Městu vládne mafiánský magnát Lenny Cole, který zde získal nemalé jmění podplácením právníků a pozemkových agentů, od kterých zkupuje ty stavební parcely, které chtějí koupit lidé, jenž si na ně půjčili právě od něj. Pak mu totiž musí půjčené peníze vrátit i s úroky. Lenny se obává příchodu mafie z Ruska, a proto s ní raději začne sám obchodovat. Ruský obchodník s pozemky Uri se obchodu nebrání, ale peníze, které chce zaplatit, někdo ukradne. O transakci ví jedině účetní Stella. Samozřejmě by nikoho ani ve snu nenapadlo, že by v tom mohla mít prsty. Tip od ní dostala banda v čele se zlodějíčkem s přezdívkou One Two. Někdo však udělá chybu a neuvěřitelnou náhodou se osud jednoho miliónového obchodu ocitne v rukou drogově závislého a absolutně nespolehlivého rockera Johnnyho, který měl být mrtvý, ale zatím vypadá až příliš živě... (TV Nova)

skyfire

Prostě stylové. Namachrovaní gangstři, namchrovaní rusáci, namachrovaný boss podsvětí, namachrovaní jeho poskoci. Perfektně natočené a dokonale plynoucí děj. ()

P@\/EL

Poměrně povedená krimi komedie, jež je plná nadupané akce a zejména vynikajících dialogů. Film dále nabídne řadu velice svérázných postav, z nichž některé, jako například psychopatičtí Rusáci, byly naprosto úžasné. Jen si myslím, že je trochu škoda, že děj filmu je docela neustáleny a na můj vkus hodně přeplácaný. ()

nydahl

tady nemuzu moc souhlasit s ostatnimi , protoze podle me je to velice dobry film.Trochu jsem nepochopil ceskou distribuci , ktera puvodne v kinech film inzerovala , ale pak ho snad ani neuvedla a nebo pouze v nekterych salech.Asi nejvetsi role , kterou ceska hvezda Roden sehral v zahranicnich produkcich a rozhodne super vykon.Jinak film je typicky Guy Ritchie a prostredi , ktere zna nejlepe takze tady se zadne prekvapeni nekona.Mozna filmu chybi originalita jeho predchozich kousku , ale par skvelych momentu jsem zaznamenal.Urcite stoji za zminku Ritchieho pojeti "eroticke sceny" , ktera trva asi 6 sekund a opravdu vystihuje to jak to s tim sexem ve skutecnosti je + nezbytne cigaro po.Thandie Newton ma neskutecne sexy chuzi a Tom Wilkinson se stava opravdu synonymem stabilne podavaneho kvalitniho vykonu v cemkoliv. Davam 3 hvezdy coz je v mem prisnem hodnoceni super film , ktery musite videt. ()

Mort09

Pecka, ve které se mísí násilí a humor s existencialistickými momenty, v naprosto úchvatném koktejlu okořeněném perfektními hereckými výkony. Prostě film, na jehož konci maté chuť si to celé pustit od začátku. 90% ()

Tradixx

Pro J*A*S*M : To je mozna tim, ze nemas smysl pro humor =D Hodnoceni dokazuje, ze spousta lidi tento styl zabavy sdili a tim, ze to nechapes se radis do mensiny. Tak proto ma film takove hodnoceni ;-) ()

Alvin

Není to tak vtipné jako Snatch ani promyšlené jako Lock, Stock.., ale pořád to má klasický Ritchieho rukopis. Tedy svižná režie a příběh se spoustou gansterů od nejmenších rybek až po ty velké jako Karel "Jurij" Roden. ()

mine.slayer

Celý film jsem byl přesvědčený a prostě celkově naladěný na čistokrevné čtyřhvězdičkové hodnocení, ale, za ten konec kdy odhalili toho práskače by to bylo málo!! Dobrá gangsterka o férovosti mezi kmány a proradnosti mezi pány. Spousta vtipných momentů a rychlý spád na skoro dvouhodinový snímek s opravdu výbornou tečkou. Teď už budu pravý RockenRolla.. ()

Teen.AGE.r

Možná kdybych od toho tolik neočekával, lépe bych to ocenil... Tři hvězdy za celkové vyznění filmu a za skvěle vybrané herce, tu čtvrtou dávám za scénu "druhá loupež sedmi miliónů euro". ...75% ()

Názorožec

Ani špatný ani dobrý, připomíná příliš mnoho filmů aniž by nabídlo něco překvapivého. Takže i když jsem se při sledování nenudil tak mě na konci nezbylo než pokrčit rameny. ()

mentos.

Není to úplně tak ten starý Guy Ritchie, ale já se celkem bavil. Ucházející herecké výkony (s "gayem" Tomem Hardym), ale ve jménech jsem se dost ztrácel a to hlavně kvůli tomu, že postav tam bylo hodně. Mrzel mě i celkem nedotažený závěr s obrazem, o který tam šlo ze všeho nejvíc. I tak docela fajn podívaný- za 4 hvězdy. ()

bergeron

Nikdy nesklame. Nikdy Vas Nesklame. Nikdy Vas Nesklame Rocknrolla. Preco ? Obsadenie ! Preco ? Hudobny doprovod uz od zaciatku filmu. Preco ? Lebo to ma grady a humor. Preco ? Prizvuky ! o ! ano, prizvuky. Preco ? Leebo sme vsetci na vlnach Snatch, Zbal prachy a vypadni, ktore nam podvedome nedovolia aby to bol prepadak. Skoda ze tam nehra i JASON StATham. ()

B.e.r.n.y

Já vám nevím. Mě to až tolik nezaujalo. Děj je dost zmatený a ve výsledném efektu téměř o ničem. Jediné, co musím pochválit je kvalitní hudba a docela trefné herecké obsazení. Takže tenhle snímek zařazuji mezi ty, u kterých je mi vysoké hodnocení záhadou. Ať žije "Sbal prachy a vypadni". 35% ()

salokin

Guy dělá to, co mu jde nejlíp a i když na jeho předchozí krimikomedie to rozhodně nemá, je to pořád hodně fajn. Holt Snatch a Lock, Stoc and Two smoking barells nastavili laťku hodně vysoko. ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson

30.12.2023

Rock hubí fašisty

Rock hubí fašisty

15.12.2008

Nejdřív RocknRolla, teď Sgt. Rock. Guy Ritchie se očividně snaží zdůraznit, že pop (ztělesněný jeho nekorunovanou královnou) už je pro něj opravdu minulostí ;-). Samozřejmě s muzikou tohle nemá nic… (více)