Hrdina americké komedie Jackie Moon se vrací do rodného města, kde chce trénovat svůj basketbalový tým. Jenže Flint Michigan Tropics jsou nejhorší v lize a pokud chtějí přežít, musí zvítězit.
V roce 1976 se Americká basketbalová asociace ABA ocitá na pokraji kolapsu. A právě tehdy se vrací do rodného města Jackie Moon, který se prosadil díky úspěšnému hitu Love Me Sexy. Nyní chce naplnit svůj dávný sen a koučovat basketbalový tým. Jenže ten, na který získal licenci - Flint Michigan Tropics - je nejhorší tým v lize a hrozí mu vypadnutí, zvláště když ABA ohlásí plánované spojení s konkurenční NBA. Pokud chtějí přežít, Jackie a Tropics musí dokázat zdánlivě nemožné - zvítězit. V hlavních rolích americké komedie režiséra Kenta Altermana hrají Will Ferrell, Woody Harrelson, Will Arnett, André Benjamin ad. (oficiální text distributora)

flouny8 odpad!

Will Ferrell je prostě hovado co točí naprosté píčoviny. Takových filmů a nic kloudného. Velká hromada trapnosti. ()

Pythonator

Tentokrát o něco slabší Will Ferrell. Párkrát jsem se pořádně zasmál, ale jelikož neholduji hloupým sportům (obzvláště těm nejhloupějším americkým sportům), tak vlastně nevím, o čem to bylo. Tam kde Ledově ostří byli geniální satirou na krasobruslení, je Poloprofesionál jen snahou o komedii ze světa basketbalu. Mohla to být pořádná prdel, kdyby měli tvůrci koule, udělat si srandu z těch poskakujících košostřelců. Dokonce ani jindy skvělý Woody mě nebavil. Přesto dám tři hvězdičky, protože i slabší Ferrell je pořád Ferrell. ()

teckax

To byla taková blbost! Taková blbost až se mi líbila, protože 10. Jackieho manželka Stacey. 9. komentátorské duo Lou a Dick. 8. Nechutné oranžovomodré dresy na ještě nechutnějších máničkách/chlapech. 7. Trojúhelník Monix+Lynn+Kyle 6. Love me sexy. 5. Polonahej hippiek a jeho hodně velkej šek. 4. Depresivní scéna v kontejneru. 3. Otřesný ale dokonale padnoucí soundtrack. 2. Jackieho poslední hod (ten slowmotion mě bude děsit v nejhorších nočních můrách) a hlavně 1. I když je to megapejčovina, tak jednotlivé políčka zapadají, film se po celou dobu nese ve stejném duchu a nejsou tam žádné šílené rádoby vtipné a akční zvraty jako to u podobných v kategorii bývá. ()

jvoza

Takový celkem rádoby ulítlý film. V průběhu filmu jsem se 2x pousmál, jinak nic. Nechápu co tam sakra dělal Woody Harrelson. ()

machete01

Ne tohle Willovi prostě nevyšlo. Komedie ve které se člověk zasměje max. třem hláškám nemá právo být natočená. A i když ho mám opravdu rád, nejde dávat hvězdičky jen za to že je to Will Farrell. V posledních filmech zneužívá sympatií diváků a proto se nemůže divit, že je začíná pomalu ztrácet. Jestli to takhle půjde dál, bude se na něj vzpomínat pouze jako na zprávaře, policajta z Jaye a Mlčenlivého Boba a na jeho upadající kariéru v posledních projektech. ()

fasko

Trvalo mi týždeň kým sa mi táto komédia dostala do DvD prehávača a po jej zhliadnutí som bol milo prekvapený. Hneď úvodne predstavovanie za pomoci Willa Ferrella bolo veľmi vtipné. Tradičná ferrellovka s mierne vulgárnym humorom. A zase má hlavný hrdina nejakú menšiu úchylku v tomto prípade nieje schopný vracať a svoju manželku alebo lepšie povedané jej vagínu obetuje smutným ľuďom. ()

Kolty a magie

Kolty a magie