Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Sarcasmgirl odpad!

Asi je to tu samej pubertální panic, páč nikomu jinýmu se to snad ani líbit nemůže... Ať se trapností propadnu do Západního Hollywoodu, jestli tohle není prvotřídní shit... ()

Pitryx

Já tyhle blbiny mohu ze všech stran, takže jsem se místy dost bavil, Hodnocení však snižuji za nesympatického hlavního hrdinu, za neustále pornonarážky a za kus nudy uprostřed filmu. 2012091510551/11207 ()

Brano

Táto komédia ma viac záporov ako kladov. Sandler v hlavnej úlohe bol dobrý a našlo sa aj zopár vydarených vtípkov a hlášok, ale to celý film nezachráni. Pretože dej to malo nulový, väčšina dialógov stupídnych a celé je to zbytočné rozťahané. Od polovice to už bola samá nuda, bez štipky humoru a nápadu. Ďalší chabý pokus o paródiu. ()

Nalimator

Této bláznivé komedii postupně docházel dech i nápady, ale párkrát jsem se zasmál. Druhá půlka bohužel spíš trapná a nudná. ()

Ivoman odpad!

Bože Kriste to mělo být co jako ? Vyvolání války ? Amíci už neví co by, tak jdou touto cestou prasata ? Čekal jsem vtipnou komedii. Po půl hodině jsem nevěděl jestli se nedopouštím nějakého teroristického činu jen tím, že na to koukám. Absolutní spodina Sandlera. ()

PlayEasy

O něco šílenější, ovšem rozhodně méně zábavné a trapnější než Cohenův "Diktátor". Je sice hezké, že Sandler chytá ryby půlkami a pravidelně ojíždí "zralejší" ženy, toho nechutného humoru je tam ovšem tolik, že se člověk nemůže zasmát všemu. Koneckonců, nejvíc nás dostalo cameo Johna McEnroa :) 60% ()

Nathaniell

Sandler v další ustřelený hovadině. Tyhle filmy asi nejsou na plnou palbu, ale dávat jim odpad je taky blbost. Každý dle vkusu. Mně můj vkus radí 4*. ()

DoubleJack

Estráda totálně bláznivého humoru, který balancuje na hraně vtipnosti a trapnosti. Bohužel mi přišlo, že tuto hranici překročovalo až hrozivě často a místy se to zvrtlo v absurdní blbost. Tohle zkrátka někomu sedne a někomu ne a dlužno podotknout, že naprosto chápu oba pohledy. Já si sice našel několik fajn momentů, ale upřímně....asi si nakonec vzpomenu na lepší filmy s Adamem Sandlerem. ()

liquuid

Prdlá klasika, bez které bych si život nedokázal představit. Příběh zde není důležitý, přesto nějakou dějovou linku najdeme, ale co je podstatné, tak jsou komické prvky, hlášky a ikonické věci. Kdo z nás by si nedal fizzy bublech a nechtěl být hedvábně hebký. ()

PlysovyMacko

Sandler si robí srandu z blízkeho východu a neustrazil si stopaz-film mal skončiť v stej minute. Par rasistickych vtipov je dobrých, zvyšok je karneval dosť veľkej trapnosti. Primitivnost. ()

DExUS

Ideálny film pre amerického diváka obsahujúci spústu nevtipných vtipov no niektoré sa dokonca podarili. Pri tomto filme som sa zasmial možno 2x , preto asi aj hodnotenie 2 stars. Film plní svoj účel a diváka na 113 minút zabaví ale to je všetko. ()

Filipes

Sandler být dobrý herec. On dokázat, že odvést skvělý výkon jak v dramatu (Reign over me) tak v šílené komedii. On nebát se jít do extrému přes pár nechutných a neočekávatelných scének, ale mě to nevadit. Já dostat obrovský záchvat smíchu. Já se skvěle bavit, já být velmi překvapen, já mu fandit. Jen tak dál a NEPOKAZIT ()

swell

Nedá mi než reagovat na zde uváděné srovnání s Boratem - zatímco Borat je jeden z nejtrapnějších kousků v historii komediálního žánru, tak machr Zohan, který s ním má společný maximálně neamerický původ a hodně osobitý styl, se podle mého víc než povedl. 85% ()

pasqviL

Smál jsem se od začátku do konce a to s plných plic, a jak jsem si všiml tak celé kino se smálo taky s plných plic, takže pro mě to má jednoznačně velký úspěch protože si už ani nepamatuji kdy jsem se tak zasmál v kině. ()

Paloalto

Nemuzu si pomoct, ale musel sem po 2 tydnech (a asi 3. prilezitostnem shlednuti) zvednout hodnoceni. Pravda zaver je slabsi az o nicem, ale zbytek komedie je fakt paradni sranda. Pokud se chce clovek pobavit, vrele doporucuju. ()

BradleyT

No tak to prostě musim dat plný počet, to je nejlepší Sandlerovka, kterou jsem viděl, a že jsem viděl snad všecky. Od začátku filmu se zdá, že film bude snůškou parodie, vtipu a narážek na různé akční filmy, ale záhy zjistíme, že se vydá vlastní cestou a zbytek filmu je prostě perfektní :-D I když nechci říkat, že jsem už neviděl lepší komedii. ()

dražis

Tak tohle je na hraně, někdy i přes ní, ale vtipných situací a hlášek je dost na to, aby některý nesmysly a trapnost uzeměli. Není to umění, je to plitká zábava, která se mi líbila. Jasně že Sandler a Turturro mají za sebou lepší kusy, ale pobavili mě a to se cení. ()