V SAW 5 pokračuje Hoffman v práci Jigsawa. Jeho tajemství je však skoro prozrazeno a on se musí vydat na lov, aby zabránil svému prozrazení. (oficiální text distributora)

Galliano

Konečne sme sa dozvedeli ako a prečo Hoffman pomáhal Jigsawovi v práci. Saw 5 je síce už len další v nekonečnom poradí( dúfam, že to nebude ako s Jasonom alebo Michaleom Myersom ), ale aspon predbehla svojho predchodcu a priblížila nám pohlad na nového Jigsawa. Dávam tri, ale je to iba 50%. ()

wOOzIe

Nevim teda kdo se na to může dívat aniž by měl po ruce pytlíček na zvracení, ale vůbec se na to koukat nebo dokonce jít do kina, viděl jsem jen úvodních asi 15min a stačilo mi to samozřejmě zatím nehodnotím, ale jako myslim, že už těch saw bylo dost a tohle to už totálně pohřbí. Opravdu nevím kam tímhle autoři směřují. ()

BaronX

Tak z mysteriózní jedničky už nezbylo vůbec nic ... jen nepříjemný pocit "blivna" převalující se neslaně nemastně v ústech na vás dýchne z tohohle nekonečného příběhu. Jenže človek si pořád říká, třeba ještě někdo dokáže navázat na jedničku!? Ne já vím, je to blbost, to se nestane. Přesto se zřejmě na šestku podívám, kdyby nic jiného ten song v závěru každého dílu mi pořád nahání strach ... ()

mimozakon

Veľmi príjemné pokračovanie, kde sa toho celkom dosť zase objasnilo a zase viac primotalo, zasa pár brutálnych pascí. ()

SKreyn

Ďalšia časť hororu, zatiaľ asi najslabšia. Horory mám rád, ale toto mi už skôr pripomína seriál. Efekty a hudba boli celkom slušné, miestami to bola aj sranda ale inak strašná slabota. Na jednotku nemá ani z ďaleka žiadna časť, kto vie, do kedy to ešte budú točiť. Už len dodám: "Hra pokračuje..." :D 2* ()

Krwel

Krev ve filmu mi nevadí, ale čím dál víc mi vadí krev zbytečná...a tý už tady teče skutečně příliš. Saw je ve slepý uličce překombinovanosti, z čehož se 5ka snaží dostat a nejde na to až tak zle. Z toho důvodu zvedám hodnocení opět na ***. Upřímně...o 6ku nemám sebemenší zájem. ()

singone

Každým dílem podle mě kvalita série klesá, ale změna režije po 3 dílech trochu pomohla, není to sice nářez jak jednička ale udržela sérii stejnou laťku, která jinak postupně klesala. ()

Murdock

No napětí tu celkem bylo, těch pár smrtelnejch nehod mělo nápad ale druhá půlka se zvrhává v sérii vysvětlujících flashbacků a samotný příběh ztrácí tempo. Ani rozuzlení není extra šokantní, spíš vás otráví a snaha tvůrců tak nějak ospravedlnit Jigsawovo vraždění (pardon poskytování očisty od hříchů...blablabla...) u mě pochopení nenašla..prostě jen další slasher jen v trochu balamutícím kabátku. ()

_aandyy_

Nevím, jestli to bylo tím, že jsem nedávala moc pozor, nebo tím, že to vůbec nešlo dohromady... Poslední díly Saw chápu čím dál míň. Chvilku se děje to, potom ono a celkově je z toho prostě zmatek. Nechápala jsem ani posloupnost událostí, i když jsem se snažila nad tím přemýšlet. Určitě se ale podívám někdy znovu, abych se ujistila, že to bylo třeba jinak.. Za pasti a za nesmrtelného Jigsawa dávám 2 hvězdičky. ()

vozralec

Pan Skládačka úřaduje i po smrti. Oba detektivové měli podobnou vizáž, což často znesnadňovalo jejich identifikaci. Trošku jednodušší. ()

Koonix

Najslabší diel série. Dej prakticky neukáže skoro nič nové, 60% filmu tvoria flashbacky bližšie vysvetľujúce udalosti z minulých dielov a ani pasce už nie sú tým čím bývali. Brutalita poklesla na úroveň prvého dielu (čo mi zas až tak nevadilo), prekvapivý záver sa teraz nekonal a "akože" hlavná dejová línia kde boli zavretý piati ľudia v ďaľšej Jigsawovej pasci tu bola len akosi tak navyše aby sa nepovedalo. Škoda lebo doteraz boli všetky diely niečím zaujímavé (niektoré dejom niektoré pascami) až piaty diel mi to trochu pokazil. ()

Izz

Mizérie dosáhla právě zde svého vrcholu.Neskutečně hloupé,překombinované do té míry,až to hraničí se sebeparodií a hlavně už z podstaty redukující hororový žánr na debilní krvavé orgie.Saw a jeho pokračování je zlo,které nikdy nemělo spatřit světlo světa. ()

dj_kure

Pro mě nejlepší díl série (nemyslím první díl, ten beru samostatně). Jsem rád, že se SAW zbavilo těch nechuťáren a hraje taky trochu na příběh. Ovšem milovníkům hnusů se SAW 5 doporučit nedá. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Stejný komentář pro 2-7 díl: NUTNOST zkouknout NAJEDNOU všechny díly!! Někdy přitažené za vlasy, někdy hloupé a totálně nelogické a někdy dokonalé. Každopádně kult! ()

papadoce

Surová, nezmyselná, zle zostrihaná Sowa 5. Vidieť to, znamená iba doplniť si medzeru kvôli štatistike. Pôvodný tvorca musí byť sklamaný až na kosť. A o čom to teda je ? Už poznáme kto je vrah, a tak len sledujeme ako sa nezmyselne vraždí po desiatkach, v zásade bez tajomstva a bez zápletky. Najviac mi bolo ľúto toho prvého, lebo jeho smrť sme pravidelne sledovali asi do polovice filmu. No a na konci máme byť po vzore jednotky niečo ako šokovaní. Vy ste neboli ? Hmm, tak to asi niečo nevyšlo. David Hackl by nemal točiť filmy. Už nikdy. A čo je topka ? Záverečná streľba do skla. To je také neprestrielné, že na ňom nie je ani stopy po streľbe, aleže ani ň. To je čo ? Milujem, keď ma režisér vycibrený zmysel pre detaily. To nevymyslíš, to je Hackl. ()

Clark_Kent

Pětku tu jsem si dokonce koupil na dvd. Jeden z těch nejlepších dílů, hlavně díky zákeřnýmu a nekompromisnímu Hoffmanovi. Velice schopný a aktivní, učedník samotného Jigsawa. ()

RAFT

Po slabším čtvrtém dílu a změna režiséra .Saw 5 je lepší než předchozí díl.Vyšetřovatel dobré .Hofmann se stal nástupce Kramera,trochu slabší kousek .Pasti v tomhle díle ušly.Viděno v kině . 70% ()

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

23.01.2012

Souboj civilizovaného člověka s divokou přírodou je vděčný námět. Je fajn, když se občas přehází pořadí v potravním řetězci. Byli jsme toho svědky v dnes už klasickém dobrodružství Na ostří nože, se… (více)