V SAW 5 pokračuje Hoffman v práci Jigsawa. Jeho tajemství je však skoro prozrazeno a on se musí vydat na lov, aby zabránil svému prozrazení. (oficiální text distributora)

lusa

Tu už fakt asi niekomu drbe a mne najviac, lebo to stále pozerám. Ak niekto natočí SAW 6, tak ja SAW 7, kde to bude celé o pomalom konci autora SAW 6 :) 1* za všetky pasce dokopy. ()

Havala

Celkem se na to dá dívat, akorát je ten příběh dost zamotaný, člověk se těší na další pokračování o čem bude, ale na jedničku a dvojku to už nemá. ()

Cortesz

Už to někdo zastavte, co je moc to je moc a zde je už je to příliš. Je sice pravda, že si na sebe film vždy dokáže vydělat a ještě zbydou další peníze, aby vznikl další díl, kterej jako vždy vypadá dobře, herci sice nijací, ale tady už je to špatné, herci, scénář, už i ty pasti, vraždy stojej za nic a navíc ten novej záporák je charismatickej asi jak plyšovej medvídek. Spíše nuda, díky bohu za pár flashbacků s Tobn Bellem, ale to film nezachrání. Já říkám změnit statut na seriál a bude to bomba, ale jako filmovou sérii to už zastavte. ()

solaco

Z tohto filmu som mal veľké obavy. Konkrétne spočívali v obave s chaosu, ktorý môže vzniknúť tým, že v každej časti došlo k nejakému prepojeniu. Nakoniec to nebolo až také strašné, režisér neodbočuje od priemeru. Áno nieje to také zaujímavé ako možno v prvých dvoch dieloch, no Saw 5 sa drží v akom takom tempe. strasidelnyblog.blogspot.com ()

monty.cl

Dobrý doplněk předchozích dílů, tak nějak to sceluje skládačku dohromady a autoři si opět nechávají pootevřeno pro další pokračování, takže už se těším...60% ()

Bigfuckman

Jigsaw je prostě machr. Zná osudy snad všech lidí ve městě a patří mu bývalé továrny a sklady snad z půlky města. Neschopná policie a federálové mu vždy krásně skočí do pasti jako moucha na med. Nevím zda se tímto tvůrci snažili upozornit na intelekt kriminalistů či si z nich dělali ouchcapki, ale mě už to proplýtání každého novějšího dílu se starým notně sejří a je vidět, že tvůrci ždímou co se dá, jenže ta pravá idea na natočení něčeho lepšího se jaksi nedostavuje. I ty smrtící úkoly mi připadají né moc inovativni a né moc nápadité. Prostě jatka bez nápadu. ()

xxlch

Kdo neviděl všechny díly,je tak trochu ztracený.Ale v zásadě je to taková chorá,masochistická telenovela,pro milovníky brutalu. ()

Black3R

Nebolo to zlé, malo to hlavu aj pätu, ale ako sa hovorí bolo to "obnosené" a "obťahané" zo všetkých strán. Už je tých dielov priveľa aby to malo čo ponúknuť. 65% ()

greymon

Vždyť se jedná o to samé co v předchozích filmech Saw. Moc se nezměnilo až na děj, který v jádru zůstává stejný a pasti. Tím dějem myslím, že někoho zavřou a on přes pasti musí dostat ven. Saw 5 se nemůže rovnat z prvním filmem Saw, ale musím říct, že Saw 5 je lepší než Saw 4. To co pochválím je konec i když je pln násilí. Nevím proč, ale konec se poved jako v ostatních filmech Saw. ()

Davis I

Tady už se musím přidat k ostatním. Byť tu třetí hvězdu přidávám jako fanoušek Jigsawa. Tento díl bych vymazal z celé série. Atmosférou se možná i vyrovná legendárnímu dílu prvnímu, ale slabý scénář to všechno zabíjí... ()

Mire

Hmmm. Nejak to začína strácať šťavu. Ale aj v päťke to bolo stále celkom dobré. Potešila Julie Benz :) ()

george82

Nic nového. Stále se opakující a bez nápadu. S každým dalším dílem se přesvědčují, že je to jen hloupější řežba bez nápadu. Přemlouvám se už hlavně jen z pocitu povinnosti to do koukat. ()

Brano

Saw V je najhorší diel z celej série. Po vydarenej štvorke to Hackl cele potopil. Diel, ktorý nepriniesol dokopy nič nového. Film pozerateľný len v rámci sérii, ako samostatný film by som si ho už nikdy nepozrel. ()

ac1976

Každý komentár zbytočný, stále o tom istom, vymýšľanie tamer nechutných nechutností a... To je asi tak všetko. Škoda, že sa niekto ako Jigsaw nenájde u nás, to by sa politické a podnikateľské kruhy preriedili ☺ ()

Guran

Tohle je další nepovedený díl po třetím díle. Jakoby už nestačilo toho prostě nechat. Zase se jedná o několik lidí plnící se úkoly od jigsawa, tenhle díl mi hodně připomínal dvojku, protože jsou tam zase lidé, kteří mají zjistit co mají splečného, pasti ve filmu jsou trapný a nenahání hrůzu, kromě té poslední, ta sice byla také trapná ale trošku hrůzu naháněla. Tvůrci Saw vyčerpali nápady a musí počkat až nějaké dostanou. ()

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

23.01.2012

Souboj civilizovaného člověka s divokou přírodou je vděčný námět. Je fajn, když se občas přehází pořadí v potravním řetězci. Byli jsme toho svědky v dnes už klasickém dobrodružství Na ostří nože, se… (více)