A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

Freemind

Mám pocit, že se někdo snažil kopírovat remake Italian Jobu - pokud ano, tak vcelku neúspěšně, protože filmu chybí jiskra, spád, třenice mezi jednotlivými postavami. Ale co - čekal jsem, že to bude mnohem horší. Nenáročná, zábavná kravinka. ()

buldock

Ultimátní, hláškama a neokoukanou akcí našlapaná jízda, která nedá divákovi ani chvilku oddychu. Snad jen horší triky v akční sekvenci v docích trochu kazí dojem z jinak výborného filmu. Shlédnut Director´s Cut. Film: 86% , OST - Alan Silvestri - 79% ()

erased

Joe Carnahan mi znovu dokázal že prostě umí. Jakkoli zamrzí poměrně levné efekty, A-Team si mou plnou pozornost, narozdíl od jiných jemu podobných, udržel celé dvě hodiny. Vlastně nejen to, při závěrečné scéně jsem si myslel, že jsem sotva v polovině a že se můj nový oblíbený tým vydá i po stopách druhého Lynche. Film samotný pak má vše, co od akční komedie očekávám - vtipnou a svižnou akci a především hláškující charismatické postavy. Samozřejmě se dá jen těžko odolat sympatickému Hannibalovi, ale celkově filmu bezkonkurenčně vévodí Murdock. Kdyby zde dostal Sharlto Copley více prostoru, nebál bych se ani absolutního hodnocení. Takhle to je nakonec 'jenom' nejlepší žánrový film roku. ()

zipper111

Hodně dobrá žánrovka se spoustou kravin a dementostí, ale taky spoustou skvlělých hlášek, akce a výborných herců. Hell yeah!! ()

sonnak

[Originál miluju] Další z řady moderních akčních snímků, což znamená (bléé) šíleně nepřehlednej a opravdu zle sestříhanej rádobycool film. Herci super, ale je to celý moc suchý a prázdný a kvalitní atmosféra tu chybí, nemluvě o přiblížení se atmosféře originálu. Žádná sračka to na druhou stranu ale není. Nadsázka (díky bohu za ni) a fóry celkem fungují, hlavně výbornej Copley, ten chápek válí :) ()

Tirion

Povedená humorná akce. Už dlouho jsem se tak nepobavil. Navíc úžasné herecké obsazení. Mile mě překvapil Sharlto Copley a Liam Neeson. ()

vorheese

Stejná rovnice jako u Losers. Sympatický tým, vynikající záporák, zběsilá akce a trefné gagy ("It looked just like in Call of Duty."). And winners are.....The Losers. A-Team prohrává na excentričnost hlavního hrdiny (těsně) a na finální rozuzlení (o parník). ()

Alementina

Mesic po shlednuti si nemuzu vzpomenout na zadnou poradnou akcni scenu, vlastne ani na zadnou akcni scenu, jedine na to, ze Bradley s Jessicou si to ve filmu ani poradne spolecne neuzili. Ale hlavne,kdyz clovek kvalitne zabije 115 minut svyho casu (zaverecne titulky nepocitam). ()

gogos

Akční pecka roku. Ultimátní akce plná naspeedované popcornové zábavy... Ke stoprocentní spokojenosti chybí snad jen lepší digitalizace závěru. Ale jinak raaaaaaaaaachot! ()

ABLABLABLA

Perfektní film, když člověk chce trochu akčnosti, vtipu a napětí. Dokonce se tam místy objevují inteligentní propracované plány, ovšem zdaleka ne tak dokonalé jako v kterémkoli díle Dannyho parťáků. Člověk se má na co dívat, pobaví se a žasne...Nejlepší hláška? Našlo by se jich hodně, ale pro mě je favorit tato: " They trying to shoot down that other drone?" "No, they're trying to fly that tank." ()

SarumanKo

A-Team je absolútna bomba a bez preháňania najzábavnejší akčný film posledných rokov! A zrejme aj najlepší z tohtoročných návratov k osemdesiatkovej klasike. Dôvod je jediný, ale zásadný - famózne herecké kvarteto, akým sa nemohla pýšiť ani predloha. Herecké výkony a tímová chémia fungujú tak dokonale, že keby sa v tom filme nič iné okrem kecov hlavných predstaviteľov nedialo, už by to bolo super. Ale deje sa. Akčné scény originalitou a (ne)zámernou nelogickosťou prekonávajú mnohé v tomto žánri a ak sa necháte zlákať na moderné vizuály, ste zahojení. Navyše to krásne srší energiou a uvoľnenosťou samotných tvorcov. Nebyť menej výrazného finále a fádnej hudby (zvučka sa neráta), neváhal by som tam streliť maximálny počet percent. (90%) ()

lestyna

Ryze mužská záležitost.Sice plná akce,ale přesto mě to nijak nechytlo.Plus bylo to,že to bylo podložené humorem a tak se film netvářil tak vážně.Dávám 50% ()

kaylin

Seriál jsem ve své době naprosto zbožňoval, protože ti chlápci byli skvělý borci a Mr. T prostě největší. Jsem rád, že se tvůrci vrací k těmhle parádním seriálům a pořád marně doufám, že se Richard Dean Anderson třeba někdy vrátí jako MacGyver, ale ne jen v krátké reklamě. Čtveřice A-Team se vrátila znovu jako naprosto parádní frajeři a je radost se na ně dívat. hlavně s tímhle obsazením. Film prezentuje podobný příběh jako "Parchanti", ale tahle čtveřice je prostě víc cool. Je jim nakopáno, ale oni se zvednou a jdou dál. Když vám parta sedne, tohle schéma se neomrzí. ()

Mikita

The A-TEAM is back a v plné síle. Povedené oprášení kultovního seriálu. Docela trefně vybrané obsazení spolu se zápletkou dokáží udržet tempo filmu téměř až do konce. Skvělé. ()

movieband

Tak tohle byl kurva nářez. Akční jízda od začátku až do konce prošpikovaná vtipnými hláškami od začátku až do konce. A to nekecám a říkajte si co chcete. Vývrtka s vrtulníkem, úhyb před raketami vrtulníkem tím, že v obrovské výšce vypnete motory a potom je znovu nahodíte. Nebo když se někdo pokouší "oživit" sanitku defibrilátorem tak to je už teda něco udržet se nesmát. " Co to proboha dělá ?!? Snaží se pilotovat tank" Jedna z mnoha šílených hlášek. Aneb jak říká Face : Adios zkurvy-syni ! Tohle byla akční komedie jak má být, vtipná přeplněná drsňáckými hláškami a zároveň takovou akcí jakou najdete v málokteré akční komedii. Kam se hrabe RED s nesmrtelným Willisem. Tohle u mě v tomhle směru trhá rekordy v akčních komediích. 5* a 85%. ()

Remedy

Upřímně jsem jako malé dítě nikdy moc nebyl na akční filmy, takže u mě těžko hovořit o nějaké nostalgii či o esenci „přirozeného hrdinství a čistého potěšení z poctivé akce“. Přesto musím říct, že mě ta „chlapá(e)ckost“ a poměrně silné morální poselství vcelku bavily. Mé hodnocení nezohledňuje spoustu odkazů (kterých je zde prý údajně hafec) na jiné akčňáky (na původní seriál už vůbec), vycházím z čirého potěšení hereckou sestavou, oceňuji formální stránku filmu a celkovou svižnost. ()

Philcze

Carnahan splnil misi podle plánu. Moc dobrá akční podívaná s výbornou ústřední čtyřkou hrdinů. 80% (PC Slovanský dům, 10.6.) Update: Directors Cut je awesome, zvyšuji na 5*. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)