A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

lubomir91

Pokud bych měl na tomto filmu hledat nějakou logiku, hodnocení by bylo naprosto jíné. U tohoto filmu je třeba vypnout mozek a nechat se unášet akční stránkou tohoto filmu. Hleď seď a vychutnávej. ()

E lan

Ať žijí znovuzrozené akční filmy!!! Tohle se prostě povedlo, od výběru herců, přes pořádnou porci vtipných hlášek až k trošku diskutabilním trikům, které ale svými nápady docela baví. Tenhle film člověka nenechá odtrhnout od obrazovky či plátna. A tak to má být! ()

Bbronx

Přesně takhle si to představuju. Ctít zásady předlohy. Naházet tam deset kilo dobrejch hlášek a dát tam charismatický hrdiny. Ano tohle chcem. 80% ()

Acrobat

Stupeň exponencionálnosti dosahuje magické čísla a divák s popcornom v hube slintavo hreší a nabáda 4 chlapcov poďme, ukážte im.....Niežeby autor presedel pred sériou A-teamu s Mr.T všetky časti, ale pár ich videl, páčilo sa (množstvo mŕtvých, lietajúce a rotujúce autá, vrtuľníky, šikovné plány). Čerpanie z pomenre úspešnej série je na mieste. UnHollywood v posledných rokoch už len recykluje sám seba a po námety si skáče čoraz častejšie do minulosti. Kašľať na to. Skrátka nový A-team u niekoho vzbudzuje slzavú nostalgiu, iný ani netuší o aký námet ide, a nám priemerným (racionálnym) stačí, ak to na nás slušne povedané vybalia (tí 4 chlapci). Vabaľujúsvoju "suitcase" vcelku buracajúco a svižne, nelogičnosť, preexponovanosť, nereálnosť však do kufra scenárista a režisér pribalili tiež. Tu nejde o to, že sú 4 spravodlivý psanci naháňaný "sexy vládou" a bojujú proti zločinu. Zoznámenie sa, nedobrovoľný prerod na "zradcov a nepriateľov" je prívetivý a zábavný s tendenciou poskytnúť aj dobrú akciu. Tá sice tvorí nosnú časť filmu (vypĺňa slušnú minutáž), ale je taká nereálne zábavná, až je detská. Carnahan je babrák, o tom niet pochýb, i keď T. Scott možno čo to do toho povedal (mal povedať a predviesť). Pre mňa najlepšia je akcia s medicínskym vrtuľníkom. Sklamaním lietajúce kontajnery zo zbytočne veľkolepo vybuchujúcej lodi. Bojové plány A-teamu majú šmrncm, nemajú vážnosť alá M:I (1,2,3,seriál), ale na tú "štvorku" to aj tak sedí. Hercom nemôžem nič vyčítať. Štvorica je spárená navzájom, len miestami sú hnaní scenárom do úplne zbytočných mono-dialógov (B.A a budhizmu, keci o Gándhim, Face a Morrison). Pravú podstatu nesú na pleciach tí štyria. Biel je účelová postava klišovito dosadená. Lynch je katastrofa - prerod ako z doby kamennej. Aspoň Pike má "gule", koná živelno-vojensky (ukradnutie štočkov v skytowery, bazuka...). Pocelý čas plynutia DVD som nemal pocit veľkoleposti, dokonalej akčnosti či príbehovosti. Skôr to bola zábava, ktorá však nemá tendenciu ponechať snímok v pamäti. Námet zo seriálu absolútne nestačí, potrebuje dodať nádych výnimočnosti, väčšej prízemnosti pri akcii. Nápady v akcii sú skvelé, len ich do reálu a vizuálu premenil neskúsený režisér. Zakázať natočiť dvojku by nebolo dobré. Úprimne by som dal zelenú. Avšak ľudia v "kasičke" nenechali veľa "benjaminov", čo je nepriamy dôkaz o chybách filmu. 3D okuliare a Hummer - poprosím vypĺňať priestor medzi (do budúcna) ozajstnou akciou takýmito scénami. (videné 14.10.2010, DVD - extended version, 128 min.) ()

netWoor

Díky dobrým hodnocením zde jsem se hodně těšil. Hm. Hned nazačátku mě zarazilo, jak Liam věděl, že ho zastřelí vlastní zbraní. Ale dobrá. Když pak ale záhadně spacifikoval rotvajlery, už jsem nakrčil čelo (jak to udělat neví asi ani rejža, proto to bylo ve tmě). Co mě však vyděsilo bylo, jak tak nějak běžel skoropouští a náhle ...auto s bejvalým Rangerem. A pak ta ukecávačka. Dojemné. Že pak v táboře Liam vyskočil z auta se samopalem (to ho měl ten magor v tom autě, jo?) už jsem čekal (hele, proč vlastně složitě přes prachy lokalizovali polohu bídáka, když hezoun mu spal se ženou?). Ale to byly jen takové drobné vady na kráse, v mariášové terminologii něco kolem devítky. Za trumfovou desítku bych pak považoval výkrut s helikoptérou a její neprůstřelnost a nejvyšší ... trumfové eso ... není nic menšího než ...zastavení vrtulníku namístě (i s vrtulema). Netvrdím, že každý je fyzik či pilot, ale ...proboha ... tady jsem jen nevěřícně zíral, jestli se někdo nezbláznil ...a od té doby jen koukal, co šíleného ještě režiséra napadne ... a ten mě nezklamal ... palba z tankového kulometu a následné řízení tanku pomocí střelby kanónem (jak dlouho asi takovej šedesátitunovej tank padá, jakou rychlostí dopadne na hladinu a co z něj zbyde, resp. s posádkou neřešme, stejně jako jak je tankový kanón konstruován, aby mohl pálit i za jízdy) je myslím helikoptéře důstojným konkurentem. Dál to pitvat nebudu. Film je nehorázná hovadina s bídnejma hercema, příběhem i ... vším ... napište mi prosím někdo, kdo mi to dokáže vyvrátit ... ()

alienemo

Dosť priemerné. Cely film sa proste niečo vlečie a vlečie a nejako tomu neokážem prísť na chuť. Všetko je to strašne nasilu robené, za každu cenu super vtipne a super akčné. Bohužial podarených vtipov je len veľmi málo a akcia je pochovaná stupídnou kamerou a neprehľadnosťou, Dejovú sterilitu nezachraňujú ani efekty ktoré hlavne v záverečnej scéne pôsobia ako päsť na oko. Film dvíhajú z prachu a ťahajú dopredu herci ale ani u tých to nie je výkon hodný zapamätania. Tento film je čistý výmaz na ktorý bezproblémov do polhodiny zabudnete a vôbec vám to nebude vadiť. ()

Joža

Zas jeden s těch filmů u kterých se nemusi moc přemýšlet a človek se jen baví akcí a vtipnýma hláškama. ()

Henry Morgan

Naprosto nerealný, okouzlující a sympatický akční film, se všemi aspekty tohoto žánru. Od naprosto šílených nápadů až po zcela běžné prvky. Je to nabité akcí, kterou občas neumožní ani fyzikální zákony, ovšem s tím se počítá a není nutné to řešit, protože jako fanda akčních filmů vám je fuk, jestli to lze či nelze provést. Necháte se unášet akcí, které je v A-teamu požehnaně, a jen si to užíváte. Nemám srovnání se starým A-teamem z 80.let, takže nemůžu porovnat jakost, nicméně jako nezaujatý pozorovatel musím říct, že se jedná o skvostný kus v tomto žánru, neboť sází na naprostý nadhled a nadšení fanoušků a nesnaží se o přetvářku skutečnosti nebo opravdovosti. Tohle je prostě prdel od začátku do konce a tak se na to i dívejte. ()

Shaleman

V prvních minutách jsem si pomyslel, že čím starší látku ameičani oprašují k reinkarnaci, tím větší hovadinu natočí. Jenže pak se první minuty změnili v zábavnou jízdu plnou vtipných dialogů (opravdu sem se smál a nejsem smějící se tip) a vpravdě odvážných, ale funkčních akčních scén. Hlavní čtveřice se perfektně doplňuje, Jessica Biel je v uniformě vládního policajta k zulíbání a i když film ke konci ztrácí svoje tempo, byl jsem mile překvapen a určitě si podívání ještě zopakuji. Díky kluci. ()

vincchuppo

A-Team se od začátku tváří jako akční jízda, což bezesporu je. Ale máme tu ale. Střihově to mohlo být provedeno uceleněji, a co se týče scénáře, tak také. Kdo má rád nadsázku, týmovou akci typu Rychlá Rota v hraném provedení a sympatické obličeje, jistě vás A-Team pobaví výtečně. Dle mého názoru měl ale tento snímek mnohem vyšší ambice, než kam dosáhl. ()

Psycho.R

Murdock mi přišel nejpodařenější a nejvíc se podobající originálu. Nemyslím si, že je to špatný film, jen přeplácaný a často nepřehledný. Každopádně při ústřední písni ze seriálu jsem rád zavzpomínal. ()

gemi

O tom, jaký ten film je, nejlépe vypovídá fakt, že když se mi ve dvou třetinách kousnul, tak jsem jej prostě smazal a vůbec mě netrápí, že jsem neviděl konec. Kdyby mi bylo patnáct, asi by mě to bavilo víc. ()

danny_21

Jsem jedním z těch nepolíbených seriálovou předlohou, takže při sledování pomáhala manželka ( velký fanoušek ) s detailnějším rozborem. No nicméně byla to solidní průměrná akční podívaná, chápu ale že fanoušci si přidají nějakou tu hvězdičku, u mě za 60 %. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)