A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

kikikrikri

Byl to nářez, i když jsem se na to začala dívat ve 3:10 am, po shlédnutí 4 filmů (filmová noc v Palace CINEMAS) tak mi víčka nepadala a užila jsem si parádní A-Team až do konce. Byla to sice neskutečná krávovina ale akce byla prostě skvělá! Vtipný to bylo taky, pokaždý jsem nemohla z "malého černého hocha, který se bál létat" :D 85% ()

radeckator

Asi jsem od tohoto filmu čekal mnoho anebo spíše něco jiného (více vtipu a parodie), ale je to obyčejná béčková akční střílečka, vybuchovačka a autohonička. ()

D.Paulus

Slušná a akcí našlápnutá podívaná. Liam Neeson je v roli Hannibala perfektní a ani zbytek osazenstva (snad kromě Jessicy Biel) filmu nedělá ostudu. Ani na chvíli jsem se v kině nenudil, třebaže párkrát jsem si říkal, zdali těch výbuchů a akce není moc i na legendární A-Team z oblíbeného seriálu. Na absolutní hodnocení to není, ale čtyři hvězdičky jsou to zasloužené. ()

Camarro14

Jeden za 4 letošních návratů k 80-tkám, který zahrnuje 119 minut pravé, letní, pop-cornově vyplachující jízdy, kde není místo a čas na logiku a kde ústřední herecké kvarteto Cooper, Neeson, Copley, Jackson baví více než příjemně ... 80% ()

mudvayner

No konečně pořádnej blockbuster!! Tenhle old-school akčňák funguje jak má, je tu akce, vtip, drsňáci. Film má spád, dvě hodinky celkem rychle uběhnou a potřebu dívat se na hodinky jsem opravdu neměl. Závěr byl sice trochu protahovaný, twist nikterak dechberoucí, ale je to celkově solidní podívaná, pro fanoušky Bad Boys nebo Tropic Thunder jako dělané :) ()

Votvirak

Řežba od začátku až do konce, ani na vteřinu se nenudíte. Jedna hláška lepší než druhá, jedna akce lepší než třetí. Jedinečnej zážitek, z knia jsem odcházel s blaženým usměvem na tváři a promítal si scénu jak se ressuscituje sanitka a jak se dělá správný 3D film! ()

Bart16

Seriálový A-Team má už v dnešní době takřka kultovní status, když se tedy objevila zpráva, že by jej měl v celovečerní podobě reinkarnovat Joe Carnahan, pro nějž je typický agresivní videoklipový styl, ozývaly se především od fanoušků odkojených televizními epizodami naštvané hlasy. Carnahan to neměl vůbec jednoduché, pokud totiž chtěl uspět, musel se zavděčit jak táboru uznávajícímu starou školu, tak mladšímu publiku.Pozitivní zprávou je, že už od prvních minut se A-Team veze na značně odlehčené vlně a jen prohlubuje přestřelenou image, jakou se prezentoval v trailerech.Rozhodně největší zbraní filmu je však casting celého kvarteta, které působí, jako by spolu hrálo odjakživa, a je velmi důstojnou poklonou původní čtyřce ze seriálu.jediný důvod,proč nedám nakonec plný počet,je poněkud nudné a opravdu dost digitálně přeplácané finále.Škoda,že tvůrci místo těch drahých triků,nepoužili šikovné ručičky kaskadérů,mohli ušetřit,film by se zaplatil a my se mohli těšit na další díl,tak nám nezbývá jen doufat,že se pokračování dočkají aspoň Postradatelní. ()

Luckyman

Tak na tento film som sa neskutočne tešil hneď ako som sa dozvedel, že pôjde v kinách! Na svete je len veľmi málo ľudí, ktorí by nepoznali tento seriál z osemdesiatych rokov a ta zvučka ... Skvelo natočený film, ktorý je veľkou poctou pre rovnomenný seriál a nič mu nechýba. Je tu všetko, čo má mať správny film, humor v správnych dávkach, skvele gradujúci dej, výborné herecké výkony a to všetko dotvára hudba, ktorá v ničom nezaostáva. A keď k tomu pripočítate priateľku, ktorá má rada rovnaké žánre filmu, je to len bomba. Obaja sme si film naplno vychutnali. ()

Slimakovec

Konečně pořádnej akční nářez. A scénu s tankem a letadlem jsem si pouštěl hned několikrát. "snaží se sestřelit další stíhačku?" "ne, chtějí ten tank pilotovat" ()

Forty-

Ale no tak. Vážne ma toto malo ohúriť? Čím? OK dalo sa to pozerať. To však ešte neznamená, že ma to bavilo a že by som si to nedajbože znova pozrel. Tak scenár je klasický, odpísaný od spolužiaka - nie moc talentovaného. Dobráci sú šľachetní, stane sa im krivda a musia nakopať zloduchom prdel. No to nie je moc originálne, ale možno by sa to dalo prepáčiť, poďme ďalej. Čo mi prekážalo je, že tento film treba kukať s obmedzeným výkonom mozgu. Ak sa začnete zamýšľať, tak vám zrazu budú vadiť isté nereálne udalosti. Napríklad: gravitácia nefunguje (z mrakodrapu spadne kufrík na auto - myslím že to bol VW Golf a spraví mu len škrabanec, ani len poriadna preliačina tam neostala), autori sa do zbraní nevyznajú (alebo bežne sa dávajú do ľahkých samopalov zásobníky o kapacite cca 2000 nábojov?), fyzika nefunguje (rozptyl zbrane rovná sa štvorcová plocha okolo človeka mínus plocha ohraničená jeho siluetou), IT znalosti ma zasa raz pobavili (hacknem sa do databázy CIA počkaj) a scéna so strieľaním na vrtuľník v úvode túto dementnosť krásne podčiarkuje ... A ozaj všimol som si, že pred tým než ide zloduch niekoho zastreliť musí mu povedať pár teplých slov. A tie mu vraví dovtedy, kým ho nepríde niekto zastreliť ... ()

Hanzman

Příjemná akční podívaná, která neurazí a pobaví cynickými hláškami. Liam Neeson si tuto jízdu evidentně užíval a výborný byl opět Sharlto Copley, který mě po District 9 opět nadchnul. Zbytek byl takový solidní průměr a pěkná Jessica Biel tomu dodala třešničku na dortu. Macgyver by se měl ještě hodně učit. 75%. ()

Design

Na začátku filmu jsem se tvářil skepticky. Obsazení Liama Neeson mě zrovna neoslovilo tak jsem byl zvědavý jak se film rozjede. A on se fakt rozjel slušně. Kvalitní akce, většinou dost nereálné ale jinak slušné. Ostatní členové A-teamu taky fajn. Takže pro mě celkově tak trochu překvapení a 4 hvězdy ()

Petulka88

Totální akční šílenost. Ale nesmírně zábavná akční šílenost. Film si na nic nehraje a od samého začátku do diváka pere jednu zběsilou akční scénu za druhou. Celý A - team šlape jak má. Liam Neeson je jako vždy charismatický, Bradley Cooper je prostě sympaťák a Rampage Jackson je kupodivu docela vtipný. Jen možná Sharlto Copley nijak zvlášť nevyčnívá, ale to možná ani není na škodu. Možná, že ty ukecanější pasáže občas trošku zatahají za uši, ale naštěstí jich není moc a následující akční smršť Vám to bohatě vynahradí. Tohle je prostě krystalicky čirá zábava, u které Vám ty 2 hodinky opravdu rychle utečou. ()

Kofolacik

A-Team je pre mna najvacsim prekvapenim tohoto roku. Film tazi z toho ze tvorcovia si dobre uvedovomali z coho mozu tazit, kedy pridat a kedy ubrat aby tak divakovy podali tuto divoku jazdu v co najmodernejsom a najzaujimavejsom style. Liam Neeson ma absolutne dostal v roli sefa Hanibala :) 8/10 ()

fililipekk

Seriál jsem docela mohl,proto jsem se dost tešil na film a žádné zklamání se nekonalo! No teda to byl nářez. Super akce, super muzika, super humor, super herci. Vyborný film u kterého jsem se skvěle pobavil. ()

Rousseau

Joe Carnahan už svým drobnějším filmem Smokin' Aces dokázal, že točit umí, a když mu svěřili konečně pořádnou částku, 100 milionů dolarů, opřel se do toho naplno. Nevím, jestli je to tím, že jsem si už na filmy se záběry, jejichž délka se pohybuje okolo 2 vteřin, zvykl, ale akční scény v The A-Team mě bavily. Nejvíc samozřejmě Murdockův let helikoptérou z nemocnice a pád s tankem do jezera. Ale nejsou to jenom tyto scény nebo celkově akční scény, co má v The A-Team šťávu. A Liama Neesona jsem už dlouho neviděl s takto rozzářenýma očima. Páni si natáčení museli opravdu užívat a já si zase užívám výsledek jejich práce. Ale je to spíš taková brainwash testosteronová magořinka, než akční film roku. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)