

Rock hubí fašisty

Rock hubí fašisty

15.12.2008

Nejdřív RocknRolla, teď Sgt. Rock. Guy Ritchie se očividně snaží zdůraznit, že pop (ztělesněný jeho nekorunovanou královnou) už je pro něj opravdu minulostí ;-). Samozřejmě s muzikou tohle nemá nic… (více)