A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

Astu.

Tak tohle byl ultimátní vtip. Tak strašně špatný, až je to dobrý. Škoda jenom za tu chaotickou akci a totálně dementní finále, možná bych šel s hodnocením ještě výš. ()

JUX

Neprehledne sestrihany akcni sceny (anebo je to mnou a uz fakt nestiham???), divnej pribeh, ale funguje docela slusne herecky obsazeny. Par dobrej forku (3-d projekce a zamena pasu). ()

GizmoD

Cistokrvna akcia, ktora cerpa zo svojho serialoveho predchodcu. Vyborne zvladnute, skvele herecke vykony (dokonca aj neherec Rampage) s originalnymi hlaskami, cele zaobalene do modernych prvkov. Nenudi ani scenar a dej, ktory je miestami az prespekulovany. Pacilo sa mi to. ()

BIDY

Svěží letní blockbuster. Je pravda, že jsem od něj moc nečekal, ale pro mě příjemné překvapení. ()

Vampira

Čistokrevná zábava. Ano, některé kousky děje trochu drhnou ať už logikou nebo střihem (a taky padající kontejnery v závěru vypadaly dost divně), ale v letošním roce jsem asi neviděla povedenější film. ()

jay.jay.13

Seriálovej A-Team jsem příliš nesledoval, z 80´tkových seriálu jsem dával přednost McGyverovi nebo Magnumovi. Z těch pár dílů A-Teamu co jsem viděl mi v paměti utkvěl jenom šílenej pilot Murdock a zlatem ověšenej černoch B.A. Baracus. A samozřejmě slavná znělka (která ve filmu také několikrát zazní). Přesto sem se na moderní verzi velice těšil, podle trailerů to vypadalo na testosteronovou verzi Charlieho Andílků - tedy uplně tupá, ale neskutečně zábavná šílenost. Bohužel, výsledek zůstal tak na půli cesty. Přestřelenejch akčních sekvencí je tu sice dost, nohy jim ale podráží hrozivě nepřehledná kamera a střih (tahle nemoc postihuje spoustu současných blockbusterů). Navíc mi v nich chyběl ten pocit týmové spolupráce a geniálního naplánování, což by měly být základní kameny A-Teamu. V neakčních částech se režisér Joe Carnahan někdy snaží hrát na vyloženě vážnou notu, což mi do celkového konceptu vůbec nepasovalo (celym filmem se táhne podivná vedlejší linka o tom, jak se Face snaží stát nástupcem Hannibala). Výsledek sice obsahuje několik velice povedenejch míst (plus výbornej casting), celkově je to ale takové nemastné, neslané. 610 ()

Romanko99

Vypnut mozog, uzivat si akciu (napriek nie prave najpresvedcivejsej vizualnej stranke) a prilezitostny humor. Pri rozhodovani k stvrtej hviezdicke zrejme zavazila aj prijemna spolocnost v kine. ()

tomkat

3 a půl hvězdičky. 3* za poctivý akční film s charismatickými hrdiny, půl * za několik neotřelých nápadů v čele s tankem. Pozn.: nelogičnosti v ději může dle mého akčňáku vytýkat jen ten, kdo nechápe, co je tohle za žánr. ()

awerto

Akcne sr...ky ma nebavia, ale toto je film so skvelym uvodom a vlastne ma to bavilo cele. Vsetko uz sice niekedy bolo videne, ale to mi vobec nevadillo. Atmosfera a remeslo, ktore ti herci odviedli ma energie na rozdavanie. A preto, hoci pribeh i komplexnost mozno trochu pokulhavala, tak to oni vybalancovali. Myslim, ze nikto necaka nejakeho Tarkovskeho, ale oddychovku. A to tento film je. Ma vtip a nadsazku. Nudit sa bezny smrtelnik nebude. ()

COPolda

Tento film předčil mé očekávání... Skvělá volba co se týče herců. Spousta laciných hlášek z 80let, tak jak je máme rádi. Prostě klasika, co člověk mohl čekat a hlavně co člověk chtěl, proto tento film hodnotím velice kladně. ()

sbinda

Seriály A-team, Knight rider či McGyver nelze brát vážně, a proto rozumím zaměru režisérů natočit akční remake, při kterém členové elitních Rangers v průběhu (každé) největší přestřelky a největšího výbuchu vymyslí tu největší a nejvtipnější srandičku, až to bude ta největší a nejvtipnější podíváná. Sorry, ale tohle bylo ve výsledku mimo můj vkus, a tak i několik vskutku povedených vtipů (kdy Hummer vjíždí do 3D kina) přišlo nakonec nazmar. Jedinej kdo může zabíjet a přitom bavit diváky je James Bond (a možná i Simír). Zařazení "thriller"? To asi ne...30% a nedokoukáno. ()

disstanda

Hodinu a třičtvrtě dát mozku dovolenou a užít si tuhle akční jízdu s obrovským nadhledem. Intermezzo z filmu Statečné srdce mě poslalo do kolen. Takhle má remake vypadat ()

BMAXX

Pro nadšence A-Teamu povinnost. Kdo nezná, ať se taky podívá. Sranda od začátku až do konce. Dal bych 4*, ale naprosto dokonalý Sharlo Copley coby Murdock mi zvedl laťku na 5* ()

_Samael

Po dlhej dobe vcelku slušný akčňák, nie však tak dobrý ako The Expendables. Má to švih má to grády a Jessicu Biel. Nemá to dej, herecké výkony ani pointu ale to asi nebol ani pôvodný zámer. U mňa 65%. ()

juLLio

Luxusné akčné "B" s perfektným obsadením a hláškami, ktoré si budem dlho pamätať, hlavne tú s tankom: " Pani, kadiaľ na Berlín ? " ()

JAzzeURo

Vtipná předělávka seriálové klasiky, kterou jsem znal z dětství. Jinak jsem viděl daleko lépe natočené a vtipnější akční filmy. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)